Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 17
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Котел твердопаливний SAVING 8-12
Код товара 60152
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АКТВ 10
Код товара 58022
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 10
Код товара 55120
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 12
Код товара 55121
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 14
Код товара 55625
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 16
Код товара 55122
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 20
Код товара 55626
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 26
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Твердопаливний котел Корді АОТВ 30
Код товара 57833
Ціну уточнюйте
Новинка
Котел твердопаливний Котлант КГ-10 "база"
Код товара 59944
Ціну уточнюйте
Новинка
Котел твердопаливний Котлант КГ-15 "ел.автомат"
Код товара 68037
Ціну уточнюйте
Новинка
Котел твердопаливний Котлант КГ-18 "ел.автомат"
Код товара 59099
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Твердопаливні котли: економна альтернатива

Неухильне зростання цін на природний газ змушує тих, хто використовував його в якості основного виду палива, шукати альтернативні джерела тепла і відповідне обладнання. Твердопаливні котли - це промислові і побутові опалювальні прилади (сталеві або чавунні), що дозволяють отримати тепло шляхом спалювання твердого палива (дрова і різноманітні деревні матеріали, в тому числі і відходи, деревні пелети, кам'яне і буре вугілля, антрацит, торф, торф'яні брикети і пр.). Як спеціалізовані підприємства, так і народні умільці пропонують величезну кількість найрізноманітніших твердопаливних котлів, які відрізняються конструкцією, принципом дії, потужністю, показниками ККД, вартістю та іншими особливостями. Однак далеко не завжди вони відповідають заявленим характеристикам і виправдовують очікування своїх власників. Інтернет-магазин "Трудовик" пропонує твердопаливні котли тривалого горіння Корді українського виробництва (Красилівський завод), які відповідають найсучаснішим вимогам і мають позитивні відгуки. У нас можна недорого замовити і купити обладнання з доставкою з Києва в Харків, Дніпропетровськ, а також Одесу та інші міста України.

Котли на дровах: у чому їх вигода?

Різноманітні модифікації твердопаливних котлів дозволяють обігрівати приміщення різної площі та призначення. Дров'яні котли можуть стати чудовою альтернативою газовим і на рідкому паливі в таких випадках:

  • коли використання газу або електрики неможливо через віддаленість точок підключення, що особливо актуально для дач і інших подібних будівель;
  • якщо ціна на тверде паливо, доступне в певній місцевості, набагато нижче вартості газу, нафти або мазуту;
  • котли на дровах стануть вигідним придбанням для підприємств, що займаються обробкою і переробкою деревини, оскільки вони дадуть можливість не тільки дешево обігріватися, але і раціонально утилізувати відходи;
  • сільськогосподарські відходи (соняшникове лушпиння, кукурудзяні качани, солома та ін.) також можуть бути використані для обігріву за допомогою твердопаливних котлів.

Сучасні твердопаливні котли Корді дуже прості у використанні, контрольовані, надійні і безпечні. Спеціально розроблена внутрішня конструкція дозволяє отримувати високий рівень ККД і раціонально витрачати паливо. Корді - це висококласне обладнання, що дозволяє економити без шкоди для вашого комфорту.

Види котлів на твердому паливі

Кожна модель має специфічне маркування, яке вказує на сферу застосування твердопаливного котла і його технічні особливості:

  • АКТВ - котли під тверде паливо, конструкція яких включає варильну поверхню - плиту. Як правило, завантажувальна камера даного теплового обладнання має подовжену форму. Котли-плити призначені для обігріву приміщень, а також для приготування їжі. Це зручний в побуті і економічний твердопаливний котел, ціна якого відрізняється доступністю. Багатьом покупцям сподобалися дуже зручні і невибагливі в експлуатації моделі, які відрізняє надійність і багатофункціональність.
  • АОТВ - твердопаливні котли, які не мають плит. Моделі з маркуванням 12 і вище оснащені додатковою дверцяткою, яка спроектована для швидкого очищення теплообмінника. Це побутові твердопаливні котли, які можуть використовуватися як у вигляді основного джерела обігріву, так і додаткового. Такий твердопаливний котел для будинку або для невеликого промислового приміщення може мати додатковий вбудований контур для гарячого водопостачання.

Сучасні твердопаливні котли опалення відрізняються завидною різноманітністю моделей. Вони розраховані на різну площу обігріву, потужність, обсяг води, наявність додаткових функцій. У каталозі нашого інтернет-магазину можна (в будь-який зручний для вас час) вибрати твердопаливний котел і купити його недорого.

Залежно від періоду автономного горіння виділяють:

  • класичні ТТ котли. Підтримка необхідної температури здійснюється за допомогою спеціального датчика, який регулює становище повітряної заслінки. При занадто високих показниках відбувається автоматичне закривання заслінки. На одному завантаженні традиційний твердопаливний котел може працювати до 6-7 годин.
  • твердопаливні котли тривалого горіння можуть працювати без підзавантаження протягом тривалого періоду - від 12 годин і до декількох діб. Як правило, для вугілля даний показник складає до 3-4 днів, для дров - до 2. Моделі тривалого горіння відрізняються великою енергоекономічністю, тому їх ціна цілком виправдана високою ефективністю.

На сайті trudovik.com.ua представлені різні котли опалення твердопаливні для обігріву площ від 100 м² до 320 м². Залежно від моделі об'єм води в котлах може варіюватися від 30 л до 76 л. Незаперечною перевагою всіх моделей є їх висока продуктивність, завдяки чому їх ККД становить 75% -85%.

Принцип роботи твердопаливного котла тривалого горіння

Купити котли тривалого горіння на твердому паливі стане вдалим рішенням для всіх, хто цінує свій час і прагне придбати економічне теплове обладнання. Конкурентною відмінністю даного виду котлів є можливість їх тривалої автономної роботи, без необхідності повторних завантажень вугілля, деревини, брикетів. Господар обладнання не зобов'язаний постійно наглядати за обігрівачем, оскільки контроль за процесом горіння здійснюється автоматично.

В основі роботи таких теплогенераторів лежить принцип обмеженого згоряння. Твердопаливний котел тривалого горіння відрізняється великою топкою. Повітря в камеру подається в малих обсягах, тому замість звичного горіння відбувається тління верхнього шару палива зверху вниз. Даний процес триває довгий час і сприяє додатковим просушування нижніх шарів палива під час тління верхніх. Недостатня кількість кисню автоматично перешкоджає появі стійкого полум'я. Завдяки цьому в твердопаливних котлах тривалого горіння відбувається виділення генераторного газу з високою теплопровідністю.

Подібна технологія забезпечує спалювання сажі і токсичних речовин, що гарантує бездоганну безпеку експлуатації і екологічність. Саме тому сьогодні в Україні серед безлічі котлів для будинку споживачі вирішують купити твердопаливний котел тривалого горіння.

В якості сировини можна використовувати не тільки вугілля або дрова, а й торф, брикети, а також найрізноманітніші відходи деревини (тріски, тирсу). Котли тривалого горіння (ціна яких доступна багатьом) відмінно підійдуть для дачі, приватного будинку, складських і побутових приміщень. Це економічний і практичний варіант для обігріву теплиць і невеликих птахоферм, різноманітних майстерень і т.п. Твердопаливний котел супердовгого горіння не залежить від наявності електричного постачання, а його ККД досягає 85%. Сучасні автоматичні моделі дуже надійні і рентабельні. У той час, коли українські споживачі тільки роздумують над перспективою купити такий теплогенератор, більшість північних країн Європи вже змогли по достоїнству оцінити дану інновацію.

Як вибрати і купити твердопаливний котел правильно?

На думку фахівців, одним з основних критеріїв вибору є правильний підбір потужності теплового обладнання. Для того щоб правильно підібрати модель, необхідно звернути увагу на розмір майбутнього приміщення, якість його теплоізоляції, наявність або відсутність інших джерел обігріву.

Ідеальним рішенням буде довірити всі розрахунки досвідченому професіоналу, проте можна скористатися і усередненими значеннями. В середньому 1 КВт твердопаливного котла розрахований на обігрівання приміщення 10 м² з хорошим утепленням. Наприклад, для обігріву будинку з площею 200 м² потрібно купити твердопаливний котел тривалого горіння з потужністю 20 кВт (200/10).

Відповідно до альтернативної методики розрахунок проводиться із застосуванням коефіцієнта 40 (для приміщень з хорошим рівнем теплоізоляції) або ж 60 (для площ з недостатнім утепленням). Враховується також висота стелі. В такому випадку формула розрахунку буде виглядати як «200х2,5х40» або ж «200х2,5х60».

Перед відвідуванням каталогу слід вирішити, чи буде використовуватися новий теплогенератор в якості основного або додаткового приладу опалення. Перед монтажем резервного теплогенератора необхідно ретельно продумати схему узгодження всіх складових систем опалення.

Деякі покупці помиляються, вважаючи, що різні види палива забезпечують однаковий ККД згоряння. Практика показує: при використанні вологого палива тепловтрати можуть досягати 30%. В інструкції до кожної моделі універсальних або деревних котлів тривалого горіння вказані допустимі види палива, а також наводяться рекомендації щодо підбору основного виду енергоносія. Для забезпечення тривалої та успішної роботи теплообладнання принципово важливо дотримуватися даних рекомендацій.

У більшості випадків визначальне значення має також вартість твердопаливного котла, однак при покупці такого серйозного обладнання не варто спокушатися дешевизною китайських підробок. Адже економія порівняно невеликої суми може обернутися розчаруванням в майбутньому, а іноді і небезпекою аварійних ситуацій. Продаж котлів тривалого горіння є пріоритетним напрямком компанії «Трудовик». Завдяки багаторічним партнерським відносинам з кращими постачальниками України і зарубіжжя реалізується політика цінової лояльності. Тому ви можете недорого купити твердопаливний котел тривалого горіння в Києві, Одесі, Харкові, Сумах, Львові, Чернігові та інших містах.

Читать далее