Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 110
Ціна
Від до
Тип ключів
Фильтры
Сортировка
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Набори ключів шестигранних: доступний інструмент для кожного

У будинку або квартирі має бути в наявності, якщо не професійний, то хоча б стандартний набір інструментів. Адже за їхньої допомоги можна зробити самостійно дрібний або середній ремонт. Оптимальний набір кожного господаря повинен містити: молоток, викрутку, плоскогубці й набір ключів шестигранників, про які сьогодні й піде мова.

Використання ключів шестигранників

Кожен чоловік, особливо, якщо він є власником автомобіля, знає, що шестигранники стали необхідною річчю в побуті: зібрати меблі, виконати поточний ремонт машини, полагодити побутові електроприлади. Набір шестигранних ключів використовують для роботи з кріпильними деталями, у голівках яких є поглиблення у формі шестикутника. 

Характеристики ключів шестигранників

Якщо ви вперше стикаєтеся з цим шестигранним помічником, маєте знати, що набори ключів шестигранники поділяються на два види: оснащені стандартним наконечником та обладнані кулею з одного краю інструменту. Другий вид шестигранних ключів надає можливість здійснювати роботи з кутом нахилу майже в 30°. Після повного прокручування ключа переставляти його не потрібно, в результаті чого скорочується час на кріпильні роботи.

Зазвичай набори шестигранних ключів виготовляють з високоміцної легованої сталі, використовуватися також хром-ванадієвий або хром-молібденовий сплав. Набори ключів шестигранників і викрутки з шістьма гранями виготовляються в більш ніж 15 різних розмірах, прописаних у метричній стандартній системі ISO й ANSI. Сьогодні на ринку можна купити набори ключів шестигранників діаметром від 0,7 до 46 мм.

Набори ключів шестигранників: призначення

Імбусовый – найпростіший варіант ключа шестигранника. Його можна використовувати для будь-яких видів кріплень, що мають внутрішній профіль з шістьма гранями. Конструкція ключа максимально проста: г-подібний стрижень з однаковим по всій довжині перетином. Коротка частина ключа використовується для створення сильного зусилля за типом важеля.

Т-подібний ключ шестигранник використовують у тих випадках, коли для кріплення потрібно застосувати особливо велике зусилля.

Універсальний ключ шестигранник має кілька різних розмірів. Такий ключ зазвичай використовують в слюсарній справі, але завдяки універсальності, стане в пригоді у будь-якій сфері.

Основні типорозміри інструментів, що входять у набори шестигранних ключів:

  • Hexagon – ключ має перетин у формі шестигранника з рівними ребрами.
  • TORX – форма шліца виглядає як шестипроменева зірка. На ключах стоїть відмітка T або TX із зазначенням номера шліца. За допомогою набору шестигранних ключів torx можна полагодити автомобіль, велосипед, побутову техніку, комп'ютер.

У набір ключів шестигранників, як правило, входить футляр, який забезпечує правильне зберігання й зручне транспортування.

Як правильно вибрати й купити набір шестигранних ключів

Шестигранник має унікальну особливість – надзвичайно високий крутний момент. Якщо порівнювати його характеристики зі звичайним видом ключів або викруток, то значення зусиль шестигранних ключів перевищує класичні інструменти в 10 разів.

Але обійтися шестигранним ключем одного розміру ви не зможете, тому гарненько обміркуйте це питання й купіть набір ключів шестигранників – повноцінний комплект. Якщо купити хороший набір шестигранників, можна забезпечити себе відповідними інструментами на всі випадки життя.

При виборі набору ключів шестигранників слід враховувати:

  1. Для професійного частого використання доцільно купити набір шестигранних ключів із 12 видів шестигранників, що влаштує затятих автомобілістів і професійних складальників меблів, а для побутового використання буде цілком достатньо купити набір ключів з 5-6 предметів.
  2. Найбільш міцними вважаються шестигранники, виконані зі спеціальної інструментальної сталі, хром-ванадія, хром-молібдену. Набір ключів слугуватиме протягом довгих років без деформації. У набір шестигранників можуть входити дюймові або метричні інструменти від 3 до 10 штук. Чим більше ключів у наборі, тим ширше сфера застосування. Наприклад, набором шестигранних ключів з 8 предметів можна працювати з кріпленням при діаметрі шліца від 1,5 до 10 мм.
  3. Не заощаджуйте на виборі виробника набору шестигранників. Дешевий набір ключів з легкістю псує техніку й меблі, та й шестигранники ламаються самі. Набори шестигранників від відомих брендів коштують дорожче, проте ви отримуєте інструмент відмінної якості на довгі роки. Дехто скаже, що зараз більшість товарів зроблено в Китаї, чому б і набір шестигранних ключів не купити від цих виробників. Однак, за низькою ціною інколи ховається невисока якість, а значить робота може бути неповноцінною.

Інтернет-магазин «Трудовик», що у Києві, пропонує купити набір ключів шестигранників у різній комплектації, ціна якого буде прийнятною для будь-якого гаманця.

Читать далее