Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 57
Ціна
Від до
Довжина шланги
Фильтры
Сортировка
Новинка
Шланг спіральний 10 м, 5х8 мм. Miol (81-332)
Код товара 19510
365 грн.
Новинка
Шланг гумовий армований Miol 15 м (81-365)
Код товара 64721
3 отзывов
998 грн.
Новинка
Шланг спіральний Miol 6.5x10 мм, 15 м (81-339)
Код товара 19512
693 грн.
Новинка
Шланг спіральний APRO 5.5x8 мм, 10м (850141)
Код товара 146916
275 грн.
Новинка
Шланг спіральний APRO 5.5x8 мм, 20м (850143)
Код товара 146919
537 грн.
Новинка
Шланг спіральний APRO 6.5x10 мм, 20м (850147)
Код товара 146923
776 грн.
Новинка
Шланг спіральний APRO 6.5x10 мм, 5м (850144)
Код товара 146924
294 грн.
Новинка
Шланг спіральний Miol 6,5х10 мм, 5м (81-336)
Код товара 19514
295 грн.
Новинка
Шланг спіральний Miol 5x8 мм, 15 м (81-333)
Код товара 19508
465 грн.
Новинка
Шланг спіральний Miol 5x8 мм, 20 м (81-334)
Код товара 19504
594 грн.
Новинка
Шланг спіральний Miol 6.5x10 мм, 10 м (81-338)
Код товара 19506
465 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5

Спіральні шланги (шланг високого тиску) – обираємо кращий

Шланги для компресорів високого тиску відрізняються своєю міцністю та довговічністю. Зазвичай вони застосовуються для передавання газів під тиском, різноманітних рідин тощо. Спіральні шланги для компресорів можуть використовуватися в різних сферах, починаючи від будівництва та автомобільного ремонту і завершуючи сільським господарством.

Купити пневмошланг можна в нашому інтернет-магазині у Львові за кращими цінами. В нашому каталозі представлені сучасні перевірені моделі популярних виробників. Ви зможете підібрати для себе товарі з різними характеристиками (довжиною, товщиною тощо).

Шланг для компресора високого тиску (пневмошланг) та його особливості

Сучасні шланги для компресора користуються попитом недарма. Вони мають наступні переваги:

  1. Такі пневмошланги виготовляються із міцних матеріалів (гуми, ПВХ тощо), вони можуть витримувати великі навантаження, гарно показують себе при активному використанні. Разом із цим, спіральні шланги для компресора зроблені таким чином, що не можуть розпрямитися. Вони мають вигляд ідеальної пружини і такими залишаються під час роботи.
  2. Шланг для компресора високого тиску легко зберігати. Завдяки його можливості скручування, навіть найдовший екземпляр буде виглядати досить компактним, його зручно скласти в коробку чи шафу.
  3. Після роботи не потрібно думати, як правильно скласти устаткування. Шланг для компресора сам скрутиться в спіраль, не буде заважати під ногами.
  4. Сучасні моделі шлангів для компресора виробники пропонують різного діаметра, довжини і навіть кольору. Тому не буде складно підібрати саме такий, який потрібна вам в тому чи іншому випадку.

Підібрати оптимальний шланг для компресора високого тиску допоможуть характеристики даного товару. Для початку потрібно з’ясувати, які різновиди шлангів зустрічаються.

Стосовно матеріалу, виділяють варіанти гумові, ПВХ, поліуретанові тощо. Гумові моделі шлангів для компресора прекрасно показують себе в роботі, натомість вони витримують тиск тільки до восьми атмосфер, можуть працювати при температурі від мінус тридцяти до плюс дев’яносто градусів. Основною перевагою такого матеріалу є його стійкість до впливу ультрафіолетових променів, разом із цим шланг для компресора важко пошкодити (порізати, зламати, розплавити хімічно), він може служити понад десять років.

З іншого боку шланг для компресора із гуми досить важкий, до того ж іноді буває токсичним, тому не підходить для переміщення води.

Цінується поліуретановий шланг для компресора високого тиску. Він має невелику вагу, досить компактний та зручний у використанні. Устаткування витримує високі температури, не псується від впливу агресивного середовища. Саме такі моделі шлангів для компресора обирають для різноманітних виробництв та для застосування вдома. Вони можуть розтягуватися із одного метра (в зібраному стані) до п’ятнадцяти метрів і навіть більше, легко підключаються, служать багато років.

Стосовно діаметра виділяють наступні моделі шлангів для компресора високого тиску: мінімальний може дорівнювати п’ять міліметрів, а максимальний – п'ятнадцять міліметрів (такі варіанти представлені в нашому каталозі).

Довжина устаткування також може варіюватися. Сучасні шланги для компресора продаються від п’яти метрів і можуть досягати п’ятдесяти метрів, тому за даною характеристикою підібрати собі оптимальну модель не складно.

Параметри вибору шланга для компресора

Перша характеристика, на яку варто звернути увагу, це робочий тиск. Якщо використовувати устаткування, що не відповідає параметрам робочого тиску, то воно швидко вийде з ладу. Більшість шлангів для компресора витримують тиск до восьми атмосфер, деякі навіть десять.

Також потрібно спиратися на призначення. Деякі гумові моделі шлангів підходять для подачі лише повітря під тиском, інші, спіральні, можуть працювати із пневмоінструментами та компресором, мають швидкозмінне з’єднання тощо.

Важливим параметром вибору шланга для компресора буде його довжина. Якщо вона занадто велика, то відбудеться втрата тиску, що знизить продуктивність роботи чи зробить її неможливою. В такому випадку потрібно дивитися на потужність компресора: чим вона вища, тим більший рукав можна застосовувати. Також спеціалісти радять звертати увагу на модель пристрою і в залежності від неї та технічних параметрів обирати шланг для компресора.

Отже, процес вибору шланга для компресора є завданням, що потребує відповідної інформації та уваги. Якщо обрати невірно, то потім можливі проблеми в використанні. У нас на сайті ви можете купити пневмошланг різного кольору, довжини та діаметра, підібрати модель за матеріалом та призначенням.

Читать далее