Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 62
Ціна
Від до
Розташування бачка
Фильтры
Сортировка
Новинка
Фарборозпилювач пневматичний Matrix (57316)
Код товара 67371
3 отзывов
870 грн.
Новинка
Фарборозпилювач пневматичний Matrix (57318)
Код товара 67062
3 отзывов
444 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Air Pro AM8008 LVLP WB
Код товара 142957
0 отзывов
4 548 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт INTERTOOL HVLP PT-0120
Код товара 140662
0 отзывов
690 грн.
Новинка
Пневматичений фарбопульт INTERTOOL HVLP-II PT-0105D
Код товара 81242
4 отзывов
2 681 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт INTERTOOL LVLP PT-0131
Код товара 19411
1 220 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 362105
Код товара 59849
1 946 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 80-810
Код товара 71679
3 отзывов
1 211 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 80-822
Код товара 19365
4 отзывов
1 165 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 80-824
Код товара 19354
3 отзывов
1 315 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 80-860
Код товара 19366
5 отзывов
569 грн.
Новинка
Пневматичний краскопульт Miol 80-884
Код товара 19382
4 отзывов
516 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Краскопульт: види, особливості конструкції й секрети вибору ідеального інструмента для ваших потреб

Усім знайома ситуація, коли робота з пензлями та валиками займає дуже багато часу й дає не того результату, на який ви очікуєте. Саме тому був винайдений абсолютно інший прилад, що значно полегшує процес нанесення фарби на стелю, стіни та інші поверхні. Йдеться про краскопульт, який із кожним роком користується все більшою популярністю серед споживачів.

У нашій статті ми розкажемо вам, які види таких пристроїв є, як підібрати фарборозпилювач максимально швидко й за доступною ціною, а також — на що варто звертати увагу першочергово. Завдяки нашим порадам ви зможете з легкістю купити професійний краскопульт для фарбування авто, стін, стелі та інших елементів максимально вигідно.

Особливості конструкції краскопульта

Даний фарборозпилювач візуально нагадує собою спеціальний пістолет, до якого кріпиться руків’я, спусковий механізм і ємність із фарбою або емаллю. Такий своєрідний бачок може розташовуватися знизу, зверху чи збоку щодо самого розпилювача. Краскопульти з нижнім бачком застосовують для нанесення фарби на стіни чи двері, а з верхнім — на стелю.

У професійних фарбопультах ця ємність має суттєві розміри. Завдяки цьому з допомогою краскопульта можна покривати фарбою поверхні великою площею. Водночас знижується кількість натискань на спусковий механізм, що так само полегшує роботу оператора. А ось побутові краскопульти мають невеликий бочковий об’єм і підходять лише для місцевого застосування.

Найпопулярніші типи краскопультів

Кожний вид фарборозпилювачів має свою зону застосування як для побутових, так і для професійних цілей. Щоби підібрати оптимальний фарбувальний пістолет, слід першочергово більш конструктивно ознайомитися з його можливими видами.

Можна виділити кілька типів краскопультів:

 • механічні;
 • пневматичні;
 • електричні.

Механічні краскопульти використовуються для найпримітивніших робіт. Наприклад, побілки стін чи стелі, обробці садових дерев. Такі краскопульти відрізняються мобільністю, легкістю, не залежать від наявності електричної мережі в зоні своєї дії. Для роботи з фарбою вони не придатні, оскільки вона дуже швидко засмічує їхнє сопло. Проте, для робіт, де не потрібен високий рівень акуратності такі краскопульти стають у пригоді.

Пневматичні фарбувальні пістолети найчастіше використовують у професійних цілях. У таких краскопультах вмонтований компресор із ресивером. Після натискання на курок фарба подається до сопла й перетворюється на пил. За своєю формою вона нагадує факел. Пневматичні краскопульти використовують не лише для рідких фарб, але й в’язких речовин.

Електричні краскопульти працюють із допомогою двигуна, що утворює певний рівень тиску. Фарбувальна речовина розпилюється у вигляді своєрідного туману. За якістю роботи такі краскопульти трохи гірші, ніж пневматичні фарборозпилювачі, однак мають кілька суттєвих переваг. Наприклад, швидке фарбування, потреба лише в джерелі живлення для успішної роботи й мінімальний час застосування для отримання оптимального результату.

Спектр використання повітряного краскопульта

Завдяки фарбопультам можна швидко і якісно покрити будь-які поверхні шаром фарби, лаку, емалі. За використання такого своєрідного фарбувального пістолета мінімізується вірогідність підтікань та значно скорочується час, що витрачається на весь процес роботи.

Раніше купити краскопульт було доцільно лише на великі виробництва для професійного застосування. Однак зараз фарбопульти стали дуже популярними серед звичайних споживачів, які не планують витрачати багато часу та сил для проведення ремонтних робіт. До того ж, ціна побутового фарборозпилювача в рази менша, ніж його професійного відповідника.

Найчастіше краспопульт застосовують для таких робіт, як:

 • побілка стелі;
 • ґрунтування стін;
 • нанесення лаку на дерев’яну поверхню;
 • обробка металу антикорозійним складом;
 • обприскування рослин від шкідників;
 • очищення стін від старих шпалер.

Отже, стає зрозуміло, що фарбопульти давно розширили зону свого застосування у винятково ремонтній сфері. У це важко повірити, але навіть кондитери регулярно використовують краскопульти для велюру тортів і тістечок.

Вибираємо краскопульт щодо типу розпилення

Усі сучасні краскопульти працюють повітряним і безповітряним методом. Механічні і пневматичні знаряддя завжди потребують застосування повітряних мас. А ось електричні можуть виготовлятися у всіх описаних вище варіантах. Повітряні краскопульти мають низку переваг, серед яких утворення фактично ідеального покриття й можливість регулювання потужності. Єдину незручність, яку вони створюють — це значний рівень шуму під час своєї роботи.

У моделях краскопультів другого типу якість фарбування значно нижча. Краплі, що утворюються під час їхньої роботи, відрізняються чималим розміром. Через це після роботи даних краскопультів часто виникають патьоки. Водночас фарба лягає досить товстим шаром. Краскопульти такого виду застосовують у тому випадку, коли треба швидко пофарбувати об’єкти значного розміру. Наприклад, ворота чи двері гаража.

Критерії вибору краскопульта

Вибираючи дане знаряддя, варто звернути увагу на такі його показники, як:

 • цільове призначення краскопульта;
 • діаметр форсунки;
 • об’єм бачка краскопульта;
 • бренд виробника.

Як ми вже вказували раніше, фарбопульти бувають професійні та побутові. Головна їхня відмінність — якість отриманого результату та ціна краскопульта відповідної моделі. Щодо діаметра форсунки, вони можуть мати від 0,5 мм до 8 мм. Чим більший бачок, тим для більших площин призначений даний краскопульт. Його ємність може варіюватися від 100 мл до 9000 мл.

Радимо вам звернути увагу на краскопульти таких торгових марок, як Matrix, INTERTOOL, Miol, AirPro, STELS, «Проминструмент». Дані виробники реалізують достатньо надійний та якісний товар за доступними цінами. Серед інтернет-магазинів фарбопультів ми радимо зупинитися на trudovik.com.ua. Ми гарантуємо швидку доставку і великий асортимент товару за найкращими цінами!

Читать далее