Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 37
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Стрічка пакувальна біла П / П 12x0.8 мм 2 км
Код товара 83444
2 046 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна біла П / П 16x0.8 мм 1.5 км
Код товара 29538
10 отзывов
1 962 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна біла П / П 16x1.0 мм 1.3 км
Код товара 29539
10 отзывов
1 860 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна біла П / П 19x0,9 мм 1.0 км
Код товара 29543
1 781 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна зелена П / П 12x0.8 мм 2 км
Код товара 135063
1 065 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна зелена ПЕТ 19x1.0 мм 0.9 км
Код товара 82580
1 отзывов
1 813 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна коричнева ПЕТ 15.5x0.76 мм 1.8 км
Код товара 63720
2 отзывов
3 080 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна сіра П / П 16x1.0 мм 1.1 км
Код товара 51720
8 отзывов
1 087 грн.
Новинка
Стрічка пакувальна синя ПЕТ 19x1.0 мм 1.0 км
Код товара 59507
3 370 грн.
Новинка
Стрейч-плівка 17 мкм 250 м
Код товара 29596
5 отзывов
310 грн.
Новинка
Стрейч-плівка чорна 20 мкм 300 м
Код товара 54455
5 отзывов
345 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4

Пакувальна стрічка – прогресивний вид надійного пакування

Розвиток різних галузей промисловості вимагає уважного ставлення не тільки до якості продукції що випускається, але й до належного пакування товарів при транспортуванні. Сьогодні ідеальним рішенням для збереження та перевезення вантажів є пакувальна стрічка.

Вона гарантує належне транспортування вантажів, не допускає пошкодження цілісності пакування. Якщо вам потрібно прилаштувати товар до піддонів, то тут на допомогу також прийде пакувальна плівка, яка не допустить його розхитування та падіння.

Широкий вибір пакувальної стрічки пропонує інтернет-магазин Trudovik. В нашому каталозі ви знайдете повний асортимент плівки пакувальної відмінної якості, весь спектр її розмірів та типів, її корисні технічні дані та основні характеристики. Тут ви зможете купити стрічку пакувальну в необхідних кількостях за доступною ціною з доставкою у Львів та інші міста України.

Види обвязувальної стрічки: що найчастіше використовують для пакування

На сучасному ринку існує не так вже й багато видів пакувальних стрічок для зберігання та перевезення вантажів. Найвідомішими та найпопулярнішими у промисловому пакуванні є такі види плівок:

  • поліпропіленові;
  • поліестерові.

Доволі часто для пакування товарів використовують стрейч плівку – гнучкий рулонний пакувальний матеріал, який має властивість розтягуватися та повертатись у початковий стан.

Технічна стрейч плівка застосовується для пакування вантажів на піддонах та палетах, способом обмотування в різних галузях промисловості та торгівлі.

Стрейч плівка, яку пропонує вам наш інтернет-магазин «Трудовик» має всі відповідні характеристики та високий ступінь надійності, доступну ціну та зручність у використанні.

Поліпропіленова пакувальна плівка. Основні характеристики

Пакувальна стрічка з пропілену (або стрепінг-стрічка) – сучасний пакувальний матеріал який використовується для стягування та кріплення вантажу. Найчастіше її застосовують в деревообробній, легкій та харчовій промисловості.

Стрічку пакувальну виготовляють з високоякісної полімерної сировини, тому вона витримує високі навантаження (до 500 кг), має високу пластичність та невелику вагу. Формат стрічки впливає на ступінь стійкості до розривних навантажень.

Пропіленова плівка забезпечує якісне пакування і, відповідно, транспортування вантажу. Одна з її незмінних властивостей – відсутність розтягування при статичних та динамічних навантаженнях. Еластичність стрічки дозволяє щільно обмотувати вантаж без зайвих хвиль та петель, а м’які краї не пошкоджують товар.

Стрічка пропіленова стійка до перепадів температури, вологості та агресивності середовища. Вона є достатньо затребуваним пакувальним виробом через свої характерні властивості, простоту у використанні та невисоку ціну.

Поліестерова стрічка для пакування

Стрічки поліестерові – створені на основі полімерів і є чудовою альтернативою сталевим стрічкам при пакуванні вантажів з високою вагою. Вони суттєво випереджають поліпропіленові стрічки за характеристиками та за ціною. Мають високу еластичність та гнучкість, не розшаровуються, не розриваються через гострі краї вантажу, міцні та легкі.

Пакувальна поліестерова стрічка витримує різки перепади температур, не боїться вологи та хімічних речовин. Використовується в будівельній, меблевій та деревообробній промисловості.

Процес пакування як поліпропіленовою так і поліестеровою плівкою закінчується з’єднанням кінців стрічки за допомогою скоб, пряжок та термічного зварювання.

Основні види фіксації поліпропіленової та поліестерової стрічки:

  • скоба металева – цей спосіб кріплення, при якому кінці плівки затискаються металевою скобою за допомогою спеціального обладнання;
  • пряжка (або дротяна скоба) – спосіб, який передбачає протягування кінців стрічки через дротяну скобу, потім стрічка натягується, а пряжка надійно утримує її кінці;
  • термічне зварювання – найпоширеніший та оптимальний спосіб фіксації. За допомогою спеціалізованого устаткування кінці стрічки надійно спаюються, що прискорює процес упаковки.

Поліпропіленова пакувальна плівка використовується для пакування вантажів вагою до 3-4 тонн. Для важчих вантажів краще застосовувати поліестерову плівку, яка витримує вищі навантаження.

Читать далее