Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 32
Ціна
Від до
Принцип роботи
Фильтры
Сортировка
Новинка
Шприц для змазки пістолетного типу G5R / M (43001)
Код товара 43502
3 отзывов
1 232 грн.
Новинка
Шприц для змазки плунжерний Ingco Industrial (GRG015001)
Код товара 144160
0 отзывов
610 грн.
Новинка
Пневматичний шприц для змащування JAT-6004K
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Пневматичний шприц пістолетного типу G64R (43361)
Код товара 67188
Ціну уточнюйте
Новинка
Пневматичний шприц пістолетного типу PT-0607
Код товара 65642
Ціну уточнюйте
Новинка
Мастильний шприц натискного типу G7P (43101)
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Шприц для змазки: економне і акуратне обслуговування агрегатів і вузлів

Практично на кожному підприємстві існує необхідність в регулярному обслуговуванні різного устаткування і техніки. Особливої ​​уваги потребують до себе деталі,які рухаються, для зменшення тертя яких використовують спеціальні мастила. Для нанесення їх у важкодоступних місцях, так і з ціллю економії також використовують спеціально розроблене для цього пристосування. Мастильні шприци - це досить прості пристрої, за допомогою якого можна акуратно подати необхідну кількість масла, мазуту, солідолу на потрібну деталь. Особливо він ефективний при роботі з дуже густими рідинами і речовинами.

Шприци для змащення: різноманітність моделей і їх особливості

Як відомо, технічні вузли і агрегати вимагають періодичного обслуговування. Всі поверхні, що труться потребують регулярної і своєчасної змащування, і автомобільна промисловість не стала винятком, але для цього не обов'язково їхати в спеціалізовані майстерні. У кожному авто є доступні вузли, а є і ті, доступ до яких утруднений. Для змащення таких ділянок найкраще купити спеціальний шприц, який відмінно впорається з цим завданням.

Сучасний ринок мастильного інструменту представлений покупцеві в досить великій кількості. Прес-маслянки відрізняються принципом дії, вартістю і зручністю використання. Щоб визначитися з вибором і купити найбільш оптимальний шприц для змащування, необхідно розібратися в їх різноманітті.

Для подачі масла в важкодоступні місця застосовуються спеціальні шприци для змащення. Така прес-маслянка служить для подачі мастила до автомобільних вузлів, що працюють з підвищеним зносом. Шприци для змащення рекомендується купити власникам автомобілів, а також ремонтних майстерень які виконують сервісне обслуговування машин. Вони ідеально підходить для заміни моторної рідини, а також в тих випадках, коли необхідно проконтролювати процес заливки, забезпечити потрапляння дозованої кількості масла або іншої масляної рідини.

За допомогою такого пристрою, подача масла в мотор відбувається під деяким тиском, що дозволяє якісно змастити кожен важкодоступний автомобільний вузол, такі як хрестовина. Крім того, використання шприца для змащення дозволить виконати дану процедуру більш акуратно, і витрата мастильного матеріалу буде значно менше, ніж при затоці в горловину.

За типом конструкції шприци для змащення бувають ручні і пневматичні. Розглянемо обидва варіанти:

 • пневматичні: відносяться до розряду професійних інструментів. Принцип дії таких пристроїв заснований на використанні повітряного компресора. Стиснене повітря, що утворюється в результаті нагнітання, значно полегшує мастильний процес. Такий механізм набагато зручніше ручного, так як для заливки масла в авто не потрібно докладати ніяких зусиль. Пневматичні шприци для змащення знайшли своє застосування на станціях технічного обслуговування і в автомобільній промисловості, де є можливість підключитися до зовнішнього компресора для нагнітання повітря. Вони відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю. З їх допомогою можна досить швидко зробити змащення багатьох вузлів і елементів автомобіля. Однак в домашніх умовах використання такого інструменту буде утруднено. Різні моделі пневматичних шприців відрізняються між собою за такими показниками, як швидкість подачі мастила, тиск під яким вона подається, а також за вагою;
 • ручні: досить прості і зручні. Їх дуже часто використовують для змащення систем і вузлів автомобіля. Користуватися таким пристроєм досить просто, потрібно лише залити мастило в шприц і зробити кілька натискань. Конструкція шприців дозволяє їх повністю розбирати, що полегшує процес чищення і обслуговування. Спеціальні клапани служать для скидання повітря, який може проникнути в резервуар разом зі змазкою. Недоліком таких шприців є мала місткість масляної рідини. Однак, такий шприц для змащування дуже компактний і зможе виручити вас в будь-який непередбаченої ситуації, тому дуже важливо його мати з собою в будь-якій поїздці. Тим більше, що купити його не складе особливих труднощів, з огляду на його низьку ціну.

Ручні шприци для змащення в свою чергу діляться на три види:

 • натискні: ці шприци досить прості у використанні, компактні, однак мають малу ємність для заливки мастильного матеріалу. Незважаючи на простоту пристрою, ручні маслянки даного виду мають досить високу надійність. Ручні шприци для змащення просто зобов'язані бути в стандартному наборі кожного автовласника. Ціна маслянки не надто висока і місця вона багато не займає, зате в екстреному випадку зі своїм завданням вона впорається цілком успішно;
 • плунжерні: принцип дії заснований на перекачуванні мастильного матеріалу через прес-маслянки і подачі його до вузлів і механізмів. Вони мають сталевий корпус, всередині якого розташована штанга з пружиною, і важіль, за допомогою якого регулюється подача масла, солідолу і іншого матеріалу різної ступені в'язкості. Солідол і інші густі матеріали можна заливати в такі шприци або вручну, за допомогою шпателя або ж купити готові туби з мастилом, ціна яких цілком доступна. Плунжерний механізм обладнаний спеціальним клапаном, що дозволяє видаляти зайве повітря, що утворюється в процесі заливки масла або солідолу. Плунжерні шприци можна використовувати в домашніх майстернях, гаражах, а також брати з собою в дорогу. Величезним мінусом такого інструменту, є те, що в процесі шприцювання необхідно задіяти обидві руки, а це обмежує область його використання. Дістатися до таких важкодоступних місць, як хрестовина, їм буде не просто;
 • пістолетні: вдосконалений варіант ручного механізму. Принцип роботи такого пристрою схожий з плунжерний, різниця лише в розмірі рукоятки, в пістолетних моделях її габарити значно менше і вона більш компактна. А спеціально обладнана ручка пістолетного типу, дозволяє виконувати шпринцування однією рукою, що дозволяє дотягнутися до самих віддалених і важкодоступних ділянок. На відміну від шприців натискної дії, пістолети мають значно більший обсяг для заливки масла. Працювати ними набагато простіше, вони значно зручніше, ніж плунжерні і набагато ширшими, ніж найпростіші ручні шприци, це і виправдовує їх ціну. Вони можуть використовуватися як в поїздці, так і в автомобільних майстеренях і станціях технічного обслуговування;
 • електричні: робота такого шприца для змащення потребують наявності акумуляторної батареї, яка приводить в дію поршень, що виштовхує мастило на поверхню. Найчастіше в них використовуються батареї потужністю 18 Вт. На зарядку такого акумулятора потрібно не більше години. Перш ніж купити такий шприц для змащування, зверніть увагу, що існують моделі, які можуть заряджатися від прикурювача. Такий варіант буде найзручнішим, особливо в дорозі.

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що в багажнику будь-якого авто завжди повинна бути маслянка. Для цих цілей краще купити самий звичайний і простий масляний шприц. Для дорожніх умов він цілком підійде і відмінно впорається з поставленим завданням. Якщо вам не важлива ціна інструменту, тоді можна дозволити собі купити пістолетний шприц, який набагато зручніше у використанні. Для роботи в автомобільних майстерень цілком підійде недорогий плунжерний шприц.

Само собою автоматичні шприци для змащення володіють великим ККД і мають більший обсяг рідини, що подається, що істотно зменшує фізичне навантаження і тимчасові витрати, пов'язані з виконанням даного виду робіт. Тому такі шприци для змащення використовують механіки сервісних центрів і автомайстерень, в яких робота налагоджена на потік.

Шприци для змащення: які вони бувають

На ринку представлені різні моделі шприців для змащення. Найдешевше коштує ручний інструмент. Він дуже легкий у використанні, але зажадає від майстра зусиль для видавлювання. Пневматичні моделі дозволяють усунути подібний недолік, але і ціна на них буде трохи вище. Плунжерний шприц з пневмоподачі ідеальний для застосування консистентних мастил. Використовувати його можна і в місцях з низькою температурою повітря. Електричний шприц - це професійне обладнання з високою вартістю, яке виправдано купувати для спеціалізованих майстерень і автомобільних сервісних центрів.

Зручно користуватися шприцами для змащення в тубах певної ємності, наприклад 350, 400, 500 мл. В такому випадку можливість забруднитися важко виведеним речовиною мінімальна, адже вам достатньо акуратно встановити картридж в корпус. Якщо збираєтеся наповнювати його вручну, стежте, щоб в ємності не утворилися повітряні порожнечі, які будуть перешкодою для рівномірної подачі мастила. Для її набивання добре підійде пластина шириною 2-3 см.

Шприц для змазки від інтернет-магазину «Трудовик»

В Україні недорого купити шприц для змащування від багатьох відомих виробників (Utool, GROZ, INTERTOOL, Jonnesway, Miol) пропонує інтернет-магазин «Трудовик». Вашій увазі представлені якісні пристосування різного:

 • типу (натискний, важільний або пістолетний);
 • принципу роботи (ручний або пневматичний);
 • ємності;
 • продуктивності;
 • робочого тиску.

Як правило, всі вони укомплектовані гнучким шлангом і спеціальними насадками (якщо їх наявність передбачає конкретна модель). Деякі шприци поставляємо під замовлення. В основному це стосується пістолетів і пневматичних пристроїв. Доставку будь-якого шприца для змащення ми організовуємо в Одесу, Полтаву, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Черкаси, Львів, інші міста за допомогою транспортних компаній України.

Читать далее