Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 34
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Болторез Ingco Industrial Cr-V 1050 мм (HBC0842)
Код товара 144174
0 отзывов
2 674 грн.
Новинка
Болторез Matrix 1050 мм 42 "(78560)
Код товара 39504
5 отзывов
1 440 грн.
Новинка
Болторез Matrix 900 мм 36 "(78555)
Код товара 39503
3 отзывов
1 528 грн.
Новинка
Кабелеріз Ingco 160 мм (HCCB0206)
Код товара 144181
0 отзывов
208 грн.
Новинка
Кабелеріз Ingco 250 мм (HCCB0210)
Код товара 144182
0 отзывов
301 грн.
Новинка
Болторез BERG 450 мм 18 "(45-214)
Код товара 52869
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco 450 мм Cr-V (HBC0818)
Код товара 145597
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco Industrial 200 мм Cr-V (HMBC0808)
Код товара 144524
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco Industrial 300 мм (HBC0812)
Код товара 143749
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco Industrial 600 мм Cr-V (HBC0824)
Код товара 144515
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco Industrial 750 мм (HBC0830)
Код товара 143750
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Болторез Ingco Industrial 900 мм Cr-V (HBC0836)
Код товара 144516
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Чому варто купити болторіз?

Щоб забезпечити можливість перерізати металеві дроти, болти, сталеві троси та іншу арматуру, необхідно мати під рукою спеціальний інструмент, а значить - доведеться купити болторіз. По виду болторізи нагадують звичайні кусачки, але при цьому здатні «перекусити» прути з металу діаметром до 12 мм. Болторіз являє собою ручний шарнірно-губцевий інструмент, конструкція якого заснована на системі подвійних важелів. Роль першого важеля виконують рукояті, які передають зусилля на вторинні важелі, котрі примножують силу тиску на губки. Такі арматурні ножиці мають довгі рукоятки і короткі масивні губки, хід яких дуже обмежений.
Переконати вас купити болторіз зможуть кілька незаперечних переваг, які йому властиві:

 • ручної арматуроріз влаштований таким чином, щоб користувач докладав мінімум зусиль під час обрізання елементів арматури;
 • на відміну від інших подібних інструментів, не призначених для різання металу, губки арматурних ножиць не деформуються при роботі з твердими матеріалами. Крім того, для виготовлення болторізів кращі виробники - наприклад, Matrix - використовують матеріали з великим запасом міцності;
 • в залежності від сфери застосування, ви можете вибрати і купити болторіз будь-якого розміру: від кишенькового примірника до важкого професійного арматурорізу;
 • купити болторізи рекомендується і станціям техобслуговування, і аварійним службам, і фахівцям з ремонту електромереж, і навіть рядовим автовласникам;
 • незважаючи на затребуваність і популярність арматурних ножиць, завдяки простоті пристрою їх ціна залишається доступною для жителів Києва та всієї України.

Незалежно від того, вирішили ви купити болторіз для будинку або роботи, знайти і недорого замовити підходящі арматурні ножиці ви зможете в інтернет-магазині "Трудовик". Даний онлайн-магазин спеціалізується на продажу за вигідними покупцеві цінами звичайного і електроінструменту. Крім того, відвідувача неодмінно порадує широкий вибір і невисока вартість не тільки пневмоножиць, але і різного корисного устаткування для СТО, будівельної та іншої техніки, яка користується великим попитом не тільки в місті Київ, а й далеко за його межами.

Різновиди болторізів

Головна відмінна риса конструкції такого ручного інструменту, як болторіз, це спосіб впливу. Він полягає в тому, що рукоятки пристрої чинять тиск на вторинні важелі, а не на робочу частину. Таким чином, людині потрібно докласти мінімальні зусилля при максимальній продуктивності інструменту. Саме тому болторізи також називаються силовими кусачками по металу. Важливим є також той факт, що після застосування інструменту різьблення болтів залишається неушкодженою. Щоб їх повторно використовуватися, не буде потрібно проводити тяжку обробку, а це істотна економія сил і часу майстра. Сьогодні можна купити болторези таких видів:

 1. Торцеві і кутові, які найчастіше застосовуються в домашньому господарстві при різанні дроту. Такі кусачки мають зручний нахил губок, завдяки чому можуть використовуватися у важкодоступних місцях.
 2. Гідравлічні, забезпечені спеціальним гідроприводом. Ці болторізи створюють високе зусилля на губах (приблизно 16 тонн), а також на опрацьований матеріал. Гідравлічні ручні ножиці для арматури дозволяють легко розрізати високоміцні оцинковані гайки.

Тросорізи, які призначені для обрізання сталевих тросів, прутів, стрижнів і кабелів, виготовлених з низьковуглецевої сталі. Бувають ручні і гідравлічні кусачки подібного типу.

Сучасні моделі болторізів потужні, різкі і відрізняються високим рівнем ергономіки та безпеки. У них передбачені спеціальні зазори між лезами, які наділяють інструмент декількома позитивними якостями. Вони продовжують термін служби кусачок, а також оптимізують рівень навантаження. Завдяки зазору, ножиці для арматури безпечні в експлуатації, оскільки мінімізується ризик "вильоту" елементів заготовок.

Особливості вибору болторізів

Збираючись купити гідравлічні арматурорізи, слід врахувати кілька важливих факторів. Подібний болторіз купується на роки, тому важливо обміркувати подальшу експлуатацію перед тим, як ви зупините свій вибір на тій або іншій моделі. Зокрема, найбільш важливі такі параметри підбору болторізу:

 • діаметр дроту та арматури, який підкаже, матеріал якої товщини зможуть відрізати ручні або гідроножиці;
 • матеріал ріжучої частини. На практиці найкраще себе зарекомендувала хромомолібденовая або хромованадіва сталь, яка володіє індукційної загартуванням;
 • ручки. Варто купити кусачки для дроту в комбінованому виконанні (інструментальна сталь і пластик);
 • продуктивність. Для домашніх потреб буде достатньо купити механічні болторізи, а для професійних цілей підійдуть гідравлічні ножиці;
 • наявність полірованої робочої головки, яка забезпечує точність і бездоганність роботи.

У нашому інтернет-магазині на кусачки для арматури ціна цілком доступна, тому покупка виявиться вигідною в усіх відношеннях. Ви зможете купити якісну модель кусачок для замків, заощадивши солідну частину бюджету.

Читать далее