Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 4
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Плуг двокорпусний для мотоблока
Код товара 58841
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Плуг для мотоблока з передплужником і колесом
Код товара 62121
Ціну уточнюйте
Новинка
Плуг оборотний для мотоблока
Код товара 58843
5 отзывов
Ціну уточнюйте

Плуги для мотоблоків: характеристики ефективного обладнання

Сільськогосподарська діяльність без застосування продуктивного, функціонального обладнання не тільки вимагає великих зусиль, а в деяких випадках навіть неможлива через брак робочих рук. Здійснити складні завдання по догляду за городом, зокрема за площею територією, допоможуть плуги для мотоблоків. Техніка дозволить зорати землю, створити борозни для висадки бульб популярної овочевої культури, а також зібрати урожай картоплі з мінімальними тимчасовими витратами. Плуг для мотоблока призначений для полегшення важкої праці людини на поле. Крім того, використовуючи функціональне обладнання, ви зможете в рази поліпшити результат виконаної роботи.

Плуги для мотоблоків: характеристики техніки найбільш популярного виду
Навісне обладнання підбирається з урахуванням розмірів і потужності сільськогосподарського агрегату. Плуги для мотоблоків бувають різних типів, найбільш затребувані, популярні у аграріїв пристрої володіють такими характеристиками:

  • вага - від 15 кг, працювати з легким обладнанням не так просто. Техніка повинна бути досить важкою, щоб під тиском власної ваги проникати в землю на потрібну глибину. В іншому випадку буде потрібно зусилля вже з вашого боку, щоб домогтися якісної оранки грунту;
  • ширина обробки - 210 мм, що є оптимальним параметром;
  • глибина оранки - 200 мм.

Перераховані вище характеристики властиві агрегатів вагою до 80 кг. Якщо маса вашого обладнання перевищує цей поріг, потрібно використовувати великий плуг для мотоблока, ширина захвату якого дорівнює 21 см, а глибина - 30 см. Застосування відповідної техніки допоможе не тільки в боротьбі з шкідниками, а й дозволить розпушити землю більш ефективно, ніж з фрезою . Також таке обладнання призначене для забивання добрива.

Плуги для мотоблоків - великий вибір на нашому сайті

За допомогою консультантів інтернет-магазину «Трудовик» кожен зможе вибрати і недорого купити оптимальний варіант обладнання для полегшення важкої праці. На нашому сайті представлені функціональні плуги для мотоблоків найбільш популярних видів. Техніка відрізняється зручністю і ефективністю застосування, а також високою надійністю, довговічністю і привабливою ціною. Ви можете замовити відповідний варіант обладнання з доставкою поштою або іншими способами по Україні - в Одесу, Дніпропетровськ, Київ, Харків чи інші міста. Доступна вартість послуги вас порадує і дозволить дешево купити високоякісний, ефективний плуг для мотоблока.

Читать далее