Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Аксесуари для перфораторів

Аксесуари для перфораторів в будівництві і побуті

Ще років п'ятнадцять тому перфоратор вважався професійним обладнанням для тих, хто займається будівництвом, ремонтами і оздоблювальними роботами. Сьогодні ж цей інструмент є майже в кожній третій родині. Без нього часом неможливо повісити шафа, полиці, встановити освітлювальні прилади, зробити штробу для прихованого кабелю і т. д. У побуті більше використовуються специфічні аксесуари для перфоратора, які дозволяють пристосувати інструмент для більш тонких, якщо можна так висловитися, косметичних робіт.

Перфоратор з відповідними аксесуарами може багато чого!

Згадувати про те, що це один з найбільш задіяних приладів в процесі ремонту, мабуть, не варто. З його допомогою і пробуривают отвори в асфальті, бетоні, камені. Крім того, наявність відповідних аксесуарів для перфоратора дозволять також вирішувати найрізноманітніші питання в роботі таких фахівців, як:

  • електрики;
  • сантехніки;
  • фахівці з монтажу вентиляційних систем;
  • установники меблів;
  • фахівці з ландшафтного дизайну та оформлення екстер'єрів.

Звичайно, кожен професіонал потребує індивідуального комплекті аксесуарів для перфоратора. Скажімо, при установці меблів часом просто необхідні бури по бетону та свердлильні патрони, а також перехідники для них. А ось для ремонту присадибної території, розлучення каналізації, монтажу вентиляції часто потрібні зубила, Проломная бури тощо.

Матеріали для перфораторів недорого оптом і в роздріб

Природно, ті, хто регулярно використовує електроінструменти, зацікавлені в тому, щоб купувати витратні матеріали для перфораторів і інших пристроїв за найкращою ціною. Це цілком реально, якщо здійснювати оптові закупівлі. Але далеко не кожен потребує такої великої кількості продукції відразу. До того ж це вимагає значних інвестицій, хоча остаточна вартість кожної одиниці в результаті виявиться дуже вигідною. Знову ж всі ці аксесуари для перфораторів потрібно десь зберігати. Щоб не звалювати на себе такі турботи, простіше купити тільки необхідне в інтернет-магазині "Trudovik". Це буде і дешево, і зручно. Особливо якщо у покупця є можливість оплатити придбання онлайн і замовити доставку поштою прямо додому в Київ, Рівне, Львів, Вінницю, Харків, Суми, Дніпро, Кіровоград, Одесу та інші населені пункти України.

Читать далее