Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 19
Ціна
Від до
Тефлонове покриття
Фильтры
Сортировка
Новинка
Пістолет для монтажної піни Haisser (31011)
Код товара 135008
3 отзывов
741 грн.
Новинка
Пістолет для монтажної піни Favorit  (12-071)
Код товара 12921
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни Favorit (12-072)
Код товара 12933
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни Haisser (31012)
Код товара 135009
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни INTERTOOL (PT-0603)
Код товара 12972
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни INTERTOOL (PT-0604)
Код товара 12973
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни INTERTOOL (PT-0605)
Код товара 37387
Ціну уточнюйте
Новинка
Пістолет для монтажної піни INTERTOOL (PT-0606)
Код товара 82076
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2

Пістолет для піни

Сьогодні на ринок надходять два види герметиків: побутові і професійні. Перші витрачають піну вкрай неекономно. Професійний монтажний розчин, звичайно, має більш високу ціну, і до того ж для нього треба купувати пістолет для піни. Однак практика показує, що в кінцевому результаті його вартість окупається з лишком. Саме тому ми і розповімо, яким повинен бути хороший пістолет для монтажної піни, і розглянемо його особливості.

Пістолет монтажний: переваги використання

Крім названих плюсів, пістолети мають і ряд інших позитивних якостей. Назвемо деякі з них:

  • надають можливість дозувати подачу монтажної піни;
  • дозволяють домогтися точного розподілу при нанесенні матеріалу;
  • сприяють економічній витраті піни, так як його подача припиняється практично моментально після відпускання курка.

Пістолети для піни: 5 порад по використанню

Пістолет для піни використовується не тільки в малярній справі, але і при чищенні і ремонті автомобілів. Але щоб він приносив максимальну користь потрібно ще вміти ним користуватися. Ось кілька цінних порад з цього приводу.

  1. Спочатку - виберіть порожню ємність розпилювача. Перше, що потрібно зробити - купити пістолет для піни. Більшість моделей універсальні і підходять для будь-якого обсягу роботи. Але важливо переконатися в правильності налаштувань тиску - тільки так можна отримувати максимально густу піну і економно витрачати матеріал. Якщо все зроблено правильно, товстий шар буде сам прилипати до робочих поверхонь.
  2. Слідкуйте за спрямованість пінного струменя - це важливо. Купили професійний пістолет для монтажної піни і неправильно направляєте струмінь герметика? Вважайте, що просто втратили свої гроші. Навчитися правильно використовувати пістолет не так складно, але це важливо. Тримайте кутовий наконечник на відстані 30-50 см від об'єкта і стежте за тим, щоб пінний струмінь використовувався за призначенням.
  3. Враховуйте складу піни. Кожен виробник, що створює напірні форсунки і пінні пістолети, які можна купити в Києві, обов'язково запропонує вам компоненти для розчину. Варто пам'ятати про те, що матеріал пінного складу може бути неймовірно агресивний - аж по роз'їдання оброблюваних поверхонь, так що все одно стежити за рухом струменя доведеться. Ну, а якщо склад буде оптимальним - це дозволяє не тільки герметизувати потрібну ділянку, а й зберегти простір навколо ваших вікон і дверей без будь-яких пошкоджень.
  4. Нанести пінний склад необхідно тільки «зверху вниз». І ніяк інакше! Ціна пістолета для піни і самого витратного матеріалу, звичайно, цілком доступна, але неправильний спосіб нанесення обов'язково негативно позначиться на стані герметизованого компонента.
  5. Хочете отримати прямий потік - приберіть розпилювач вашого інструменту. У вас буде тепер «гармата» аерозольного типу.

Купити пістолети для монтажної піни в Україні за вигідною ціною і з професійною консультацією можна завжди у нас. Звертайтеся, і правильно використовуйте свою оснастку!

Дорожче значить краще?

Який пістолет для монтажної піни краще? Той, що дорожче? Або можуть бути винятки з цього загального правила? Незважаючи на те, що в Інтернеті можна знайти дешевші моделі, ніж ті, які ми пропонуємо, ви повинні розуміти, що при покупці отримаєте низькоякісний продукт, який пропускає повітря, не дозволяє нормально герметизувати поверхні і швидко виходить з ладу. Чи готові платити двічі - сміливо вибирайте такі пістолети для монтажної піни.

Кращі пропозиції щодо цього інструменту знаходяться якраз в нашому ціновому діапазоні. І тому є цілком наукове обгрунтування. Вони мають ергономічні ручки і балони, а також оснащені спеціальними ущільнювачами, які виключають потрапляння повітря в робочу ємність з пінним складом.

Також ви повинні пам'ятати про те, що неякісний розчин може бути основною причиною виходу інструменту з ладу через рік-другий після початку експлуатації. Так що важливо не просто купити якісний пістолет для монтажної піни за вигідною вартості, але і відповідально поставитися до підбору матеріалів.

Пістолети для монтажної піни: особливості вибору

Щоб правильно вибрати і вигідно купити пістолет для монтажної піни, вам слід дізнатися, якими параметрами він повинен відповідати і на чому насамперед варто сфокусуватися. Ми пропонуємо звернути увагу на три основні показники: конструкція, матеріал і працездатність.

Конструкція. Якщо ви розраховуєте використовувати інструмент протягом тривалого часу, рекомендуємо купити розбірну модель. Її деталі можна з легкістю зняти, промити і, при необхідності, відремонтувати. Якщо ж інструмент потрібен для одиничних робіт, можна замовити і цілісний пістолет.

Матеріал. Найнадійніший інструмент - це той, який повністю виготовлений з металу. Він міцний, витривалий і довговічний. Як правило, пластикові вставки не «гарантія" якісному пневмопістолету. Єдиний виняток - вироби відомих брендів (наприклад, Matrix), які використовують високоякісний матеріал.

Працездатність. При покупці важливо перевірити пістолет на "профпридатність" (це стосується і продукції, придбаної в інтернет-магазині). Для "тест-драйву" радимо використовувати не монтажну піну, а звичайну рідину для чищення. Особливості її розпилення покажуть вам, чи якісно функціонує інструмент і чи добре він тримає тиск.

Пістолет для піни: короткий огляд виробників

Ціна пістолета для монтажної піни в Харкові, Одесі, Києві - напевно, перше і часто останнім, на що споживачі звертають увагу, і це вкрай невірно. Вартість продукту не допоможе зі 100% точністю вибрати відповідний товар, а от знання особливостей продукції конкретного виробника може істотно допомогти в рішенні даного питання.

Найкраще на ринку себе зарекомендували товари таких марок, як Matrix, Favorit, INTERTOOL. Пістолети цих виробників проходять безліч лабораторних досліджень і піддаються подвійним технічним експертизам до того, як постачають до магазинів професійного інструменту. Наприклад, експерти компанії INTERTOOL перед тим, як зайнятися розробкою нової моделі інструменту, завжди здійснюють моніторинг конкурентів і, виходячи з його даних, розробляють більш досконалу і продуктивну модель.

Бренд Matrix виробляє ручний інструмент з 2003 року. За цей час його продукцію знайшла репутацію надійногоі простого  в експлуатації оснащення. Крім цього, дизайн пістолетів для піни цього виробника більш прогресивний, ніж у більшості конкурентів. Це говорить про те, що компанія дбає в першу чергу про якість продукції і зручність її використання.

Хороші професійні рішення пропонує і компанія Favorit. Можна сміливо назвати їх новаторськими як в плані дизайну, так і функціоналу. Але крім цього ніщо не може поставити під сумнів якість продукції - сучасні технології, дотримання ГОСТам і своя сировинна база це виключають.

Якісні пістолети по хорошей цене

В інтернет-магазині TRUDOVIK можна недорого купити потрібну модель пістолета для монтажної піни (включаючи і електропістолет). Ви можете замовити доставку по всій Україні. Вартість буде обчислюватися в залежності від розцінок обраного вами вантажоперевізника, а доставка до пункту видачі в м. Киев (де ви можете отримати ваше замовлення) абсолютно безкоштовна.

Читать далее