Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 11
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Міксер-дриль Procraft PMM 2000
Код товара 78673-R
2 785 грн.
Новинка
Міксер будівельний Sturm ID2116M
Код товара 83462
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Makita DS4010
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Makita DS4011
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Makita DS4012
Код товара 74977
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Procraft PMM 2100
Код товара 78674
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Rebir EM1-950E
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Rebir EM2-1500K-2
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Sturm ID20165M
Код товара 77639
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Фіолент Майстер МД1-11Е без насадки
Код товара 32123
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Міксер-дриль Фіолент МД1-11Е без насадки і патрона
Код товара 32122
5 отзывов
Ціну уточнюйте

Міксер-дрилі для підготовки будівельних розчинів

Будівництво та ремонт пов’язані зі змішуванням різних сумішей чи декоративних фарб. Аби пришвидшити та полегшити цей процес, використовують дриль-міксер. Здебільшого він застосовується для підготовки бетону. Раніше для цього використовували звичайні дрилі, шуруповерти чи перфоратори. Проте ці пристрої не могли повністю виконати завдання, бо ж базова їхня функція полягала в іншому. Тому й був створений будівельний міксер. Він має підвищені показники потужності, витримує сильні навантаження, оснащений захистом від перегріву, часто доповнюється комплектом спеціальних насадок.

Взагалі, електричний дриль-міксер — це безударний інструмент із низькою швидкістю обертань та металевим багатошвидкісним редуктором, інколи реверсом. Саме знижена (проте достатньо потужна) кількість обертань дозволяє використовувати його для змішування будівельних розчинів. Такі пристрої справляються також і з функціями звичайного дриля, свердлінням отворів та роботою з кріпленнями. Їх використовують, наприклад, коли необхідно просвердлити дерев’яну заготовку. Саме в цьому полягає різниця між дрилем-міксером та просто міксером.

Критерії вибору електричного дриля-міксера

Аби обрати інструмент з оптимальними характеристиками, варто оперувати кількома критеріями:

  1. Потужність. Впливає на швидкість роботи.
  2. Вага. Відбивається на зручності користування.
  3. Обертальний момент. Визначає продуктивність.

Потужність такого пристрою варіюється від 0,5 до 2 кВт. В інтернет-магазині Trudovik ви можете придбати дриль-міксер із потужністю більшою за 0,75 кВт. Це гарний варіант для порівняно легких робіт, пов’язаних з оздобленням. Професійні моделі вже потужніші — більше за 1 кВт. Вони здатні перемішувати фундаментні суміші. Деякі електричні будівельні міксери (з потужністю понад 1,5 кВт) можуть підготувати дуже в’язкі матеріали, як-от бітумні мастики. Тому бетон для них — стандартне завдання. Якщо цього достатньо для вас, не переплачуйте за надлишкові вати. Тим більше, від потужності залежить маса та розміри інструменту. Хоча електричний дриль-міксер досить потужний, його вага, зазвичай, не перевищує 3,5 кг. Окрім маси, яка впливає на зручність користування, важливу роль відіграє кількість обертань за хвилину. Так, для рівномірного змішування сумішей достатньо показника на рівні 500–600.

Технічні характеристики — обов’язкові та додаткові

Перед тим як купити будівельний міксер в Україні, варто оцінити перспективи майбутніх робіт. Нерозумно переплачувати за невикористані можливості, якщо пристрій потрібен для легкої одноразової роботи. Ця порада має і зворотну дію: слабкий дриль-міксер не зможе допомогти вам із заливкою фундаменту з бетону. Варто сказати, що пристрої різних виробників не надто відрізняються один від одного технічними характеристиками. Проте ціна будівельного міксера тої чи іншої марки може мати значний відрив.

Окрім основних критеріїв вибору (зазначених вище) варто звертати увагу й на деякі інші технічні моменти. Так, часто міксер для будівельних сумішей доповнюється двома ручками для надійного хвату та великим патроном до 14–16 мм. Існує два варіанти кріплення патронів: різьба та різьба з гайкою. Перша конструкція зручніша, тому пристроїв із таким з’єднання більше. З іншого боку, фіксація гайкою надійніша. Електричний дриль міксер із двома ручками та великим редуктором призначений для всіх видів сумішей: від легких декоративних до цементу чи бетону. Якщо шукаєте універсальний інструмент, бо не знаєте, що саме доведеться ним виконувати, то це найкращий варіант.

Найзручніші моделі дворучних дрилів-міксерів — з кнопками ввімкнення, які розташовані в місцях хвату. Хоча багатьом користувачам подобається, коли клавіші винесені на іншу частину корпусу. Наші замовники можуть обирати між моделями з однією та двома швидкостями обертання. Це дає змогу налаштувати роботу будівельного міксера для бетону чи іншої, рідшої суміші. Пристрої, які купуються для разового застосування, наприклад, для виконання ремонту вдома, можуть і не мати подібної функції. У цьому випадку вона не буде аж надто корисною чи потрібною.

Без електричного дриля-міксера неможливо собі уявити швидке та рівномірне змішування сумішей із різних матеріалів: бетону для моноліту чи фундаменту, цементних чи вапнякових розчинів для стяжки та кладки, лаків, клеїв, фарб для оздоблювальних робіт. Це потрібно або ж для приготування спеціальних розчинів, або ж для оновлення вже готових, що придбані в магазині. Список можна доповнювати ще. Проте рішення всіх цих завдань тільки одне — купити дриль-міксер у Києві. Тим більше, що ми організуємо доставкувсією Україною. Тому вже за кілька днів ви зможете розпочати чи продовжити ремонт або ж будівництво.

Читать далее