Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 36
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Ключ торцевий L-подібний 19 мм СТАЛЬ (70123)
Код товара 146746
95 грн.
Новинка
Ключ торцевий L-подібний 27 мм Jonnesway (S57H127)
Код товара 25638
1 924 грн.
Новинка
Ключ торцевий NEO Tools 15 мм (09-210)
Код товара 45362
94 грн.
Новинка
Ключ торцевий вигнутий Technics 15 мм (48-605)
Код товара 25653
57 грн.
Новинка
Ключ торцевий L-подібний 10 мм Jonnesway (S57H110)
Код товара 51289
Ціну уточнюйте
Новинка
Ключ торцевий L-подібний 10 мм СТАЛЬ (70118)
Код товара 146740
Ціну уточнюйте
Новинка
Ключ торцевий L-подібний 12 мм СТАЛЬ (70119)
Код товара 146741
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3

Торцеві трубчасті ключі: вибираємо надійний інструмент

Гайковий ключ - широко поширений затребуваний інструмент, який знаходить застосування в різних сферах. Для роботи з різьбовими з'єднаннями, закручування і викручування гайок, болтів створено багато видів спеціалізованого інструменту: ріжковий і накидний, розвідний і комбінований. Окрему групу становлять торцеві трубчасті ключі. Область їх застосування досить широка - від ремонту авто до укладання рейок.

Різновиди трубчастих торцевих ключів

Ключі трубчасті гайкові незамінні для роботи у важкодоступних місцях, з будь-яким складним кріпленням, монтажу або зняття коліс. Трубчастий торцевий гайковий ключ являє собою порожнисту трубку з ковпаком шестигранної форми, з отворами для монтування або воротка. В деякій мірі схожий на накидні гайкові моделі.

Торцева частина інструменту представляє собою специфічне поглиблення у формі шестикутника (восьмикутника, дванадцятикутника). Часто виготовлення гайкових торцевих ключів зігнутої форми, з виїмкою по обидва боки, під різні розміри, робить їх багатофункціональним універсальним інструментом. Ключі торцеві гайкові можуть бути за формою: прямі і вигнуті, односторонні і двосторонні. Залежно від призначення, гайковий трубчастий інструмент підрозділяється на основні види:

 • Торцеві трубчасті модифікації - стандартні прямі гайкові ключі, користуються популярністю у власників автомобілів.
 • Кутові трубчасті L-образні - у вигляді звичайної трубки, зігнутої під кутом. Подібна форма гайкового інструменту у вигляді стандартного важеля дає можливість розвивати необхідне зусилля і витягувати без особливих зусиль навіть закислі болти. При охопленні короткої трубчастої частиною величина крутного моменту більше і, навпаки. Знаходить застосування в автосервісі.
 • Кутові трубчасті Г-образні - гайкові торцеві ключі ефективні при роботі в кутах.
 • Шарнірні трубчасті - завдяки рухомий голівці торцевого ключа, можлива раціональна робота гайковим інструментом в різних просторових положеннях, під будь-яким кутом.
 • Т-образні трубчасті - завдяки особливій формі рукоятки, є можливість застосування рівномірного зусилля двома руками. Гайковий торцевий ключ випускається зі змінними насадками, їх кількість може бути до восьми. Певним недоліком є незручні габарити інструменту.

Розрізняють гайкові ключі також за кількістю граней трубчастого профілю. Матеріалом для виготовлення торцевого трубчастого інструменту є хром-ванадієва і інструментальна сталь.

Особливості гайковий трубчастих ключів

При закручуванні використовують коротку частину гайкового торцевого ключа в якості важеля. При відкручування болта - довгу частину інструменту, оскільки це пов'язано з закисанням різьблення і необхідним для застосування більшого зусилля. Для деяких видів робіт застосовують торцевий інструмент з дванадцятигранний виїмкою. Є комбіновані модифікації - з різними торцями на шість і дванадцять граней.

Різновидом трубчастого гучного інструменту є свічковий ключ. Суттєвою особливістю і перевагою є те, що трубчасті гайкові ключі можуть використовуватися в поєднанні з різними насадками, що значно розширює функціональність інструменту. Деякі моделі торцевих гайкових ключів оснащуються тріскачкою для можливості перекидати трубчастий інструмент при роботі.

Торцеві гайкові ключі в інтернет-магазині «Трудовик»

При выборе трубчатого ключа торцевого следует обращать внимание на технические параметры:

 •  Соответствие инструмента размерам откручиваемых/закручиваемых элементов.
 • Качественные долговечные материалы изготовления. 

Интернет-магазин «ТРУДОВИК» предлагает купить по доступной цене трубчатые гаечные ключи разных производителей Matrix, Intertool, Berg, Stels, King Tony, Neo, Jonnesvay, Toptul. В ассортименте представлен инструмент для домашних мастеров и профессиональных работ в интервале типоразмеров 1,5-27 мм. Имеются различные виды торцевых ключей – прямые, L-образной формы, Г-образные, длинные и супердлинные, шарнирные, которые эффективно применяются для обслуживания и ремонта автомобилей, установки смесителей, в слесарном деле.

Приводим образцы некоторых популярных моделей гаечных трубчатых ключей:

 • Прямой торцевой двусторонний Matrix 14х15 мм из легированной стали, усиленный цинковым антикоррозийным покрытием. Инструмент необходим слесарям, в автосервисе.
 • L-образный ключ Intertool 20мм с отверстием используют в мастерских, на больших производствах для монтажных и ремонтных работ.
 • Торцевой Г-образный Stels 9х11 мм – эффективная модель для работы с резьбовыми соединениями. Незаменим при работе с разными крепежами, которые сильно углублены или возвышаются.
 • Изогнутый торцевой ключ Technics 15 мм с шестигранным профилем изготовлен из высокоуглеродистой стали. Эргономичная недорогая модель.
 • Г-образный ключ Toptul 12мм супердлинный шестигранный двухсторонний. Специфическая форма позволяет применять разный рычаг для передачи усилия.
 • Торцевой гаечный ключ L-образной формы Jonnesway предназначен для работы с резьбовыми элементами с небольшим внешним профилем 6 мм.
 • L-образный трубчатый торцевой 20мм King Tony с шестигранными выемками, двухсторонний.
 • L-образный универсальный торцевой ключ Jonnesway 27 мм изготовлен из хром-ванадиевой стали. Применяется для работы с резьбовыми элементами с большим внешним профилем. Для увеличения крутящего момента есть возможность установки воротка.
 • Набор инструмента Matrix по достоинству оценят профессионалы. 

Вы можете оформить в магазине «ТРУДОВИК» покупку качественного долговечного инструмента в Киеве или любой город Украины: оплатить удобным для вас способом и заказать доставку одной из логистических компаний.

Читать далее