Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
0 Від 26 з фільтрами
Потужність
1600 Вт
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

(063) 135-65-65   (099) 321-72-10
(097) 420-98-96  

Що вам необхідно?
Фрезер

Фрезер: види, параметри та особливості

Сучасні електричні пристрої активно використовуються не тільки в господарстві, а й на виробництві чи будівництві. Вони мають безліч моделей, характеристик та особливостей. Користується попитом фрезер. Це сучасний інструмент, що може працювати з деревом, пластиком, дошками ДСП тощо. Він відкриває широкі можливості перед професійними та домашніми майстрами.

Купити фрезер “Фіолент” чи іншого бренду в місті Львів та по всій території України можна у звичайному магазині чи замовити на нашому сайті. Вас приємна здивує приваблива ціна на висока якість товару.

Щоб обрати кращий фрезер, варто знати його особливості. Звичайні фрезери працюють від мережі. У корпусі є вмонтований двигун. Після вмикання він починає передавати оберти до фрези, яка може бути торцевою, конічною, кільцевою тощо. Ріжуча кромка обробляється металокерамікою чи алмазним запиленням, що дозволяє працювати по дереву, пластику, робити рівний та якісний різ. Щоби купити ручний фрезер, важливо мати уявлення про його особливості, технічні можливості.

Фрезер по дереву ручний — як обрати?

Щонайперше варто визначитись, де ви будете працювати даним інструментом, для чого фрезер вам потрібен, чи будете ви працювати ним професійно, чи, навпаки, лише вдома або на дачі. Побутові моделі потребують періодичного відключення та охолодження двигуна. Це робиться приблизно кожні двадцять хвилин роботи. Такі фрезери по дереву гарно виконують свої функції, мають невелику ціну. Натомість можуть перегрітися та вийти з ладу.

Більш професійні моделі фрезера мають продуманий дизайн та не потребують таких заходів із періодичного охолодження.

При виборі варіантів ручного фрезера, важливо враховувати й те, з якими матеріалами вам потрібно найчастіше працювати. Разом із тим, розмір фрези дуже залежить від глибини занурення. Тобто, чим вона більша у фрезері, тим глибше інструмент зможе занурюватися в дерево та тим вищим буде навантаження на двигун.

Залежно від потужності зустрічаються малопотужні фрезери ручніпо дереву, що мають показники до 700 Вт, середні, показники яких коливаються в межах від 700 Вт і до 1200 Вт. І дуже потужні, що мають більші цифри, від 1200 Вт. Спеціалісти говорять, що чим більшим буде цей показник фрезера, тим краще. Зазвичай обирають у 1800 Вт.

Цанговий патрон може мати від шести міліметрів і до дванадцяти. Також часто розрізняють моделі ручного фрезера за показниками максимального ходу фрези. Цей показник коливається від 35 міліметрів і до 76 міліметрів.

Важливою буде функція, що може регулювати кількість обертів пристрою. Це дає можливість обрати найоптимальніший режим при роботі фрезера по дереву. Кількість обертів зазвичай коливається від 6 тисяч і до 24 тисяч за одиницю часу.

Дуже важливим моментом при виборі фрезера ручного буде ергономічність. Ця характеристика говорить про наявність максимально зручної рукоятки, вдале розташування кнопок, надійність та захист від випадкового включення чи попадання на фрезу частин тіла.

Вибираємо фрезер у магазині: технічні можливості

Наряду із даними показниками, потрібно мати уявлення і про інші параметри фрезера. Наприклад, варто вивчити люфт. Це параметри занурення ріжучої частини в дерево під час роботи. Важливо, щоби така функція давала можливість плавно змінювати положення фрези та фіксувати її.

Похитайте підошву фрезера. У ньому не повинно бути зазорів з’єднання. Справа в тому, що під час роботи зазори можуть сильно збільшитись, що зробить якість обробки дерева дуже низькою.

Перш ніж купити ручний фрезер по дереву, подивіться на тип заміни ріжучої частини в ньому. Якщо вам потрібно часто змінювати фрези під час роботи, то варто звернути увагу на моделі, що мають спрощений механізм.

Має значення глибина обробки деталі. Зазвичай, для професійних моделей вона становить до шестидесяти міліметрів, а от для побутових — до тридцяти.

Разом із якісними брендовими інструментами в наборі мають іти різноманітні деталі. Наприклад, зустрічається набір спеціальних кілець для копіювання, що дають змогу працювати із шаблонами. Важливими будуть у фрезера можливості зміни цанги, встановлення фрез більшого чи меншого розміру тощо.

Спеціалісти радять дивитися при виборі й на фірму виробника. Зокрема, найпопулярнішими брендами фрезера є “Фіолент”, Makita, Mega, Bosch, Hitachi тощо.

Придбати найкращу модель ручного фрезера по дереву можна в нашому інтернет-магазині. У нас у каталозі представлені найпопулярніші та найякісніші моделі, що встигли звоювати любов покупців. Представлені і професійні, і побутові варіанти фрезера.

Ми допоможемо вам підібрати найкращий інструмент, швидко обробимо замовлення та надішлемо вам товар. У нас привабливі ціни та висока якість обслуговування.

Читать далее