Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 13
Ціна
Від до
Ємність акумулятора
Фильтры
Сортировка
Новинка
Краскопульт Mega MK 1 232
Код товара 41257
12 отзывов
799 грн.
Новинка
Краскопульт Mega MK 5540 HVLP
Код товара 51747
5 отзывов
1 512 грн.
Новинка
Краскопульт Mega MK 6048 HVLP
Код товара 41262
5 отзывов
1 566 грн.
Новинка
Краскопульт Mega MK 7052 HVLP
Код товара 51748
8 отзывов
1 736 грн.
Новинка
Краскопульт Mega MK 2830
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Краскопульт Mega MK 3535 HVLP
Код товара 41261
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Краскопульт Mega MK 4040
Код товара 51746
14 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Краскопульт Ростех До 100
Код товара 17943
Ціну уточнюйте
Новинка
Краскопульт Ростех До 500 Л
Код товара 17944
Ціну уточнюйте
Новинка
Краскопульт Фіолент КР1-260
Код товара 17645
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Фарбопульт (краскопульт): запорука швидкого та якісного ремонту, художнього оформлення

Коли є фарба, повинні бути мольберти та щітки? Якщо ви не живописець, то простіше вирішувати всі задання, коли є фарбопульт (краскопульт). Підібрати й купити останній варто в нас. Є моделі будь-якої потужності, варіативності в роботі та ціни.

Фарбопульт : що це за інструмент та кому він знадобиться?

Краскопульт — пневматичний, електричний, акумуляторний апарат, котрий дозволяє швидко, якісно, максимально рівномірно наносити фарбу на різноманітні поверхності. Сфера застосування: будь-які ремонтні та декоративні роботи, аерографія. Думаєте, що купити фарбопульт (краскопульт) варто лише професійним оздоблювачам, малярам та будівельникам. Так, для них це важливий допоміжний інструмент, що допоможе підвищити якість тих послуг, які ці спеціалісти надають. Та електричний краскопульт (фарбопульт) буде корисним і любителям, які хочуть економити на ремонті без втрат у якості виконання робіт.

Електричний краскопульт: види, особливості, переваги

Щітки та мольберти — прерогатива художників. Усі, хто має справу з оздобленням архітектурних об’єктів, повинні мати не лише художнє бачення, але і вміти технічно втілити будь-який план чи ескіз у життя. Електро краскопульти бувають трьох основних видів:

 1. Пневматичні ручні. Багато в чому нагадують залізні пульверизатори. Вони ними і є, але тут має значення те, що вони призначені саме для роботи з різними фарбами.Оптимальний варіант для любительского використання, коли не потрібно працювати з великими об’ємами та різними варіантами фарбувальних матеріалів.
 2. Електро краскопульти. Електричні фарбопульти, які дозволяють швидко і якісно розпилювати фарбу над різними поверхностями. Висока потужність, насадки з надміцних матеріалів, роблять їх ідеальним варіантом для професійного використання.
 3. Акумуляторні пристрої. За своєю потужністю вони подібні до електричних пультів, але їх можна використовувати віддалено від джерела струму. Як правило, вони хоча і кращі за пневматичні електричні краскопульти та в плані робочої потужності однаково не можуть конкурувати з мережевими пристроями.

Купити краскопульт варто кожному, хто хоче працювати з фарбами. Причин для прийняття такого рішення — достатньо.

 1. Економія матеріалів. Значно меншою буде витрата фарби в процесі фарбування; будете більш акуратними та точними в роботі.
 2. Економія часу. Дуже важко швидко і якісно пофарбувати поверхності та великі площі. Якщо ви цінуєте власний час, фарбопульт допоможе його зберегти для вирішення більш важливих завдань.
 3. Точність, рівномірність, висока якість нанесення фарби. Фарба — як матеріал основи, так і фінішу, повинна наноситися рівномірно, точно. Без фарбопульта, який завдяки нам ви можете купити у Львові, Києві та інших містах країни, це буде важко зробити.

Без краскопультів, що ми пропонуємо, взагалі важко уявити популярну в наш час аерографію, настінний розпис. Саме вони допомагають якісно і швидко робити ремонти, декорувати.

Краскопульт: від чого залежить ціна та як його вибрати?

Вартість залежить від матеріалу виготовлення, від потужності пристрою та наявності до нього спеціальних насадок, рівня тиску по форсунку та бренду виробника.

 1. Розпилювачі бувають із пластиковими та стальними емкостями для фарби. У плані довговічності і простоти використання, догляду, кращими є останні. Пульти з пластиковими резервуарами, звісно, більш економічні.
 2. Під час вибору пневматичного пристрою має значення робочий тиск. Від цього показника залежить швидкість і точність роботи з фарбопістолетом. Достатній тиск — у межах до 3 атм.
 3. Коли йдеться про електричні фарбопульти, під час вибору й купівлі їх необхідно враховувати робочу потужність. Чим більші площі ви фарбуєте, тим більшою повинна бути потужність пульта.
 4. Якщо ви вирішили купити акумуляторний розпилювач, враховуйте напругу акумулятора та кількість годин, впродовж яких пристрій може працювати на максимумі своїх можливостей.
 5. Під час вибору пульта будь-якого типу має значення об’єм резервуару для фарби. Для тих, хто не будете використовувати пістолет із фарбою в промислових масштабах, можна підбирати будь-які моделі з об’ємом до 1 л.
 6. Діаметр сопла чи форсунка фарбопульта. Від його розміру залежить товщина створюваної струї. Коли йдеться про побутове використання, можна сказати, что достатній, зручний діаметр — на рівні 1,4–1,7 мм. Промислові розпилювачі повинні бути потужнішими, у тому числі й завдяки розміру сопла.

У нашому магазині ви не лише можете підібрати фарборозпилювач, що буде відповідати вашим потребам, фінансовим можливостям, але і знайти недорогі набори, що включають пістолет, декілька насадок і пару резервуарів для фарби. Вони насправді просто універсальні, а крім того — доступні.

Читать далее