Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 318
Ціна
Від до
Діаметр хвостовика
Кількість зубів
Фильтры
Сортировка
Новинка
Набір фрез концевих по дереву Miol (22-5510)
Код товара 132627
395 грн.
Новинка
Свердло Форстнера D-60 мм SEKIRA (13-740-600)
Код товара 148807
653 грн.
Новинка
Сверло Форстнера Ingco D35 (ADCS3501)
Код товара 143902
176 грн.
Новинка
Сверло Форстнера Sekira D35 (10-740-350)
Код товара 133675
250 грн.
Новинка
Фреза для врізки замку SEKIRA D16 d12 (12-307-168)
Код товара 134428
1 отзывов
746 грн.
Новинка
Фреза для дверних петель Глобус 1011 D16
Код товара 60367
192 грн.
Новинка
Фреза для зрощування SEKIRA D20 h40 (18-150-410)
Код товара 53272
1 308 грн.
Новинка
Фреза для зрощування Глобус 2500 D20 h24
Код товара 57524
5 отзывов
1 042 грн.
Новинка
Фреза для зрощування Глобус 2500 D26 h54
Код товара 63434
1 360 грн.
Загрузить еще

Фрези для ручного фрезера: головні аспекти вибору

Для того, щоби працювати з деревом, використовують різноманітні пристрої, інструменти та комплектуючі елементи до них. Їхній вибір залежить від виду роботи та рівня її складності. Для того, аби на дерев’яній поверхні створити канавки та виступи різної складності професіонали використовують спеціальні фрези для ручного фрезера. Вони відкривають широкі перспективи по роботі з деревом, дають змогу виконувати роботу різного рівня складності.

Купити фрези для ручного фрезера по дереву не складно. Для цього буде достатньо підібрати їх у каталозі на сайті. Ціна на них приваблива. Такі деревообробні комплектуючі представлені в широкому асортименті.

Основні параметри фрез для ручного фрезера

Фрези дають можливість обробляти наступні матеріали: ламінат, дерево тощо. Вони зазвичай підключаються до електроінструменту та виконують своє завдання. Такі фрези для ручного фрезера по дереву мають свої технічні особливості.

  1. Частина, що постійно повертається, має високий рівень надійності та міцності. Вона служить тривалий час та залишається такою ж якісною, як і в день покупки.
  2. Деякі поверхні фрез для ручного фрезера мають додаткове покриття, яке робить їх більш міцними та витривалими.
  3. Кінцева частина оснащена загостреним краєм. Він легко заглиблюється в дерев’яну поверхню та робить потрібні надрізи на матеріалі з різним рівнем міцності.

Відрізняються фрези для ручного фрезера по дереву за діаметром. Найменші можуть мати розмір два чи три міліметри. Найбільші ж сягають сімдесят чи вісімдесят міліметрів діаметром.

Має значення й діаметр хвостовика. Він може бути від 6 міліметрів і до 12. Висота вирізання фрезами буває від двох і до п’ятдесяти чотирьох міліметрів. Можна купити моделі з різною кількістю зубів. Ціна на них буде варіюватися. Є варіанти з двома, трьома, чотирма зубцями.

Основні види фрез для ручного фрезера

Щодо форми та особливостей конструкції виділяють наступні види фрез:

  1. Кромочні. Такі варіанти фрез для фрезера ручного типу використовують для створенні торцевих кромок на дерев’яних деталях. Такі моделі фрез для ручного фрезера мають у своїй конструкції підшипники. Вони дають можливість різати більш рівно та красиво, створювати оригінальні ділянки.
  2. Галтельні. Ці типи фрез для ручного фрезера знаходять своє використання частіше. Вони зроблені таким чином, що допомагають працювати з різноманітними видами матеріалу та при різних умовах. Майстри, що активно створюють різні вироби з дерева, користуються такими моделями для ручного фрезера дуже часто. Ціни на них невисокі, тому купити такі деталі для фрезера ніщо не заважає.
  3. Циліндричні. Щоби створити фігурні елементи краще купити фрези для ручного фрезера циліндричні. Вони оснащені спеціальним шипом та дають можливість працювати активно з різними видами деревини.
  4. Пальчикові. Ці варіанти допомагають майстрам виконувати складну фігурну роботу. Вони здебільшого прикрашають уже готові вироби, надають їм оригінальні риси.

Залежно від сфери, де використовуються фрези для ручного інструмента, спеціалісти виділють наступні варіанти:

  1. Пазові. На такі моделі фрез ціна досить приваблива. Вони для ручного фрезера використовуються в тому випадку, коли потрібно зробити круглі отвори. Підвидамитаких виробів є прямі, фасонні, галтельні, конструкційні моделі. Для формування охайного та красивого краю купують кромочні фрези. Вони діляться на фігурні, конусні, прямі, фальцетні тощо.
  2. Комбіновані. Ці типи фрез для ручного фрезера є універсальними. Вони відкривають майстрам широкі перспективи по роботі з дерев’яними виробами.
  3. Фігірійні. Щоби зробити не тільки рівний край, а й надати йому оригінальної форми, використовують фігірійні фрези для ручного фрезера. Вони можуть створювати обробку краю одночасно з двох сторін.

Створюються фрези для фрезера ручного типу за допомогою спеціальної міцної сталі. Також на виробництві може використовуватися карбідне спаювання. Відносно таких параметрів часто коливається й ціна. Якісні сплави роблять пристрій більш довговічним та надійним. Але коштуютьці вироби дорожче. Більш дешеві - не настільки міцні та користуються меншим попитом серед професіоналів.

Фрези для фрезера ручного можуть застосовуватися не тільки для цільної деревини, а і для ДСП чи МДФ дошки. Існують сучасні моделі, що складаються з декількох частин та мають замінні ріжучі поверхні.

Отже, фрези для ручного фрезера дуже допомагають під час роботи з дерев’яними та іншими матеріалами і виробами. Купити їх можна у Львові чи іншому місті нашої країні. Ніщо не завадить замовити найкращий варіант у нас на сайті.

Читать далее