Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Сантехнічний інструмент

Сантехнічний інструмент

У поняття «інструмент сантехніка» входить безліч пристосувань, покликаних допомогти в роботі монтажу, демонтажу, ремонту трубопроводу, його прочищення і інше. Знадобляться вони, до речі, не тільки для професійних, а й для дрібних побутових робіт. Ми пропонуємо поговорити про основні інструменти, які повинні бути в кожному домі, а також про те, де їх можна вигідно і недорого купити.

Сучасні виробники пропонують найрізноманітніший сантехнічний інструмент, ціна на який багато в чому залежить від його технічних характеристик, популярності бренду і його надійності. В інтернет-магазині «Трудовик» представлено гідний вибір товарів для професіоналів, в бездоганній якості яких можна бути впевненим. Скориставшись онлайн каталогом, можна в зручний час вибрати і замовити все, що необхідно вам в роботі або виконанні домашніх побутових справ. Тут ви зможете купити сантехнічний інструмент для домашнього використання, а також - для ЖКО, надання послуг приватних майстрів-сантехніків і інше. Каталог сайту https://trudovik.com.ua періодично поповнюється, тому наші клієнти завжди мають можливість придбати кращі товари за доступними цінами!

Основной сантехнический инструмент

 1. Основний сантехнічний інструмент

Ключі. Перерахуємо лише самі «ходові»:

 • ріжкові (найбільш поширені розміри - з 20-го по 36-й). Основний і найбільш традиційний інструмент сантехніка. За допомогою даної модифікації ключа захоплення гайки або болта відбувається збоку, між металевими «ріжками». Відбувається щільний контакт з паралельними сторонами шестикутника. Практично кожен набір інструменту для сантехніка включає в себе ріжковий ключ, який може бути з двома однаковими головками або ж комбінуватися з накидним кільцевим ключем.
 • трубний ключ (він допоможе закриття муфту або контргайку). Є два варіанти цього інструменту сантехніка: з однією ручкою або з двома ( «американський» і «шведський» відповідно). За допомогою даного ключа вкручують і фіксують труби. Спеціальна форма оголовка допомагає міцно захоплювати деталі округлої форми з подальшим поворотом. Такий інструмент для сантехнічних робіт може мати кілька типів маркування і призначений для роботи з круглими деталями різного діаметру. Незамінний він і для робіт в важкодоступних місцях, не вимагає застосування значної фізичної сили.
 • розвідний ключ (він стане в нагоді, якщо під рукою немає ріжкового). Інструмент для сантехніка, який є вдосконаленою модифікацією гайкового ключа. Від останнього відрізняється рухливістю одного з ріжків (губок), завдяки наявності черв'ячної передачі. Застосовується для роботи з болтами, гайками та іншими деталями схожої будови.

Якщо ви збираєтеся працювати з хромованими трубами (наприклад, змішувачами), то звичайні ключі можуть залишити на них подряпини. Для тонких робіт знадобляться спеціальні вироби з пластиковими накладками.

 1. Інструменти для різання труб. Інструмент для сантехнічних робіт, за допомогою якого можна домогтися бездоганно рівного і гладкого зрізу торця, без задирок і дрібних тріщин. При дотриманні технології робіт зріз виходить не тільки рівним, але і строго перпендикулярним. Як правило, труборіз входить в набір інструментів для сантехніка, адже ціна його доступна кожному майстру. Підходить для роботи з пластиковими, полівінілхлоридними, поліетиленовими і пропіленовими трубами. Ріжучий елемент виготовляється з високоякісної сталі.

До цієї категорії відносять:

 • ножиці для пластикових труб (діаметром до 42 мм);
 • труборізи для роботи з трубами понад 42 мм в діаметрі.
 1. Плашки та клупи. З їх допомогою наноситься різьблення на кінцях труб під час їх з'єднання за допомогою муфт. Також вам знадобляться різці для клупів. Забезпечують надійність, дозволяють швидко домогтися необхідного результату. На сьогоднішній день це один з найбільш затребуваних різьбонарізних сантехнічних інструментів в Україні.

 2. Просічки. Такий інструмент сантехніка знадобиться, щоб виготовляти прокладки не тільки з гуми, а й зі шкіри. Сантехнічний інструмент, купити який рекомендується тим, хто зацікавлений у високій якості ущільнювачів і прокладок. Просікаємі отвори виходять з рівними стінками і надійні у використанні.

 3. Троси. Використовуються для прочищення каналізаційних труб. Призначені для видалення засмічень в водопроводі і каналізації, а також в котлах та бойлерних установках. Випускаються трьох видів: канатний, прижиннонавитний і пружинний. Сучасний набір сантехнічного інструменту повинен включати в себе і один (або кілька видів) тросів.

 4. Трубний притиск. Цей інструмент сантехніка знадобиться, щоб закріпити трубу при її перетині або при нанесенні різьблення. Іноді притиск називають відкидними лещатами. Застосовуються для фіксації труб в процесі роботи з їх різьбленням. Притиск прикручується до масивної основі потужними болтами для забезпечення нерухомості.

 5. Металеві хомути різних діаметрів застосовуються для монтажу каналізаційних, отоплювальних водопровідних та інших видів труб. Випускаються різних видів, виготовлені з якісного матеріалу.

 6. Паяльник для ПВХ труб. Відрізняється простотою і надійністю конструкції. Ви можете купити професійний інструмент сантехніка для зварювання пластикових труб від відомих виробників. Обладнання складається з корпусу, потужного електричного тена і набору насадок для зварювання труб різного діаметру. Залежно від конкретної моделі і її призначення можна замовити сантехнічний інструмент в інтернет-магазині «Трудовик» з набором насадок 16-32 мм або 20-63 мм, а також - в інших варіаціях. При покупці слід враховувати характеристики діаметра труб, з якими доведеться працювати в майбутньому. За відгуками майстрів, найбільш практичним і довговічним є «праска» з монолітної ручкою. Продуктивність зварювальних апаратів може варіюватися, залежно від їх потужності.

Потрібні інструменти для сантехнічних робіт? Ми допоможемо!

Всі необхідні інструменти сантехніка ви можете купити в одному місці - в інтернет-магазині «Трудовик». Тут не тільки лояльні ціни і швидка доставка (з Києва товари відправляються в усі куточки України), але і висока якість продукції.

Всі необхідні консультації щодо особливостей використання приладдя ви можете отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями. Зверніть увагу, що ми розглянули тільки вузькоспеціалізовані інструменти сантехніка. Однак для повноцінної роботи вам будуть потрібні також ножівка, молоток, ножиці, плоскогубці, викрутки, шило і інше. Все це ви також можете замовити в «трудовиків» за прийнятною вартістю.

Читать далее