Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 101
Ціна
Від до
Кількість фаз
Фильтры
Сортировка
Новинка
Генератор бензиновий Ayerbe ENER-GEN PRO 6600
Код товара 150362
65 500 грн.
Новинка
Генератор бензиновий GENERGY GUARDIAN S6-SOL
Код товара 150349
88 600 грн.
Новинка
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 3000
Код товара 150651
23 800 грн.
Новинка
Генератор бензиновий Pezal PGG110000E-E3
Код товара 150319
157 500 грн.
Новинка
Бензиновый генератор Scheppach SG3200X
Код товара 150519
0 отзывов
17 550 грн.
Новинка
Генератор бензиновий Sigma 5
Код товара 149431
45 500 грн.
Новинка
Бензиновий генератор Sturm PG8735
Код товара 141641
0 отзывов
19 900 грн.
Новинка
Дизельний генератор Scheppach SG5200D
Код товара 150385
0 отзывов
81 000 грн.
Новинка
Інверторний генератор Brevia GP2300iS
Код товара 153327
23 970 грн.
Новинка
Інверторний генератор FOGO F2001IS
Код товара 149021
31 780 грн.
Новинка
Інверторний генератор Genergy Tenerife RC
Код товара 150163
0 отзывов
130 000 грн.
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Як обрати генератори для дому та роботи

В сучасному світі багато хто прагне переходити на автономне опалення чи енергозабезпечення. А в деяких випадках на дачі чи в приватному будинку просто немає можливості користуватися централізованим постачанням електроенергії. Тому на допомогу приходять автономні генератори електричного струму.

Купити генератори за привабливим цінами у Львові чи іншому місті України можна в нашому магазині. Ми пропонуємо найкращі товари відомих брендів з високою якістю та продуктивністю роботи.

Особливості генераторів електричного струму

Є декілька типів генераторів струму. Вони відрізняються за джерелом живлення, об’ємом, кількістю створюваної енергії, потужністю тощо. Розрізняють двох- та чотирьохтактні варіанти генераторів. Для першого застосовують суміш із масла та палива. В другому – достатньо просто доливати бензин за потребою.

Двотактні генератори електричного струму мають маленьку потужність. Вона може сягати від 1 до 5 кВт. Іноді досягає 10 кВт. Цього зазвичай достатньо для забезпечення енергією цілого будинку без великої кількості приладів, що потребують електрики. Також вони підійдуть для невеликого магазину, дачі тощо.

Якщо ж треба дати енергію для великого дому із пральною машиною, комп’ютерами, телевізором, холодильником тощо, то краще обирати чотирьохтактні генератори електричного струму.

Види генераторів: дизельні, бензинові

Стосовно особливостей палива, виділяють варіанти генераторів електричного струму:

  1. Бензинові.
  2. Дизельні.

Бензинові генератори дуже поширені в наш час. Вони дешевші за інші свої аналоги, при цьому мають схожі характеристики. Прекрасно запускаються в різну погоду, навіть у мороз -20 градусів. При цьому люди відмічають, що при роботі бензинові генератори працюють дещо тихіше, не так гудуть. Продаж таких товарів здійснюється дуже активно, зокрема в місті Львів через наш інтернет-магазин.

До мінусів такого приладу відносять невеликий моторесурс, невелику максимальну потужність генератора.

Дизельні моделі мають свої переваги та недоліки. Вони мають більшу вартість, затратне виробництво. При цьому відмічають їхню довговічність та економність у використанні ресурсів. Саме дизельні генератори стають основою автономних електростанцій, що можуть працювати цілодобово та постачати багато електричного струму для світла в будинках, при цьому вони не псуються.

Інші типи генераторів електричного струму

Існують також інші моделі автономних джерел енергії. Наприклад, продаються газові генератори, інвентарні, зварювальні.

Інвентарні генератори працюють на бензині. Але вони оснащені подвійним перетворювачем. Це дає можливість зробити постійний струм та стабілізувати його показники. При цьому вузол робить електроенергію придатною для використання різноманітними приладами в домі.

Такий генератор забезпечує житло стабільним струмом. Він запобігає перевантаженню мережі, стрибкам напруги тощо. При відключенні основного джерела подачі живлення даний генератор найбільш плавно запускає автономну електроенергію.

Бензинові інвентарні генератори дають можливість знизити витрачання палива від 10 до 15 відсотків. Це суттєво позначається на вартості здобутої електроенергії.

Зварювальні генератори в свою чергу працюють за допомогою закону електромагнітної індукції. Стосовно способу використання розрізняють варіанти:

  1. Однокорпусні. В такому пристрої генератор та двигун знаходяться разом.
  2. Роздільні. В даному випадку генератор та мотор поміщені в загальну рамку, а їхні вали поєднуються за допомогою спеціальних муфт.

Можуть відрізнятися генератори електричного струму і за системами запуску. Зустрічаються ручні та автоматичні. Ручні моделі генераторів запускаються за допомогою спеціального троса. Його потрібно смикати руками, попередньо переключивши живлення.

Автономний стартер генератора відбувається без втручання з боку людини. Коли в мережі зникає напруга, то це стає сигналом для включення приладу.

Додаткове обладнання генератора електричного струму

Разом із приладами продаються і різноманітні додаткові елементи, що роблять процес використання генератора більш безпечним та ефективним. Це можуть бути захисні пристрої, такі як запобіжники, вимикачі. Вони після відключення самі можуть вмикатися (вручну чи автономно).

Також продаються наступні прилади:

  1. Датчики падіння. Зазвичай такі елементи вже є в більшості потужних генераторів. Вони відслідковують падіння напруги.
  2. Індикатори. Такі комплектуючі слугують для відображення стану масла чи іншого палива. Вони можуть бути для генераторів лампові, світлодіодні тощо.
  3. Вольтметри. Дані елементи показують, коли прилад починає працювати неефективно при великому навантаженні. Часто відсутні на малопотужних моделях, але бувають потрібні.
  4. Покращені паливні баки. Зустрічаються спеціальні паливні баки для генераторів, що оснащені покажчиками рівня палива, зручним у використанні зливним краном.

Отже, використання автономного генератора часто стає необхідністю в наш час. Існує декілька пристроїв. Їх розрізняють за способом запуску, особливостями палива, конструкцією, потужністю тощо.

Купити якісні та продуктивні пристрої можна на нашому сайті. Ми пропонуємо найкращі генератори електричного струму брендових виробників.

Читать далее