Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Клейові пістолети
Фильтры
Всього 20
Ціна
Від до
Діаметр клеевого стержня
Фильтры
Сортировка
Новинка
Клейовий пістолет Сталь 80150 100 Вт (97538)
Код товара 139142
386 грн.
Новинка
Клейовий пістолет Сталь 80160 150 Вт (97536)
Код товара 139143
564 грн.
Новинка
Клейовий пістолет BauMaster 160 Вт (2460)
Код товара 71303
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Favorit 40Вт (12-100)
Код товара 27308
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Favorit 65Вт (12-101)
Код товара 20335
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Metabo KE 3000 (618121000)
Код товара 77439
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Rubbermaid (10503684)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Sparta 40 Вт (930125)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Sparta 80 Вт (930305)
Код товара 40870
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Stanley Easy Use GR20 25 Вт (6-GR20)
Код товара 145320
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Клейовий пістолет Stanley Mini DualTemp GR15 (6-GR15)
Код товара 145319
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Клейові пістолети: інструменти для ремонту, рукоділля та інших робіт

Клейовий пістолет можна вже вважати народним інструментом — настільки популярним він став. Цей пристрій надзвичайно простий у використанні, а завдяки винахідливості користувачів він набув ще й додаткової функціональності. Адже за допомогою такого пістолету можна не лише склеювати практично будь-які матеріали, але й малювати, виготовляти різноманітні деталі та інші вироби. Клейові пістолети з успіхом використовують будівельники, виробники меблів, шевці, рукодільниці і навіть діти.

Конструктивні особливості термопістолетів

Термопістолет представляє собою невеликий легкий пристрій. Його робота базується на розігріві спеціального клейового стержня (силікону) до певної температури. Ставши рідким, він подається через сопло назовні, де знову застигає. Гарячий клей швидко просочується в пори матеріалів, і вони потім добре з’єднуються з ними після затвердіння.

Професійні термопістолети за допомогою спеціальних механізмів можуть у безперервному режимі подавати розплавлений клей. У побуті вони не використовуються. Для звичайних потреб призначені ручні побутові, напівпрофесійні та професійні клейові пістолети, яким схожість із зброєю надає наявність спускового гачка. Натискаючи на нього, можна регулювати подачу клейового стержня до плавильного пристрою. Такі пістолети легко утримувати однією рукою.

Також у продажу можна знайти побутові клейові пістолети, які не мають штовхача. Клей подається під дією власної ваги або його треба підштовхувати пальцем. Такі інструменти коштують дешево, але вони надзвичайно незручні у використанні.

Найбільшою популярністю користуються напівпрофесійні моделі клейових пістолетів. Вони оснащуються автоматичною подачею клею, зворотними клапанами, які попереджають рух клею назад, зручними підставками та насадками з різними діаметрами сопел. Їх використовують у ремонті, для виготовлення іграшок, сувенірів і навіть для створення картин. Ціна таких клейових пістолетів є доступною.

Професійні моделі термопістолетів дорожчі, але вони мають й більше переваг:

  • міцний корпус;
  • швидкий нагрів;
  • наявність двох типів живлення (шнур або акумулятор);
  • можливість працювати зі спеціальними клеями, для плавлення яких потрібна висока температура;
  • комплектуються насадками з різними діаметрами та формою отворів.

За допомогою термопістолетів можна склеювати більшість матеріалів, крім штукатурки, бетону та інших крихких субстанцій. Різні види полімерного клею підходять для роботи з деревом, тканиною, пластиком, керамікою, склом, картоном, папером, металом, полістиролом та ін. Для отримання найкращого результату поверхні перед склеюванням необхідно очистити від бруду, знежирити.

Вибираємо клейовий пістолет: на що звернути увагу

Якщо у вас ще немає такого пристрою, то ви багато втрачаєте. Адже термопістолет може виручити в будь-яких ситуаціях — підклеїти взуття, відремонтувати іграшки, меблі, врятувати надломану вилку від кабелю, закріпити гачки у ванній, освоїти нові види рукоділля тощо. Щоб підібрати підходящий інструмент, треба врахувати наступне:

  • види робіт: якщо ви збираєтеся використовувати клейовий пістолет лише для дрібних ремонтних робіт вдома, то буде досить недорогої побутової або напівпрофесійної моделі. Рукодільницям, будівельникам, столярам та іншим спеціалістам вже краще звертати увагу на професійні термопістолети. Вони і надійніші, і набагато функціональніші;
  • потужність електронагрівача: від даної характеристики залежить, скільки часу знадобиться для повного розігрівання клею. І якщо ви плануєте використовувати термопістолет часто, то краще виберіть більш потужну модель, щоб потім не витрачати часу на очікування. Для побутових цілей вистачить показників 15–25 Вт (розігріваються за 5–10 хвилин до 105–165 ˚С), професійні моделі вже мають 30–50 Вт. До роботи вони будуть готові вже за 15 секунд і можуть нагріватися до температури 165–500 ˚С);
  • продуктивність: кількість клею, який може розігріти та подати пістолет за певний проміжок часу. Характеристика залежить від потужності. Чим швидше і сильніше нагрівається пістолет, тим більше готового до роботи клею він може видати. Враховуючи швидкість застигання клею, оптимальною вважаються продуктивність 30–40 грам за хвилину;
  • тип живлення: клейові пістолети можуть працювати від звичайної побутової електромережі або на акумуляторах. Пристрої з кабелями прості у використанні — у вас не буде необхідності слідкувати за рівнем заряду акумулятора. Такі моделі можна використовувати в будь-яких місцях. При цьому рухи не будуть обмежуватися кабелем;
  • ціна: клейові пістолети, призначені для професійного використання, коштують в декілька разів дорожче побутових моделей.

В інтернет-магазині «Трудовик» можна купити клейові пістолети як для професійного, так і для побутового використання. Замовляйте інструменти з доставкою у Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

Читать далее