ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Циркуляційні насоси забезбечують своєрідний обіг води в домі. Їхнє завдання — приведення в дію систем циркуляції холодної та гарячої води. Циркуляційний насос відповідає за кругове перекачування води. Підібрати один із найбільш вдалих варіантів та купити за вигідною ціною можна в нас. Обов’язково перегляньте увесь каталог!
Циркуляційними називають насоси спеціального призначення. Вони — гаранти безперервної циркуляції води в замкнутих системах. За своєю будовою дуже нагадують дренажні насоси, хоча ті й не мають нічого спільного з водопостачанням чи опаленням. Завдання, яке він виконує — це, насамперед, подолання водою опору на різних ділянках проходження в системі труб. Він всмоктує воду з одного боку, а з іншого — нагнітає повітря в трубах, якими вода буде бігти. Буває й таке, що під час рівномірної роботи тиск у системі не вийде підняти. Тоді слід придбати багатоступеневий пристрій для перекачки води системою.
Існує два типи циркуляційних насосів: сухі та вологі. Сухі насоси для водопостачання та опалення не контактують у своїй роботі з водою. Вони мають показники ефективності на рівні 80 %, але відрізняються високим рівнем шуму під час роботи. «Мокрі» циркуляційні насоси мають модульну конструкцію та здебільшого використовуються для поліпшення діючих систем опалювання. Та в будь-якому випадку придбання одного з таких насосів не буде зайвою витратою грошей. Маємо ось такі підстави так вважати:
Циркуляційні насоси, які можна купити в нас із доставкою всією країною, забезпечують водовідведення та рівномірний обігрів великих приміщень за мінімального рівня шуму і фінансових витрат. Ними зручно користуватися, вони спрямовані на автоматизацію роботи системи водопостачання, а також гарантують комфорт під час контролю та управлінні останньою.
Впродовж вибору циркуляційних насосів для опалення, водопостачання необхідно враховувати:
Останнім чинником, на який варто орієнтуватися, — вартість та переваги, гарантовані брендом-виробником. Під час визначення оптимальних у вашому випадку показників роботи насоса, перед його купівлею проводяться нескладні розрахунки: визначається об’єм теплоносія, який повинен весь час подаватися в будинок. Тобто спочатку визначається продуктивність, а вже потім оцінюється те, наскільки натиск насосу переважає гідравлічну опірність.