Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фонтанні насоси
Фильтры
Всього 7
Бренди
Ціна
Від до
Діаметр струменя
Фильтры
Сортировка
Новинка
Насос фонтанний Sprut FSP 1143
Код товара 18638
30 отзывов
1 015 грн.
Новинка
Насос фонтанний Sprut FST 110
Код товара 18647
6 отзывов
2 912 грн.
Новинка
Насос фонтанний Sprut FST 55
Код товара 18645
29 отзывов
1 598 грн.
Новинка
Насос фонтанний Sprut FSP 1843
Код товара 18637
15 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос фонтанний Sprut FSP 3503
Код товара 18639
11 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос фонтанний Sprut FSP 4503
Код товара 18644
13 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Насос фонтанний Sprut FSS 85
Код товара 18891
8 отзывов
Ціну уточнюйте

Насоси для фонтанів: створіть власний Петергоф чи Версаль!

Краса будь-якої водної інсталяції забезпечується трьома речами: матеріалами її виготовлення, конструкцією й технічними характеристиками насосів для фонтанів. Професійно підібрати їх із придатними показниками напору, продуктивності та потужності можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо лише якісні насоси для фонтанів, які прослужать вам не один десяток років!

Фонтанні насоси Sprut і Gardena: переваги та особливості

Насоси для фонтанів Sprut є одноіменною лінійкою товарів від компанії “ВАРНА”. Вони відрізняються доступністю, широким діапазоном технічних показників, а також відповідністю нашим кліматичним умовам. Але ці фонтанні насоси доволі вибагливі до температури та чистоти води, яку забирає агрегат (остання не можете містити великі механічні частки). Переваги товарів Sprut такі:

  1. Доступна вартість. Насоси для фонтанів коштують значно менше, аніж імпортні моделі і просто створені під вітчизняного споживача.
  2. Представлені у великому асортименті. Вибрати свій варіант можна з 236 моделей товарів.
  3. Гарна якість. Ця перевага забезпечується 20-річним досвідом компанії у виготовленні насосів для міні-фонтанів та забезпечення інших побутових цілей.
  4. Простота в обслуговуванні. Якщо з насосом щось станеться, вам не доведеться довго шукати майстра для його подальшого ремонту. На території України діє 52 сертифіковані центри гарантійного та післягарантійного обслуговування товарів, виготовлених компанією “ВАРНА”.

Усе, що створюється під егідою Gardena, на 100 % відповідає нашим уявленням про те, якою має бути шведська техніка. Проста, якісна, неймовірно довговічна. Якщо хочете купити річ більш практичну, ніж та, що «made in Germany» замовте ту, що «made in Sweden». Насоси для фонтанів Gardena — інноваційні, привабливі, надійні. Вони можуть працювати як із малозабрудненою рідиною, так і з водою, у якій містяться механічні домішки розміром до 38 мм! Ці насоси для фонтанів, ціна яких доступна для наших споживачів, а не лише європейських, забезпечують швидку подачу води і справжнє шоу завдяки спеціальним фонтанним насадкам.

Gardena є частиною легендарного скандинавського концерну Husqvarna Group. Але ця компанія достатньо незалежна для того, щоби створювати ергономічні, легкі, потужні насоси для фонтанів. Понад 50 років вона пропонує ринку відмінні рішення, що гарантують швидку подачу води з різної глибини під різними кутами. Якщо вам потрібен максимально невибагливий до якості чи температури води насос для фонтану, то його краще шукати в модельному ряді, представленому компанією «Гардена».

Насоси для фонтану: правильно вибрати та купити в нас!

Існують речі, які неможливо ігнорувати при виборі насосів для фонтанів. Перша з них — якість води, що буде забиратися. Чим брудніша вода, тим меншої пропускної здатності потрібен вам агрегат. Звісно, він буде дорожчий за подібні аналоги. Але краще брати такий пристрій, ніж купувати насос для фонтану для чистої води й займатися облаштуванням системи фільтрації.

Друга річ — це напір та глибина забору. Чим більше цей показник, тим більш потужний і продуктивний насос вам потрібен.

Третя — ефекти, які ви хочете створювати. Чим більше насадок у насоса, тим більшим буде те водне мереживо, яке проектуватиме сам фонтан. Цей перелік можна продовжувати та при детальному підборі насосу радимо звернутися для наших консультантів — разом оптимальне рішення буде знайдено значно швидше. Просто пам’ятайте той факт, що ми пропонуємо лише оригінальні насоси для фонтанів від заявлених вище брендів з установленим строком безперебійного використання. Покупцеві гарантовані всі права споживача, а доставка не займає більше 3 робочих днів.

Читать далее