Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Запчастини для електроінструмента

Запчастини для електроінструменту: великий асортимент

В наш час складно уявити собі ремонт чи професійні будівельні роботи без електроінструменту. Він в багатьох випадках спрощує життя людей, дає можливість швидко та якісно виконувати різні види роботи. Користуються попитом серед домашніх майстрів шуруповерти, дрилі, перфоратори тощо. Професійні робітники часто прагнуть купити запчастини для інструменту та самі інструменти: лобзики, фрезери, дискові пили, будівельні фени.

Якщо такі пристрої виходять з ладу, то для них можна купити запчастини у Львові чи іншому місті. Наприклад, на нашому сайті широкий вибір варіантів різноманітних комплектуючих та запчастин до електроінструменту. Як підібрати найбільш доречний варіант за розмірами, особливостями? Перш за все, варто мати уявлення про види деталей для електроінструменту.

Основні різновиди запчастин для електроінструменту

Відрізняються такі частини пристроїв за різними критеріями. Наприклад, стосовно використовуваного приладу виділяють запчастини до електроінструменту:

  1. Перфоратор. Це основні елементи пристрою, що використовується для утворення отворів, свердління твердих матеріалів. Часто допомагає при будівельних роботах. На нашому сайті можна придбати запчастини для електроінструмента таких типів: шестерні, стовбур, корпус редуктора, вимикач, підшипник, перемикач, якір, діафрагма, кільця, індуктори, муфти тощо.
  2. Дискова пила. Такий електричний пристрій призначений для розпилу дерева, фанери, металу, пластику. У ньому міняються диски в залежності від особливостей роботи. У разі поломки можна купити запчастини до електроінструмента відповідного типу (якір, кожух, статор, корпус двигуна, ручку, проміжний щит, захист для диска).
  3. Шуруповерт. Він допомагає закручувати шурупи, тим самим спрощуючи процес ремонту. Працює із саморізами, гвинтами, дюбелями тощо. Для такого електроінструмента запчастини в нашому магазині представлені наступні: корпуси, якорі, статори, збірні редуктори, патрони.
  4. Болгарка. Складно уявити собі роботу без кутової шліфувальної машини чи болгарки. Вона може не тільки шліфувати, а й розрізати та зачищати різні матеріали, починаючи з металу і закінчуючи камінням. Придбати запчастини для електроінструмента такого типу також не складно. Це шестерні, якорі, корпус, статор, шпиндель, кришка, ручка.
  5. Рубанок. Не рідкість використання електрорубанка. Він допомагає працювати з різними породами дерева. На нашому сайті продаються такі запчастини для електроінструмента: барабан, ремінь, статор, корпус, якір, кришка тощо.

Також можна обрати варіанти запчастин для електроінструментів іншого типу. Наприклад, представлені деталі для фрезерів, лобзиків, фарбопультів, інших сучасних популярних електроінструментів.

Стосовно відношення до певної частини приладу, запчастини можна поділити на зовнішні (корпус, кришка, ручка) та внутрішні. Останні запчастини для електроінструмента розподіляються на деталі для двигуна та інші елементи робочої частини.

Процес підбору запчастин для електроінструментів

Щоб обрати саме ту деталь, що вам потрібна, варто звернути увагу на рекомендації спеціалістів.

  1. Уважно подивитися на запчастину для електроінструмента, що вийшла з ладу. Важливо заміряти її, подивитися модель, записати всі параметри. Якщо ви купуєте в магазині, то взяти з собою стару запчастину до електроінструмента для прикладу. Всі ці дані допоможуть купити варіант, підходящий за всіма показниками.
  2. Уважно читайте опис товару. Зазвичай виробник пише, для яких моделей якої країни підійде дана запчастина для електроінструмента. Якщо не маєте достатньо інформації, то краще проконсультуйтеся з менеджером.
  3. Співвідносьте ціну та якість. Найдешевші варіанти запчастин для електроінструмента можуть виявитися не дуже довговічними.

Отже, придбати деталі електроінструмента, що вийшли з ладу, в наш час не складно. Це можна зробити в звичайному магазині чи замовити через Інтернет. В останньому випадку до вашої уваги буде більше моделей запчастин для електроінструмента, ви зможете порівняти їх характеристики, підібрати кращу за ціною та виробником.

Читать далее