Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
6 Від 24 з фільтрами
Бренд
Ingco
Proline
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Знімач ізоляції автоматичний Ingco Industrial (HWSP15608)
Код товара 144510
0 отзывов
400 грн.
Новинка
Кліщі для зняття ізоляції Proline (28486)
Код товара 36647
Ціну уточнюйте
Новинка
Знімач ізоляції автоматичний Ingco 180мм (HWSP04)
Код товара 144219
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Інструмент для зняття ізоляції Ingco

Інструмент для зняття ізоляції: надійність і висока продуктивність

Одним з найважливіших елементів якісного монтажу є наявність фірмового, професійного інструменту для зняття ізоляції. На багатьох підприємствах, заводах, фабриках і в домашніх умовах використовується величезна кількість різних видів кабелів. Щоб зняти ізоляційне покриття і оголити дроти, потрібно використовувати знімач ізоляції, який, завдяки своїй спеціальній конструкції, забезпечує зручну, безпечну і ефективну роботу. Якщо ви хочете купити якісний і оригінальний інструмент для видалення ізоляції за демократичною ціною, то зможете це зробити практично миттєво - варто лише вибрати потрібний товар в інтернет-магазині «Трудовик». Вас приємно здивує великий вибір професійного обладнання, інструментів і різних пристосувань для ремонту, монтажу і будівництва, серед яких вироби таких відомих фірм, як Nео і Sparta (Спарта).

Інструмент для зняття ізоляції: особливості конструкції

Це багатофункціональний, унікальний пристрій необхідний як професійним працівникам, так і домашнім майстрам-самоучок. На нашому сайті представлені такі інструменти:

  • автоматичний знімач ізоляції, який застосовується для затиску наконечників і оголення проводів. Губки з міцної сталі і ергономічні рукоятки забезпечують зручне користування протягом довгих років. Він дуже легко регулюється і автоматично налаштовується на діаметр проводу і товщину ізоляційного покриття;
  • кліщі для зняття ізоляції. Зроблені зі спеціального надміцного виду сталі високої якості. Зручні рукоятки забезпечують більш комфортну роботу, перешкоджають вислизанню пристрою з рук. З їх допомогою можна працювати з обладнанням під високою напругою;
  • щипці для зачистки і затиску проводів. Багатофункціональний інструмент, який використовується для зачистки проводів різної товщини (від 0,2 до 5,3 мм ²), затиску клем (ізольованих, чи не ізольованих і ланцюги запалювання).

Інструмент для зняття ізоляції: секрети вибору

Використовуючи інструмент для зняття ізоляції, потрібно контролювати цілісність струмопровідної жили проводу. Не можна залишати на її поверхні врізи і подряпини. Навіть найменша деформація поверхні з часом зменшує перетин струмопровідної жили. Тому порушується робота електричного обладнання. Щоб не довелося замінювати дорогі побутові прилади, подбайте про підбір хороших інструментів для зняття ізоляції.

Асортимент для любителів і фахівців: механічний і автоматичний принцип роботи

В інтернет-магазині «Трудовик» ви можете купити інструменти для зняття ізоляції з різною конструкцією:

  • ручною;
  • механічною;
  • автоматичною.

Ручні пристосування призначені для використання в побуті, а механічні та автоматичні - в професійній сфері. Для домашніх робіт, де кабелів трохи, можна користуватися найбільш доступними методами зачистки ізоляції. Наприклад, теплом паяльника. З його допомогу зовнішня жила розігрівається до температури плавлення, а потім зайва частина видаляється плоскогубцями для зняття ізоляції.

Тонкі провідники, які застосовуються в електроніці, музичній апаратурі, пристроях зв'язку з напругою не більше 5 вольт, зачищаються термічним способом. Більш складний метод, ніж 2 перші - механічний зріз. Він заснований на видаленні захисного шару ріжучими крайками пристосувань для зняття ізоляції. У побуті це потрібно робити за допомогою особливого ножа.

Професійний інструмент для зачистки кабелю має більш складний пристрій і працює по 2-м принципами:

  1. Розрив. Частина проводу затискається з силою паралельно провіднику, а потім відривається від решти шару покриття.
  2. Розрізання. Ріжуча облямівка приладу для зняття ізоляції надрізає захисний шар по периметру, зберігаючи струмопровідну жилу. Ця частина трубки з легкістю відділяється від сталевого шару.

Категорію професійних інструментів складають щипці, кліщі, знімачі, сніппери. Щипці для зняття ізоляції підходять для круглих і коаксіальних кабелів, зазвичай, з великим діаметром. В їх тримачі розміщується провід, трохи затискається і повертається для того, щоб отримати круглий надріз. Цими ж облямівками надрізана частина і утримується. Потім вона акуратно стягується.

Якщо має бути робота в обмеженому просторі краще купити кліщі для зняття ізоляції. Вони в цьому випадку найбільш вдалі і вважаються багатофункціональними. Присутність гвинта корисно тим, що можна налаштовувати розмір інструменту для різних перетинів проводів. Кабель трохи затискається і прокручується. Розрізана оболонка стягується. До речі, ціна кліщів для зняття кабелю цілком доступна. Тому їх можуть собі дозволити навіть домашні майстри.

Знімачі і сніппери для зачистки кабелів

Найефективніше професійне пристосування - автоматичний знімач ізоляції. Він дає акуратний і чистий результат зачистки, виключає деформацію жили. Цікавий варіант інструменту для зняття ізоляції - сніппер. Він налаштовується самостійно під будь-який перетин кабелю (але не більше 6 мм). Захисний шар стягується легко і дбайливо. Щоб купити сніппер для зняття ізоляції доведеться викласти кругленьку суму, але користуватися ним може навіть новачок.

Принцип роботи такого інструменту полягає в наступному:

  • губки врізаються в ізолюючий шар;
  • провід захоплюється з обох сторін. Таке захоплення здійснюється губками, на яких в похилому положенні розташовані глибокі насічки;
  • після обтиску вони роблять поступальні рухи, поглиблюючи вріз;
  • різким ривком губки розходяться в протилежному напрямку. Ізоляція від'єднується і легко знімається.

Якщо ви до цих пір не визначилися яке з пристосувань проводів будете застосовувати, скористайтеся деякими порадами. Коксіальний кабель знімайте в 2 етапи. Спочатку видаліть зовнішню оболонку паяльником. Пройдіться в поздовжньому напрямку. Потім видаліть верхню оплетку, щоб оголився поліетиленовий захист. Вона легко зачищається, наприклад, кусачками для зняття ізоляції.

Поради по зачистці захисного шару кабелів з різною будовою

Захисний шар емальованого дроту легко знімається ножем (при перетині більше 0,2 мм 2) або паяльником (для меншого перетину). Емаль счищается наждаковим полотном. Гумове покриття краще обробляти спеціальним інструментом для зняття ізоляції. На якому б з варіантів пристосувань ви не зупинилися, пам'ятайте, що момент видалення захисту струмопровідної жили - дуже відповідальний. Потрібно купити інструмент для зняття ізоляції в Україні (Києві, Харкові, Запоріжжі та інших містах) хорошої якості. Від цього залежить надійність системи електричного кола.

У нас ви зможете замовити інструмент для зняття ізоляції і оброблення кабелю, плоскогубці, стриппер, кусачки і інші інструменти для монтажу за розумною вартістю.

Інструмент для зняття ізоляції: довговічність і гарантія якості

На нашому сайті, ознайомившись з широким асортиментом інструментів для зняття ізоляції, ви легко зробите правильний вибір. Купуючи в онлайн-магазині «Трудовик», ви убезпечите себе від різних підробок і товару низької якості. Доставка можлива по Києву і всіх містах України, потрібно лише вказати адресу певного пункту видачі товару фірми-перевізника.

Читать далее