Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Дренажні насоси
Фильтры
Всього 72
Ціна
Від до
Подрібнюючий механізм
Поплавковий вимикач
Фильтры
Сортировка
Новинка
Дренажно-фекальний насос Rudes DRF 1100 MIXERF
Код товара 135206
5 отзывов
5 279 грн.
Новинка
Дренажно-фекальний насос Rudes FECALUS 1000
Код товара 147807
2 466 грн.
Новинка
Дренажний насос DSP 750P Насосы+
Код товара 68050
1 823 грн.
Новинка
Дренажний насос Rudes DRP30-550
Код товара 57671
4 отзывов
1 472 грн.
Новинка
Дренажний насос Rudes DRP30-750
Код товара 57672
1 675 грн.
Новинка
Дренажний насос Rudes DRP5-550
Код товара 57670
9 отзывов
1 353 грн.
Новинка
Дренажний насос для брудної води SP 1 Dirt Karcher (1.645-500.0)
Код товара 133138
5 отзывов
2 499 грн.
Новинка
Дренажний насос для брудної води SP 5 Dirt Karcher (1.645-503.0)
Код товара 71912
4 отзывов
3 199 грн.
Новинка
Дренажний насос для брудної води SP 5 Dual Karcher (1.645-580.0)
Код товара 133141
4 отзывов
4 999 грн.
Новинка
Дренажний насос для чистої води Karcher SP 2 Flat (1.645-501.0)
Код товара 133139
3 отзывов
2 999 грн.
Новинка
Насос дренажно-фекальний Sprut V 250 F
Код товара 18673
10 отзывов
3 750 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6

Дренажно-фекальні насоси для каналізації в приватному будинку

Більшість дачних ділянок не мають підключення до централізованої каналізації. Але нечистоти та каналізаційні води кудись необхідно відкачувати. Тому дренажно-фекальний насос обов’язково стане в нагоді всім господарям та власникам приватних будинків.

В інтернет-магазині Trudovik можна купити фекальний насос для забезпечення комфортного та успішного функціонування каналізаційних систем.

Види фекальних насосів

Залежно від особливостей конструкції та способу встановлення, розрізняють декілька видів фекальних насосів:

  • заглибні;
  • напівзаглибні;
  • поверхневі.

Фекальні насоси мають можливість працювати лише з водами, у яких відсутні тверді частинки. Тоді як дренажні насоси можуть працювати із рідинами, забрудненими камінням та іншими великими частинками.

Заглибні фекально-дренажні насоси

За допомогою такого обладнання є можливість виконувати відкачку води із затоплених підвальних приміщень, відкачувати ливневі води для поливу рослин і т. д. Окрім цього, заглибні насоси для фекальних мас також можна використовувати для очищення септиків та інших очисних споруд.

Для виготовлення корпусу таких насосів використовуються стійкі до хімічного впливу матеріали. Це може бути нержавіюча сталь чи чавун. Це пов’язано з тим, що робота обладнання може проходити в хімічно агресивному середовищі.

Завдяки наявності поплавкового пристрою, робота дренажно-фекального насоса здійснюється в автоматичному режимі. Сам апарат розташовують на дні ємності.

Такі фекальні насоси є одними з найбільш популярних і простих в експлуатації, тому господарі часто вибирають їх для дачних ділянок. Випускна потужність таких апаратів складає близько 40 кВт, що дає змогу швидко перекачувати стічні води та здійснювати їхній підйом на висоту до 20 м.

Напівзаглибні фекально-дренажні насоси

Всатновлення напівзаглибних дренажно-фекальних насосів відбувається так, щоби насосна частина обладнання занурювалася в стічні води, а сам двигун залишався над поверхнею. Для встановлення використовується спеціальний поплавок, який контролює вірне розташування насоса в процесі роботи.

Зазвичай у таких насосах діаметр впускного каналу менший, аніж у заглибних моделей, тому є певні обмеження в розмірах твердих частинок, які можуть бути в брудних водах. Максимально дозволений діаметр частинок, що знаходяться в стоках — до 15 мм. Таких показників достатньо для роботи насосів у побутових умовах.

Поверхневі фекально-дренажні насоси

Існують також поверхневі насоси для фекальних мас, які монтуються на поверхні стічної ємності. У стічні води занурюється шланг. Найсуттєвішою перевагою таких насосів є їхня мобільність — агрегат можна легко та швидко транспортувати в інше місце. Також привабливою є низька ціна на такі пристрої.

Але їхня потужність суттєво поступається заглибним та напівзаглибним фекально-дренажним насосам. А діаметр твердих включень має не перевищувати 5 мм діаметром.

Зазвичай, корпус поверхневих фекальних насосів не має гідроізоляції, тому використовувати його в стаціонарному режимі неможливо. Через опади прилад миттєво зламається, а взимку через замерзання рідин, механізми насосу будуть пошкоджені.

Як обрати фекальний насос?

Для того щоби вірно обрати дренажно-фекальний насос для приватного будинку чи дачної ділянки, необхідно звертати увагу на наступні параметри:

  • Розмір твердих частин, які можуть знаходитися у водяних стоках.
  • Глибина занурення пристрою.
  • Відстань від точки забору рідини до місця транспортування стоків.
  • Необхідний рівень продуктивності обладнання — швидкість перекачування рідин та їхній об’єм у літрах на хвилину чи кубометрах на годину.
  • Діаметр каналізаційної труби.

Враховуючи висоту підйому стоків, треба також узяти до уваги довжину шлангу, який буде використовуватися для перекачування стічних вод. Від цього залежить кінцева потужність насосу, який необхідно купити.

Фекальні насоси із подрібнювачем

Насоси для фекальних мас можуть комплектуватися подрібнювачем. Такі моделі мають змогу працювати в гарячих водах, де температура сягає +95°C, переробляючи при цьомунавіть дуже щільні відходи.

Фекальний насос із подрібнювачем може встановлюватися прямо за унітазом у приміщенні. Він накопичує фекальні стоки, щоби потім подрібнити їх і відправити в каналізаційний стояк. Такі насоси успішно використовують упродовж тривалого періоду.

В інтернет-магазині Trudovik можна купити фекальні насоси за вигідною ціною із доставкою уЛьвов та інші міста України. У нашому каталозі представлено широкий асортимент дренажних та дренажно-фекальних насосів із різною потужністю від відомих перевірених виробників. У разі необхідності, наші спеціалісти проконсультують вас у питаннях вибору фекального насосу для ваших потреб.

Читать далее