Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 90
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Домкрат гідравлічний підкатний Matrix 510555 2.0 т
Код товара 45767
3 отзывов
6 170 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ222 1.5 т
Код товара 75672
580 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ224 2 т
Код товара 75670
867 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ225 1.5 т
Код товара 76373
650 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ226 1.5 т
Код товара 75669
715 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ227 2 т
Код товара 82986
879 грн.
Новинка
Домкрат CarLife SJ228 1.2 т.
Код товара 75671
590 грн.
Новинка
Домкрат гідравлічний БЕЛАВТО DB02 2т
Код товара 80432
775 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8

На що звернути увагу при виборі домкрата

Кожному автовласнику знайома ситуація, коли під час руху пошкоджується колесо чи трапляється інша неприємність з машиною, яку потрібно полагодити у власному гаражі. Буває, потрібно підняти її без докладання особливих зусиль. І головним помічником, який дозволяє швидко і вправно впоратись з цими завданнями, є надійний та якісний домкрат.

Розглянемо види домкратів, які найчастіше купують автолюбителі чи будівельники.

 • Рейкові домкрати. Ці прилади є досить потужними. Вони здатні підняти вантаж чи автомобіль вагою до 3.5 тонн на висоту 1.35 м. Основним недоліком є те, що для використання такого домкрата в автомобілі повинні бути спеціальні отвори, в які встановлюється лапка рейки.
 • Гвинтові. Зазвичай вони йдуть у комплекті до автомобіля. Досить прості у використанні і компактні у зберіганні. З мінусів – невелика площа опори, що не дозволяє піднімати тяжкі предмети чи великі вантажні автомобілі.
 • Гідравлічні домкрати. Такі підйомники працюють на рідині. Нами дуже зручно піднімати автомобілі з низьким кліренсом або грузи, які стоять майже на землі.
 • Пневматичні. Такими підйомниками часто користуються на автосервісах. Вони можуть підняти вантаж від 2 до 80 тонн. Справляються з завданням на бездоріжжі, а також при нерівному положенні автомобіля.

Обираючи домкрат для власного користування, варто врахувати прогнозовану масу вантажу, висоту підйому та висоту підхвату. Для дуже низьких об’єктів варто купувати спеціальні домкрати з низьким підхватом, щоб уникнути незручностей використання у майбутньому.

Гідравлічний домкрат – універсальний підйомник для будь-яких вантажів

Принцип дії гідравлічних домкратів ґрунтується на використанні рідини за схемою сполучених посудин. Робочою рідиною є гідравлічне масло. Користувачі гідравлічних підйомників відзначають наступні їхні переваги над іншими типами домкратів:

 • висока вантажопідйомність;
 • незначні зусилля потрібно прикласти для підняття гідравлічним домкратом навіть найтяжчого вантажу чи автомобіля;
 • мінімальна ймовірність раптового зриву автомобіля;
 • висока стійкість за рахунок широкої основи-платформи;
 • поступовий хід за рахунок плавного підйому штока;
 • гідравлічний домкрат досить компактний, що дозволяє без проблем розмістити його в багажнику автомобіля, в гаражі чи на СТО.

Незначним недоліком гідравлічного домкрата є швидкість підйому автомобіля чи вантажу. За рахунок плавного ходу підйому штока домкрат працює досить повільно. Але це компенсується високою надійністю і стійкістю підйомника.

Серед гідравлічних підйомників розрізняють:

 • пляшкові гідравлічні домкрати;
 • телескопічні гідравлічні домкрати;
 • підкатні гідравлічні домкрати.

Найзручнішим у використанні є підкатний домкрат. Перевагою його є те, що він підкочується під автомобіль чи вантаж і піднімає його. Для підйому і закріплення на потрібній висоті вантажу потрібно мінімум зусиль. Підкатний гідравлічний домкрат стане ідеальним помічником як в особистому використанні автолюбителем, так і під час професійної роботи на СТО.

Від чого залежить ціна домкратів

Ціна домкратів гідравлічних залежить від якісних характеристик підйомника. Спочатку потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений пристрій. Чим стійкішим він буде до корозій та псування, тим довшим буде період якісного використання такого гідравлічного домкрата.

Також на ціну домкрата гідравлічного впливають такі характеристики, як вантажопідйомність, робочий хід, максимальна висота підйому, висота підхоплення. Обираючи домкрат, потрібно наперед продумати, для яких цілей ви буде його використовувати, щоб вдало підібрати собі підйомник.

Де краще купити домкрат?

Купити гідравлічний домкрат вам буде зручно в нашому магазині trudovik.com.ua. Тут ви знайдете широкий асортимент гідравлічних домкратів, які підійдуть для підняття будь-якого автомобіля чи важкого вантажу. В описах є всі характеристики та якісні показники устаткування. Доставка у Львів та інші міста здійснюється дуже швидко.

Обираючи надійний та якісний домкрат, ви будете завжди впевнені в своїх силах справитись з заміною колеса за будь-яких умов.

Читать далее