Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 17
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мікрошпилька EZ-Fasten типа P 6\17 (10 тис. шт.)
Код товара 73503
424 грн.
Новинка
Шпилька для степлера 15 мм INTERTOOL (PT-8715)
Код товара 82245
118 грн.
Новинка
Шпилька для степлера 20 мм INTERTOOL (PT-8720)
Код товара 82246
169 грн.
Новинка
Цвях для степлера PT-1603 32 мм INTERTOOL PT-8632 5000 шт
Код товара 13894
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвях для степлера PT-1603 38 мм INTERTOOL PT-8638 5000 шт
Код товара 53386
Ціну уточнюйте
Новинка
Цвяхи для меблевого степлера 16 мм INTERTOOL RT-0176 1000 шт
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Цвяхи для степлера: підбираємо оптимальний варіант для комфортного використання

За допомогою степлера можна ефективно поєднувати певні матеріали між собою, витрачаючи при цьому мінімальну кількість часу. Така його якість просто незамінна в меблевому виробництві і будівництві. Він дуже простий в експлуатації, працює практично безшумно і швидко. Також при правильному використанні цей інструмент зможе успішно функціонувати протягом довгих років. Щоб подібний процес проходив без поломок, необхідно правильно підбирати і використовувати шпильки, цвяхи для степлера.

Вони підбираються відповідно до моделі приладу. Цвяхи для степлера виготовляють найчастіше з оцинкованої сталі. Вони можуть відтворюватися звичайним штампувальним методом, а можуть виходити за допомогою гарячої катки. Кріпильні матеріали, отримані першим шляхом, менш довговічні і більш схильні до негативного впливу навколишнього середовища. А ось вироби другого типу можна сміливо використовувати для довговічних проектів. Вони тривалий час не втрачають своїх первісних якостей і можуть прослужити досить довго.

У нашій статті ми розповімо про особливості і види шпильок і цвяхів для степлера, специфіці їх вибору і місце, де можна купити подібний інвентар максимально вигідно.

Особливості цвяхів для степлера

Якщо раніше всі існуючі види цвяхів забивали за допомогою молотка, то сьогодні з'явився зручніший інструмент, використання якого значно спростило життя майстрам і сам процес роботи. Йдеться про пневматичні і електричні степлери.

Цвяхи для степлера відрізняються від звичайних цвяхів, які використовуються і в побуті, і у виробництві. Вони мають широкий капелюшок і невеликий розмір. У більшості випадків він коливається в межах 10-40 мм. Матеріал, який лежить в основі таких цвяхів, як вже ми вказували раніше, повинен бути надійним і високоякісним. Головна його особливість - стійкість до корозії.

Існує два найпоширеніші види такого кріпильного матеріалу:

  • касетний;
  • барабанний.

Перший тип відрізняється трохи скошеним капелюшком. Такі цвяхи для степлера укладаються в обойму під невеликим кутом. Вони виробляють надійне і швидке кріплення.

Барабанні кріпильні матеріали скріплюються між собою за допомогою обойми або дроту. Їх габарити залежать від текстури матеріалів, з якою буде працювати степлер. В середньому вони можуть досягати 120 мм.

За формою застосування такі цвяхи можуть бути:

  • каркасні;
  • покрівельні;
  • обшивальні;
  • фінішні.

Каркасні найбільші по довжині. Вони складають близько 90 мм і досить просто використовуються в процесі роботи. Покрівельні цвяхи для степлера відрізняються великою голівкою. Обшивальні кріпильні матеріали менше в діаметрі. Вони складають 60 мм і використовуються найчастіше в меблевому виробництві. Фінішні варіанти складаються з шпильок для степлера і шліфтів, довжина яких не перевищує 50 мм.

Даний кріпильний матеріал має свої основні характеристики, серед яких:

  • ширина;
  • довжина;
  • кількість в упаковці;
  • тип степлера.

Ширина цвяхів для степлера завжди вимірюється в міліметрах. Вона прямо пропорційна товщині матеріалів, які необхідно скріпити і залежить від можливого типу кріплення. Якщо ширина цвяхів для степлера невелика, то з їх допомогою скріплюють тканину, поліетилен або будь-які м'які матеріали. Щоб скріпити між собою тверді матеріали, необхідні цвяхи або шпильки великий ширини.

Відносно довжини - такі цвяхи можуть бути від 10 мм до 120 мм. Чим товщі деталі, які будуть скріплюватися, тим більший повинен бути цей показник в кріпильних частинках. Довжина, як і ширина, вимірюється в міліметрах.

Кількість цвяхів для степлера в кожній упаковці суто індивідуально. Якщо ви плануєте масштабні роботи, вам краще підібрати велику пачку. Особливо це актуально для будівельних робіт. Якщо ж вам необхідно скріпити невелику кількість деталей, то вам підійде найменша упаковка.

Також на характеристики цвяхів і шпильок впливає сам тип степлера. Наприклад, в електричних степлерах можна індивідуально вибрати, з якою силою буде відбуватися удар. Для них найкраще підійдуть витратні матеріали довжиною 25-30 мм. Цвяхи для електричного степлера повинні легко взаємодіяти з ударами самої різної сили. Даний прилад досить зручний в експлуатації. Найкраще електричний степлер застосовувати для побутових потреб.

Пневмостеплер працює з досить твердими матеріалами. Однак завдяки його унікальній конструкції оператор абсолютно не втомлюється під час своєї діяльності. Шпильки і цвяхи для пневмостеплера повинні бути великої довжини і близько 50 мм. Даний прилад дуже точний. Пневмостеплер витрачає витратний матеріал до кінця, але це тільки спрощує роботу оператора.

Правильно підібраний витратний матеріал значно полегшує роботу як з плевмостеплера, так і з його електричним прототипом. Про те, як правильно підібрати цвяхи для подібних інструментів, ми розповімо вам далі.

Секрет вибору правильних цвяхів для степлера (електричного та ін.)

Насправді підібрати оптимальний варіант цвяхів для степлера - це не найскладніше завдання. Просто необхідно пам'ятати про деякі нюанси, на які варто звернути особливу увагу. Серед них:

  • виробник витратних матеріалів;
  • тип;
  • довжина;
  • бренд.

Найпопулярнішими брендами, які займаються виробництвом цвяхів для степлера, є Matrix, INTERTOOL, BOSTITCH, Stanley, EZ-Fasten. Обираючи продукцію даних брендів, ви можете не сумніватися в її якості і надійності.

Про типологію цвяхів для степлера ми вже розповідали раніше. Однак хочемо зазначити, що необхідно чітко проаналізувати, для яких саме робіт ви будете використовувати їх в подальшому. Це значно спростить сам процес вибору. На подібні нюанси варто звертати увагу і під час підбору цвяхів для степлера відповідної довжини (електричного і пневмо). Вони найчастіше бувають від 10 мм до 50 мм.

Щоб купити цвяхи для степлера (шпильки) за найвигіднішою ціною, сміливо звертайтеся в інтернет-магазин trudovik.com.ua. Якість товару і рівень сервісу тут вас приємно здивує!

Читать далее