Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 13
Бренди
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Редуктор кисневий "ДОНМЕТ" БКО-50ДМ 6
Код товара 9473
1 499 грн.
Новинка
Редуктор кисневий "ДОНМЕТ" БКО-50ДМ 9 (006.000.00)
Код товара 9456
4 отзывов
1 982 грн.
Новинка
Редуктор пропановий "ДОНМЕТ" БПО-5ДМ 9 (008.000.03)
Код товара 9451
5 отзывов
1 250 грн.
Новинка
Редуктор ацетиленовий "ДОНМЕТ" БАО-5ДМ 6
Код товара
11 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Редуктор балонний "ДОНМЕТ" АР-40-2ДМ 9 (014.000.00)
Код товара 9454
Ціну уточнюйте
Новинка
Редуктор кисневий "ДОНМЕТ" БКО-50-4ДМ 9 (018.000.00)
Код товара 9458
9 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Редуктор пропановий "ДОНМЕТ" БПО-5ДМ 10 (010.000.02)
Код товара 65503
Ціну уточнюйте
Новинка
Редуктор пропановий "ДОНМЕТ" БПО-5ДМ 6 (008.000.02)
Код товара 9460
Ціну уточнюйте
Новинка
Редуктор пропановий "ДОНМЕТ" У-30-2ДМ  (017.000.00)
Код товара 9463
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Редуктори - особливості та види

Зварювальна справа в наші дні розвивається досить активно. За допомогою зварювання виходить створювати складні міцні конструкції з металу, лагодити старі або зламані вироби і т.д. Щоб процес проходив ефективно, для нього використовують газові балони. В цьому випадку дуже важлива техніка безпеки. Має значення стан балона і показники тиску в ньому. Щоб відстежувати тиск були створені спеціальні пристосування - редуктори.

Сьогодні в Україні купити редуктори не складе труднощів. Можна замовити в Києві або інших містах. Однак попередньо важливо дізнатися, скільки коштує редуктор, які є його види та їх характеристики.

Види сучасних зварювальних редукторів

Даний прилад використовується для того, щоб знижувати тиск в газовому балоні до робочого стану і для постійного регулювання і підтримки його на необхідному рівні, незалежно від змін тиску в балоні або газопроводі.

Виділяють кілька типів газових редукторів:

  1. Кисневий. Даний варіант часто використовується в сфері машинобудування. За допомогою кисневого пристрою проводять автогенні роботи (газове зварювання, розрізування або спайку металевих елементів).
  2. Пропановий. Цей регулятор підходить для металургійних підприємств, його застосовують під час будівельних робіт (укладання покриттів бітумного типу) або в квартирах для газових плит і балонів. Зустрічаються пропанові редуктори з заданими показниками тиску і з функціями, які дають можливість регулювати показники і виставляти необхідні значення.
  3. Ацетиленовий. Подібний редуктор зазвичай знаходить своє застосування в різанні трубопроводів, при створенні різних комунікацій в господарстві.
  4. Вуглекислотний. Даний варіант редуктора призначений для регулювання в балоні тиску СО2. У разі підвищення заданих показників у приладі спрацьовує захисний клапан. Може використовуватися вуглекислотний редуктор на морозі, не дає газу замерзнути і підтримує його в потрібній робочій температурі. Найчастіше застосовується на балоні напівавтомат.
  5. Аргоновий. Прекрасно справляється з завданням зварювання металів аргон. Дане зварювання добре з'єднує деталі, дає рівний шов і дозволяє поєднувати тонкі заготовки.
  6. Універсальний. Зустрічаються і варіанти редукторів, які можна використовувати разом з декількома видами газів. Наприклад, є вуглекислотні-аргоновий.

Крім параметрів газу, з яким пристрої можуть з'єднуватися, також їх умовно поділяють на горючі і негорючі. Моделі редукторів для горючих газів (метану, водню) мають ліву різьбу. Це дає можливість уникнути випадкової плутанини. Прилади для негорючих газів (аргон, гелій і т.д.) мають різьбленням на праву сторону. Сюди ж відносять і кисневі варіанти редукторів.

Крім усього іншого, регулятори можуть виконувати функції скидання тиску. Вони встановлюються на виході системи. Виходить надійна конструкція, де спочатку одні прилади відповідають за приплив газу, а інші - за скидання надлишкового тиску.

Є вдосконалені моделі редукторів, які не дають газу на виході замерзати. Прилади покриті спеціальним ребрами. Йдеться про зріджених типах газу (бутан, вуглекислий газ, пропан і подібні до них).

Також фахівці наводять ще кілька різних класифікацій даних приладів. А саме редуктори зворотньої і прямої дії (за принципом функціонування), балонні, мережеві і рампові (по типу ємності). Щодо сфери забезпечення робочого тиску є одноступінчасті, двоступінчасті з пружинним механізмом або одноступінчаті з механізмом пневматичним.

Як редуктор працює?

Ясна річ, що характеристики і послідовність дій буде більшою мірою залежати від виду редуктора. Зазвичай це пряма дія. Тобто у міру зменшення кількості газу падає і його тиск. У моделей редукторів з зворотною дією все інакше. Як тільки газ витратиться, то тиск, навпаки, зростає.

Однак дані редуктори, купити які можна відносно недорого, все одно оснащені приблизно схожими деталями. Варіант з зворотною дією працює наступним чином: газ, при вступі до камери високого тиску не відчиняє клапан. Для цього потрібно повернути регулятор. У разі прямої дії газ відкриває клапан. На практиці саме такі прилади в більшій мірі цінуються фахівцями, так як даний принцип роботи найбільш зручний.

Основними складовими елементами цього приладу є: клапани, пружина, мембрана, камера високого тиску, манометри (вони показують рівень тиску і дозволяють його контролювати), гвинти, камера низького тиску.

На що звертати увагу при виборі редуктора?

Щоб даний прилад добре показував себе багато років і ефективно допомагав під час зварювальних робіт, потрібно уважно підійти до процесу його підбору.

  1. Використовуйте тільки такі моделі, які призначені для конкретного типу балона, газу або сфери діяльності. Сьогодні вибір досить великий, так що можна купити потрібний варіант за прийнятною ціною.
  2. Намагайтесь віддавати перевагу перевіреним хорошим фірмам і виробникам, в яких впевнені. В іншому випадку - гарний на вид редуктор може виявитися низької якості.
  3. Дивіться на комплектацію пристрою, наявність гарантії від виробника, якість матеріалів, зручність у використанні та інші важливі моменти.

Отже, як бачимо, редуктори в наші дні представлені в дуже широкому асортименті. Є вузькопрофільна техніка і така, що може використовуватися з декількома типами газів, балонами і зварювальними апаратами. Вона відрізняється за принципом роботи і комплектації.

Щоб редуктор став справжнім помічником, можна придбати його у нас на сайті. Для цього буде потрібно зробити замовлення і отримати його за лічені дні. Ми гарантуємо якість товару, що продається. У нас дуже широкий асортимент. Є всі можливі модифікації. При цьому ціна досить прийнятна. Ми даємо гарантію на свої товари. На сайті ви можете порівняти ціни або замовити дзвінок для консультації з фахівцем.

Читать далее