Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Пневмопістолети для цвяхів
Фильтры
Всього 27
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Цвяхозабивний пневмопістолет 4PRO CN45
Код товара 64460
0 отзывов
9 435 грн.
Новинка
Цвяхів пневмопістолети 4PRO CN90
Код товара 52968
30 отзывов
14 355 грн.
Новинка
Цвяхозабивний пневмопистолет BOSTITCH RN46DW-1-E
Код товара 74727
4 отзывов
9 570 грн.
Новинка
Цвяхів пневмопістолети Matrix 10-50 мм (57410)
Код товара 41555
11 отзывов
1 239 грн.
Новинка
Цвяхів пневмопістолети Senco PAL57C
Код товара 83359
8 отзывов
15 820 грн.
Новинка
Цвяхів пневмопістолети 4PRO CN55
Код товара 46291
25 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвяхів пневмопістолети 4PRO CN80
Код товара 46426
33 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет цвяхів BOSTITCH N75C-2-E
Код товара 85961
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет цвяхозабивний BOSTITCH N8090CB-1ML-E
Код товара 73793
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвяхів пневмопістолети BOSTITCH N89C-2K-E
Код товара 64302
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвяхів пневмопістолети BRET CN90
Код товара 46501
10 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвяхів пневмопістолети EZ-Fasten F18 / 32VM
Код товара
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Пневмопістолети для цвяхів — що потрібно знати?

Усім, хто постійно працює з гвіздками, часто хочеться зробити процес їхнього забивання швидшим та простішим. У наш час це стало реальністю. Існують сучасні пневмопістолети для цвяхів, які можна активно використовувати під час будівельних чи ремонтних робіт. Вони дають змогу забивати велику кількість гвіздків швидко та якісно. Такий пристрій стане незамінним помічником та допоможе виконувати всю роботу набагато швидше.

Пневмопістолети для цвяхів: переваги

Чому ж ці пристрої так гарно встигли зарекомендувати себе? Усе просто. Вони мають велику кількість сильних сторін, за які їх і цінують професіонали. Зупинимось на найбільш значущих:

  1. Пневмопістолет для цвяхів має невелику вагу. Це допомагає активно з ним працювати тривалий час. При цьому руки не будуть втомлюватися тримати такий інструмент.
  2. Купити пневмопістолет для цвяхів не складно. У наш час такі пристрої продаються всюди, починаючи з профільних магазинів і завершуючи сайтами в Інтернеті. Пневмопістолет для цвяхів ціну має також привабливу.
  3. Пристрої мають високу швидкість роботи. Пневмопістолет здатен забивати аж до п’яти цвяхів за секунду. Звичайно, це набагато швидше, аніж роботи власними руками.
  4. Пристрій має велику потужність удару. Пневмопістолети для цвяхів не потребують повторного удару. Вони одразу забивають гвіздок аж до самої шапки в дерев’яну чи іншу поверхню.
  5. Пневматичні пристрої не потребують для використання спеціальних дозволів, як порохові аналоги.
  6. Пневмопістолети для цвяхів мають продуману конструкцію, прості у використанні.

Сьогодні випущено багато моделей, що можуть використовуватися в тій чи іншій ситуації. Конструкція достатньо проста: пневмопістолет для цвяхів складається з корпусу, поршня, спускового механізму.

Основні технічні характеристики пневмопітолетів

Насамперед привиборі варіанта пневмопістолета варто звертати увагу на товщину та довжину цвяхів, з якими він може працювати. Довжина цвяха для пневмопістолета може варіюватися від десяти міліметрів і до дев’яноста.

Наступним моментом буде робочий тиск пристрою. Оскільки постріл здійснюється за допомогою стисненого повітря, то в цьому випадку буде важливим, наскільки потужним є компресор. У більшості випадків достатньо буде робочого тиску у вісім бар. Але зустрічаються й інші варіанти.

Наряду з основними характеристиками також варто звертати увагу й на додаткові можливості пневмопістолета. Наприклад, це обсяг барабану. Він може вміщати в себе від десятка й до сотні гвіздків. Чим більший розмір барабану пневмопістолета, тим більшою буде і вага самого пристрою. І ціна його стане також збільшуватися. Купити пневмопістолет для цвяхів із великим барабаном краще для професійного використання.

Має значення і глибина забивання. Не завжди є потреба забивати повністю до самої шляпки. Водночас потрібно обирати моделі пневмопітолетів для цвяхів, які мають захист від раптового увімкнення, холостого пострілу тощо. Це дасть можливість організувати безпечні умови під час роботи.

При виборі варіанта варто пам’ятати, що такі пристрої не купують на один раз. Вони загалом професійні та серйозні. Тому слід прикласти зусилля для підбору найкращого варіанта, водночас співвідносячи ціну та якість. Якщо забивання цвяхів не є вашим постійним заняттям, то, можливо, цей інструмент не буде настільки потрібним.

Отже, пневмопістолет для цвяхів — це важливий та дуже корисний пристрій, що допомагає зробити забивання гвіздків набагато швидшим та простішим. Купити пневмопістолет для цвяхів можна в нашому інтернет-магазині, підібравши оптимальний варіант.

Читать далее