Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 3
Бренди
Ціна
Від до
Тип картоплекопалки
Фильтры
Сортировка
Новинка
Картоплекопач трясунів
Код товара 59687
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Картоплекопач пропасницю
Код товара
14 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Картофелекопатель універсальний
Код товара 21611
4 отзывов
Ціну уточнюйте

Картоплекопач: легке збирання урожаю

Праця на землі споконвіку була однією з найважчих. І лише ті, хто день у день віддавав землі свої сили, знали справжню ціну того, чим вона нагороджувала натомість. Минуле століття ознаменувалося механізацією сільськогосподарського виробництва, але це торкнулося, в основному, тільки великих господарств. На присадибних ділянках працю залишається ручною, забираючи багато сил і часу. І лише зародження фермерства після реорганізації колгоспів запустило процес технічного оснащення малих господарств. Згодом з'явилися і стали популярними мотоблоки як представники малогабаритної техніки, а також велика кількість оснащення до них. Картоплекопач - приклад навісного обладнання, призначеного для збору врожаю картоплі та коренеплодів. Їх застосовують на грунтах середньої і легкої тяжкості.

Види і особливості застосування картоплекопачів

Прибирання картоплі - один з найбільш трудомістких процесів. Бульби залягають на певній глибині, звідки їх потрібно витягти, а потім відокремити від грунту, бадилля і бур'янів. Оскільки картопля призначена для тривалого зберігання, то цілісність бульб не повинна пошкоджуватися під час викопування. Саме тому йде постійне вдосконалення обладнання для цих цілей. На сучасному ринку представлені такі різновиди картоплекопачів для мотоблоків, тракторів, міні-тракторів:

  • грохотний (вібраційний) картоплекопач "трясун": принцип дії заснований на використанні гуркоту - спеціальної решітки, яка приводиться в дію (вібрує) по ходу руху, відокремлюючи бульби від землі і укладаючи їх на поверхні;
  • транспортерний картоплекопач: грунт разом з картоплею, яка в ньому залягає, підрізається і подається на транспортер - спеціальну рухому стрічку із прутів з гумовим покриттям. Під час руху бульби відокремлюються від землі і лягають рядами за картоплекопач;
  • універсальний картоплекопач: обладнання за типом культиватора з гратами ззаду. Клиноподібний виступ розпушує грунт, який потім розбивається і прокидається через прути, звільняючи бульби. Подібне обладнання з успіхом застосовується для прибирання будь-яких видів коренеплодів. Так, їм можна збирати урожай буряків, моркви, ріпи, редьки і інші

Також картоплекопачів можна класифікувати за кількістю рядів у влаштуванні:

  1. Дворядна. Такий картоплекопач має велику продуктивність і підходить для тих випадків, коли необхідно обробити великі площі землі. Його, як правило, використовують на великих сільськогосподарських підприємствах. Такий картоплекопач практично повністю виключає необхідність застосування людської праці. До даного типу пристроїв зазвичай відносяться транспортерні й вібраційні картоплекопачі.
  2. Однорядна. Має просту конструкцію і підходить для збирання врожаю на невеликих ділянках землі. Картоплекопач потребує використання додаткової ручної праці, однак відрізняється надійністю і універсальністю.

Як правило, ціна картоплекопачів однорядного типу нижче, ніж дворядного

Останнім часом великим попитом користуються саморобні картоплекопачі, які потім встановлюються на мотоблок, культиватор або інші пристрої. Інтернет наповнений статтями і відео, в яких детально описується процес створення та особливості експлуатації подібних агрегатів.

Однак інтернет-магазин «Трудовик» не рекомендує вам користуватися їхніми порадами. По-перше, мова йде про безпеку не тільки самого врожаю, а й людей, які допомагатимуть цей урожай збирати. Деталь, яка на картоплекопач закріплена ненадійно або неправильна експлуатація агрегату, може спричинити за собою непоправні наслідки. А по-друге, зовсім не факт, що саморобний картоплекопач обійдеться вам дешевше. На її створення необхідно безліч деталей і запчастин, а також чимало вільного часу, інструментів і витратних матеріалів. Та й довговічністю такі пристрої не відрізняються. Так навіщо мучитися, якщо в нашому інтернет-магазині можна купити картоплекопачі від надійних виробників швидко і недорого?

Торгова марка «Фермер» - лідер в сфері поставок картоплекопачів

Однією з кращих торгових марок, яка створює навісне обладнання для сільськогосподарських машин (в тому числі і картоплекопачів), є бренд «Фермер». За плечима компанії - великий досвід. Ось уже понад 18 років даний виробник створює надійні і недорогі товари, які допомагають фермерам і всім іншим людям, які закохані в землеробство, розвивати вітчизняну промисловість. За цей час бренд «Фермер» став синонімом таких слів, як ергономічність, функціональність і ефективність.

Продукція (в тому числі і картоплекопачів) реалізовується як по території країн СНД, так і за їх межами. Виробник стверджує, що на сьогоднішній день було продано більше 40 000 000 виробів. А це говорить багато про що! Крім цього, по всій країні розміщені сервісні центри бренду «Фермер». Якщо у вас виникнуть якісь проблеми з картоплекопач або іншим обладнанням, ви завжди можете звернутися туди за професійною допомогою.

Інтернет-магазин "Трудовик": великий вибір навісного обладнання

Інтернет-магазин "Трудовик" на сторінках свого каталогу представляє різні види картоплекопачів для мотоблоків і іншої техніки. Ви можете замовити і купити картоплекопалку за прийнятну вартість, з доставкою з Києва в різні регіони. Ми знаємо, що для сільськогосподарських робіт дотримання термінів може бути вирішальним при вирощуванні і зборі врожаю, тому працюємо оперативно і злагоджено, поставляючи якісні картоплекопачі по всій Україні.

Для вашої зручності інтернет-магазин «Трудовик» пропонує кілька варіантів оплати замовленого товару (передоплата, накладений платіж), а також його доставки. Для жителів і гостей столиці доступний самовивезення картоплекопачів, а для покупців з інших регіонів - послуги будь-якій обраній транспортною компанією ( «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері» і т. Д.). Якщо у вас залишилися якісь сумніви щод?

Читать далее