Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 261
Бренди
Ціна
Від до
Довжина димоходу
Товщина металу
Фильтры
Сортировка
Новинка
Грибок для димоходу Versia-Lux 120 мм
Код товара 74345
2 отзывов
257 грн.
Новинка
Грибок для димоходу Versia-Lux 140 мм
Код товара 59805
5 отзывов
286 грн.
Новинка
Грибок для димоходу Versia-Lux 150 мм
Код товара 59806
3 отзывов
296 грн.
Новинка
Грибок для димоходу Versia-Lux 160 мм
Код товара 59807
1 отзывов
299 грн.
Новинка
Грибок для димоходу Versia-Lux 180 мм
Код товара 59808
5 отзывов
354 грн.
Новинка
Дефлектор димохідний Versia-Lux 120 мм
Код товара 59819
2 отзывов
734 грн.
Новинка
Дефлектор димохідний Versia-Lux 150 мм
Код товара 59820
2 отзывов
1 482 грн.
Новинка
Коліно димохідні 45 ° Versia-Lux 130x1.0 мм
Код товара 55094
365 грн.
Новинка
Коліно димохідні 45 ° Versia-Lux 140x1.0 мм
Код товара 55095
10 отзывов
365 грн.
Загрузить еще

Димарі – великий вибір якісної продукції

В наш час багато хто прагне встановити в своєму помешканні каміни, печі, що забезпечували б економію енергії, давали можливість створити комфортну атмосферу, нагрівали приміщення швидко та якісно. Щоб система опалення працювала ефективно, потрібно підійти до її встановлення з усією відповідальністю. Бо від цього буде залежати не лише безпека, а й ефективність роботи такої конструкції.

Димар (комин) є основною частиною твердопаливних котлів. Через нього виходить повітря після перегорання матеріалу. Раніше такі елементи опалення будувалися винятково із червоної жароміцної цегли. Існувала навіть професія – трубочист. Будувати такі труби та димар могли тільки висококваліфіковані працівники. Бо маленький недолік чи дефект міг коштувати людям життя.

В наш час конструкція каміна не потребує таких затрат. Сучасний димар робляться із нержавіючої сталі. Він не складно монтується, прекрасно показує себе в експлуатації. Купити димар можна у Львові, Києві та інших містах України за привабливими цінами на нашому сайті. Ми пропонуємо тільки якісну та перевірену продукцію.

Димарі, димохідні труби: особливості та переваги

Чому ж подібні димарі та димохідні труби користуються таким попитом сьогодні? Справа в тому, що вони мають переваги перед іншими конструкціями подібного виду.

  1. Димар із нержавіючої сталі має невелику вагу. Він не створює навантаження на перекриття будинку, в випадку поломки не понівечить споруду.
  2. Такі конструкції прекрасно показують себе під час експлуатації. Вони ударостійкі, можуть витримувати високі температури, мають один або декілька шарів.
  3. Димарі швидко монтуються. При цьому за потреби їх можна демонтувати та перенести на інше місце. Там встановити знову. Не буде потреби руйнувати частину будинку, знімати дах для демонтажу димаря із нержавіючої сталі.
  4. В наш час цей елемент представлений різними моделями високої якості. Можна підібрати необхідний димар саме для вас за розмірами, конструкцією, іншими характеристиками.

Як димар, так і сучасні каміни та печі не займають багато місця в будинку, не потребують звільняти цілу кімнату для встановлення конструкції. При цьому процес установки не займає більше декількох годин. А змонувати його може один або декілька кваліфікованих майстрів.

Димар із нержавійки для твердопаливних камінів

Що ж являє собою димар із нержавіючої сталі? Тут все достатньо просто. Він складається із декількох частин. Якщо дивитися зверху, то це так звана парасоля. Вона одягається на димар та запобігає потраплянню в нього сміття, дощу, птахів тощо.

Далі іде конструкція, що закриває шахту. Потім труба димаря веде до каміна. Вона може мати один або декілька стяжних хомутів, відводів під різними градусами (сорок п’ять, дев’яносто тощо). В деяких випадках потрібно поставити при монтажі димаря так званий трійник. Від допомагає зробити декілька розгалужень труб. В самому низу може розміщуватися ємність для збору конденсату, місце для чищення тощо.

Асортимент товарів димохідних труб та їхніх комплектуючих

Щоб придбати саме той елемент чи повністю конструкцію димаря, димохідної труби, потрібно мати уявлення про будову існуючих товарів. А саме:

  1. Димарі із димоходами одностінними та із декількох слоїв. Робляться із нержавійки чи оцинкованої сталі.
  2. Грибки, парасольки, флюгери та інші прикраси на верхівку димаря. В наш час можна підібрати варіант на будь-який смак, поєднати його із стилем вашого будинку.
  3. Переходи, коліна. Вони при монтуванні димаря допоможуть створювати повороти труб.
  4. Регулятори тяги.
  5. Скоби, хомути (звичайного чи обтискного типу), що дають можливість поєднувати між собою декілька частин нержавіючої труби димаря.
  6. Безпосередньо самі труби різного діаметру, довжини тощо.

Димар може відрізнятися з діаметром. Звичайно, в цьому випадку треба обирати варіант в залежності від конструкції вашого опалювального пристрою (печі чи каміна). Він може варіюватися від 100 міліметрів і до 300 міліметрів.

Купити димар із нержавіючої сталі

Якщо вам потрібно змонтувати для вашої печі систему виведення відпрацьованого повітря, то можна звернутися до нас та придбати всі необхідні елементи конструкції сучасного димаря. В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товару високої якості.

Ми пропонуємо всі елементи конструкції із нержавіючої чи оцинкованої сталі. Вам не доведеться витрачати час на підбір різноманітних дрібниць. Достатньо замовити у нас всю конструкцію димаря разом, отримати її за вказаною адресою та просто почати монтаж.

Наявність зручних фільтрів та класифікацій дасть можливість підібрати саме потрібні для вас елементи. При цьому ви можете звернутися за консультацією до менеджера, який відповість на всі питання, які вас будуть цікавити.

Читать далее