Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 77
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мийка Makita HW 112
Код товара 138424
8 892 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher HD 5/15 C (1.520-930.0)
Код товара 14372
10 отзывов
32 999 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 M (1.150-930.0)
Код товара 81466
42 999 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher K 2 Compact (1.673-121.0)
Код товара 52955
5 отзывов
4 599 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher K 4 (1.180-150.0)
Код товара 58434
5 отзывов
10 599 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher K 4 Basic (1.180-080.0)
Код товара 131926
10 399 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0)
Код товара 84851
11 499 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Насоси + GARDEN CW 5,5 / 1,4 mini
Код товара 80529
3 отзывов
2 918 грн.
Новинка
Мийка високого тиску Насосы+ GARDEN CW 7/1,8
Код товара 71111
4 078 грн.
Новинка
Міні-мийка Karcher K 7 Premium Full Control Plus (1.317-139.0)
Код товара 133121
Ціну уточнюйте
Новинка
Міні-мийка Karcher K 3 Full Control Car (1.676-021.0)
Код товара 134325
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7

Мийка високого тиску для будь-яких цілей

Мийка високого тиску - зручне пристосування, яке завжди буде корисним у господарстві. Найчастіше його використовують для очищення транспортних засобів - від велосипедів до вантажних машин. Інтернет-магазин “Трудовик” представляє своїм клієнтам можливість придбати мінімийки, які достатньо просто транспортувати за рахунок невеликих габаритів. Попри розміри мінімийка не втрачає своєї функціональності і забезпечує якісне очищення майже будь-яких поверхонь.

Про принципи функціонування мийок високого тиску

Більшість моделей передбачає наявність декількох режимів в залежності від інтенсивності. Для того щоб визначити якість мінімийки, потрібно проаналізувати таку деталь, як двигун: його потужність має забезпечувати напір води. Пристосування може працювати за рахунок бензину або електроенергії. В цілому, щоб купити якісну мийку високого тиску, потрібно враховувати наступні показники:

  1. Всі насоси мають однакову конструкцію. Тобто вони представляють собою двигун та насос. Усі інші деталі можуть надаватися додатково, але не є обов’язковими для забезпечення ефективного функціонування мінімийки. Власне, ціна на пристосування може змінюватись в залежності від матеріалу, який знаходиться у складі насосу. Традиційно це може бути метал або пластик.
  2. Форма струменя залежить від спеціальної насадки. Відповідно, за цим показником не варто оцінювати потужність мінімийки. У комплекті зазвичай подаються насадки для надання струменю найбільш оптимальної форми, що збільшує функціональність насоса. Це пояснюється тим, що вказана насадка може збільшувати або зменшувати вихідний тиск. Слід зазначити, що подача води забезпечується за рахунок якісного шлангу високого тиску та пістолета-розпилювача.
  3. Зверніть увагу на додаткові пристосування. Мінімийки високого тиску можуть комплектуватися щітками для очищення певних видів забруднень. Якщо ви купуєте мінімийку спеціально для миття авто, зверніть увагу на насадку для зняття піни. Аксесуарами також вважаються піскоструменеві насадки для очищення нестандартних поверхонь або особливо складних забруднень. Якщо ж вас не влаштовує довжина шлангу, ви можете окремо придбати пристосування потрібної довжини.

Для того щоб купити мийки високого тиску у Львові, а також всі необхідні аксесуари, вам варто відвідати інтернет-магазин “Трудовик”. Тут ви можете знайти мінімийку на будь-який смак та бюджет. Разом з тим, всі представлені товари відрізняються високою якістю, незалежно від авторитету виробника, матеріалу насосу або ціни на пристосування. Консультанти магазину нададуть вам конкретні рекомендації стосовно використання мийки високого тиску.

Як обрати виробника мінімийки?

Якщо ви купуєте мийку для нечастої, але періодичної експлуатації, ви може зупинятися на моделі з низкою ціною. За умови дбайливого використання можна розраховувати на довговічність мийки високого тиску. Проте якщо ви плануєте користуватися технікою щоденно, варто придбати модель більшої потужності та, відповідно, вартості. Сьогодні найбільшою популярністю користуються мінімийки від наступних виробників:

  • Makita. Моделі цього бренду відрізняються універсальністю, оскільки каталог налічує мийки з різноманітною потужністю двигуна. Зазвичай на подібну техніку Makita надається гарантія від 12 місяців. Для більшої зручності клієнтів товар комплектується подовжувальними трубками. За рахунок цього робітник може очищувати поверхні навіть у найбільш віддалених місцях. Мінімийки Makita — доволі прості у користуванні та відрізняються довговічністю навіть за умови експлуатації в жорстких умовах;
  • Karcher. Мийки високого тиску Karcher зазвичай комплектуються великою кількістю додаткових пристосувань. Тут мається на увазі грязьова фреза, водяний фільтр або ж різноманітні насадки для розпилювання води. Мінімийки високого тиску часто використовуються на професійних автомийках, оскільки комплектуються якісним механізмом для всмоктування піни. Крім того, вони компактні та, відповідно, прості у транспортуванні. В асортименті інтернет-магазину “Трудовик” ви можете знайти універсальні мінімийки.

Мийка високого тиску для очищення авто - дуже корисне придбання, адже за допомогою неї ви зможете очистити навіть найскладніше забруднення у будь-який момент. Ціна на мінімийки - одна з найнижчих на ринку. До того ж, ви маєте можливість економити на електроенергії або воді, оскільки виробниками мийок для автомобілів передбачено раціональне використання ресурсів. Купити мінімийку з найбільш вдалими показниками ви можете в інтернет-магазині “Трудовик”. Чекаємо на ваші замовлення!

Читать далее