Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 40
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Знімач шарнірних з'єднань Jonnesway (AE310023)
Код товара 70331
1 903 грн.
Новинка
Знімач для підшипників подвійний 100 мм Сталь (70125)
Код товара 147056
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Знімач для підшипників подвійний 150 мм Сталь (70130)
Код товара 147057
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4

Знімач для підшипників - корисний та зручний інструмент в обслуговуванні автомобіля

Автомобіль давно вже став неодмінним атрибутом нашого життя. І це далеко не розкіш, а звичайний засіб пересування, який допомагає у вирішенні багатьох щоденних справ.

Тому, коли він ламається - це приносить нам не абиякі незручності. Ми намагаємося якнайшвидше відремонтувати автомашину та повернутися до звичного ритму життя. На ремонт автомобіля може піти багато часу, особливо, коли під рукою немає спеціального інструменту. І якщо вам потрібно під час ремонту зняти внутрішній підшипник з валу – проблему вирішить спеціальний знімач.

Інтернет-магазин «Трудовик» пропонує вашій увазі великий вибір якісних інструментів. Відмінна якість, висока надійність в використанні та приваблива адекватна ціна, дадуть вам можливість купити зйомник для підшипників саме в нашому магазині.

При ремонті та обслуговуванні автомобіля для демонтажу таких деталей, як підшипники, муфти, шестерні або інших елементів, використовують зйомник підшипників. Знімач дозволяє акуратно демонтувати вузли без пошкоджень.

Зйомник для підшипників: будова пристрою та принцип роботи

Найпростіший знімач - це пристосування, яке складається з металічного стержня та прикріплених до нього двох лап захвату із загнутими всередину кінцями. Захвати – це основний елемент в конструкції зйомника підшипників. Завдяки рухливому з’єднанню, легко можна змінювати відстань при захваті. За допомогою цих лап можна зафіксувати та легко зняти шарикопідшипники, шестерні або кільця. Знімач підшипників з трьома лапами має більше можливостей через те, що лапи можна розвертати й використовувати для зняття внутрішніх елементів.

Основні види зйомників для підшипників

Знімачі підшипників поділяються на два види пристроїв, в залежності від типу приводу, який приводить в дію механізм зйомника:

  • Механічний або ручний знімач підшипників. Працює від зусилля рук користувача, тому призначений для робіт з не дуже тугими та міцними з’єднаннями.
  • Гідравлічний знімач підшипників. Цей зйомник оснащений гідроприводом, який значно полегшує та спрощує зусилля при роботі й дозволяє відкручувати складні прикипілі елементи.

Механічні знімачі підшипників. Основні типи та призначення

Як правило, існують два основних типи механічних зйомників підшипників. Ви можете їх купити в нашому інтернет-магазині, це:

  • Двозахватні зйомники. Цей тип пристроїв має просту та надійну конструкцію, яка виготовлена з високоміцних сплавів, що забезпечує хороший контроль над процесом демонтажу. Використовується як знімач ступічних підшипників. Бувають зйомники підшипників сконструйовані під один діаметр. Такі інструменти вважаються більш надійними завдяки монолітній конструкції. Однак найбільш розповсюдженими є зйомники підшипників універсальні. Вони легко налаштовуються під необхідний діаметр.
  • Трьохзахватні зйомники підшипників. Цей тип знімачів для підшипників – удосконалена конструкція зйомників з трьома лапами захвату. Використовується такий знімач підшипників на передній маточині (ступіці). Завдяки надійній системі захвату такий інструмент може використовуватися і як зйомник підшипників генератора. Обираючи цей тип знімача, основну увагу вам потрібно звернути на якість збірки його складових частин: зачіпки повинні бути виконані під кутом до основи, це необхідно для правильної фіксації знімача на валу.

Що стосується захватів (схожі на крюки, штамповані деталі, завдяки яким відбувається захват) на зйомниках для підшипників, то вони також поділяються на два види:

  • односторонні – мають крюк лише з однієї сторони знизу захвату;
  • двосторонні – мають крюк з обох сторін і ті крюки направленні в різні сторони;

Знімачі підшипників з двосторонніми лапами вважаються більш практичними та зручнішими. Вони мають складнішу конструкцію, але їхні можливості є набагато більшими.

Моделі знімачів підшипників, які представлені у каталозі магазину, виготовлені з високоміцної хром-ванадієвої сталі, це впливає на міцність та строк служби цих автомобільних інструментів. Купити знімач для підшипників відомих виробників за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині «Трудовик».

Читать далее