Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Вібраційні насоси
Фильтры
Всього 10
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Вібраційний насос "Урожай-Бриз" БВ- 0.2-40-У5
Код товара 53659
4 отзывов
1 225 грн.
Новинка
Вібраційний насос Rudes VB 60
Код товара 139082
1 157 грн.
Новинка
Вібраційний насос Гейзер БВ-0.15-63-У5
Код товара 57696
3 отзывов
1 276 грн.
Новинка
Вібраційний насос Rudes VB50
Код товара
8 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційний насос Werk VM70
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційний насос Малюк-Бриз БВ-0.1-63-У5
Код товара 53660
9 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційний насос Малюк-Бриз БВ-0.1-63-У5 (верхній забір води)
Код товара 18625
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційний насос Силач БВ-0.16-63-У5
Код товара 53661
6 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Вібраційний насос Дачник-2 БВ-0,12-50-У5
Код товара 84731
3 отзывов
Ціну уточнюйте

Вібраційний насос – надійний помічник у вашому господарстві

Впровадження сучасних технологій дозволило докорінно змінити якість життя власників приватних господарств у місті та селі. Особливо це стосується водопостачання та каналізації. Є вода у домі – значить є можливість без проблем зварити їсти, помитися, попрати, встановити туалет у приміщенні.

На жаль, лише невеликий процент сільських жителів нині забезпечений центральним водоводом. Отож, найоптимальніше рішення – подача води у приміщення з колодязя чи свердловини за допомогою насоса.

Вібраційний насос – чи вартує купити для побутових потреб?

Вібраційний насос – відносно новий технологічний пристрій, який побачив світ близько тридцяти років тому. Він складається з гідравлічної камери і електромагніту. Електромагніт, що відіграє роль двигуна, втягує та виштовхує поршень насоса, внаслідок чого вода піднімається вгору та подається до точки забору.

Вібраційний насос – саме те, що необхідне у приватному господарстві. Його переваги очевидні:

  • Пристрій із середньою продуктивністю здатен забезпечити не лише побутові потреби, а й сезонний полив присадибної ділянки.
  • Можливість перекачування води з різних джерел, здатність працювати не лише з чистою, але й забрудненою водою.
  • Компактні розміри, що дозволяють використовувати його як у відкритих джерелах, так і у свердловинах.
  • Простота конструкції, яка забезпечує надійну та довговічну роботу агрегату.
  • Приваблива ціна, що дає можливість купити вібраційний насос людям з різним рівнем доходів.

Тут ми навели далеко не весь перелік переваг.

Насос вібраційний – на що звертати увагу при купівлі

Напевно, найважливіше, на що слід звернути увагу, – це спосіб забору води. Їх є два – верхній та нижній. Насоси з верхнім водозабором призначені для відкритих джерел води – ставків або колодязів. Прилади з нижнім забором призначені для свердловин.

Крім того, важливими показниками роботи є:

  • Потужність, яка у різних моделей коливається в межах від 0,18 до 0,9 кВт. При цьому напруга в електромережі повинна складати 220 В, а частота 50 Гц. Якщо у вашому населеному пункті бувають перепади напруги, варто придбати стабілізатор. Цим ви убезпечете від нестабільної роботи не лише насос, але й іншу техніку;
  • Продуктивність. Вібраційні насоси забезпечують малу (до 10 л/хв) та (середню від 10 до 20 л/хв) продуктивність роботи. Проте цих показників цілком достатньо, щоб повністю покрити потреби приватного будинку. Щоб визначитись, прилад з якою продуктивністю вам потрібен, треба знати дебет джерела, звідки буде відкачуватися вода. Якщо купити насос з більшою продуктивністю, ніж дебет джерела, ви ризикуєте час від часу відкачувати усю воду, а це не дуже добре для приладу;
  • Напір води. Напір – це відстань подачі рідини. Його розраховують, враховуючи відстань від свердловини до місця споживання води. Вібраційні насоси можуть видавати напір від 50 до 90 м.

Правила безпеки при користуванні вібраційним насосом

Як і будь-який прилад з електродвигуном, вібраційний насос потребує певних застережень при користуванні.

Про деякі нюанси подбали виробники. Це, до прикладу, матеріал, з якого виготовляють корпус приладу – стійкий та надійний пластик, що не проводить електричний струм. Клапани, що прикривають всмоктувальний пристрій, виготовлено з гуми. Крім того, прилад має потужний термозахист – при перегріванні він автоматично вимикається. В комплект до деяких моделей входять надійно ізольовані кабелі.

А от про безпечну експлуатацію користувач мусить подбати сам. А це – встановлення стабілізатора напруги та правильне використання насоса (година роботи – як мінімум 20 хвилин відпочинку, залежно від моделі). При проблемах у роботі - вимикайте насос і тільки потім перевіряйте його.

Чому варто купити вібраційний насос у магазині «Трудовик»?

Співпраця з інтернет-магазином «Трудовик» зручна та вигідна для вас. Ми надаємо річну гарантію на всі моделі вібраційних насосів. Кваліфіковані консультанти допоможуть з вибором насоса та іншого обладнання, оформлять доставку зручним для вас перевізником. У Києві ви можете отримати товар самостійно. Форму оплати також обираєте ви. Нагадуємо – ціна на наше обладнання надзвичайно приваблива! Приємних покупок!

Читать далее