Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
0 Від 180 з фільтрами
Бренд
Ombra
Розмір ключа
10 мм
16 мм
18 мм
11 мм
Бренди
Ціна
Від до
Розмір ключа
Фильтры
Сортировка
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

(063) 135-65-65   (099) 321-72-10
(097) 420-98-96  

Що вам необхідно?
Ключі комбіновані Ombra

Комбіновані ключі — інструменти для виконання складних завдань

Що таке ключ, знає кожний. Його конструкція елементарна. Проте в деяких випадках простої версії недостатньо. Саме для таких ситуацій винайшли комбіновані ключі. Одна сторона в них ріжкова, інша — накидна. Накидна частина може мати різну кількість граней. Це дає можливість працювати з кріпленнями з маленькими поворотами, що особливо актуально, якщо робочий простір обмежений.

Взагалі, кільцевий (накидний, торцевий) ключ дає змогу передати болту більшого зусилля — він не зіскочить, бо немає куди. Губки комбінованого ключа не можуть розігнутися, збільшивши розмір отвору — система закрита. За значних навантажень метал гайки не зможе вийти із зони контакту, зате його деформація руйнує іржу на різьбі й полегшує обертання з’єднання. Навіть якщо грані кріплення деформовані, накидному ключу достатньо буде й тих кутів, які залишилися, для повноцінної роботи. Вони не здатні сковзати чи провертатися. Коли під час роботи знадобиться відпустити ключ, він навіть не впаде. Тому, працюючи з кріпленням, починайте повертати гайку саме кільцевим ключем. Комбіновані версії саме для цього і створені: накидним здвигається гайка, а далі працює вже його ріжкова частина.

Критерії вибору комбінованих ключів — на що передусім звертати увагу 

Аби купити комбіновані ключі гарної якості, потрібно, щоби вони відповідали кільком вимогам:

  • були довговічними;
  • забезпечували зручний доступ до кріплення;
  • передавали максимальний обертальний момент.

Дещо докладніше потрібно зупинитися саме на останньому пункті. Аби обертальний момент передавався якнайщільніше, комбінований ключ повинен близько прилягати до кріплення, залишатися цілісним та зберігати гайку. Для цього його робоча частина повинна мати максимально можливий контакт із кріпленням та бути достатньо твердою. Якщо міцності недостатньо, болти та гайки продавлять на губках ключа заглиблення, розмір робочого отвору збільшиться, а інструмент у підсумку почне ковзати. Тому ми пропонуємо комбіновані ключі зі стандартизованою твердістю. Варто зазначити, що для великих інструментів вимоги щодо твердості та точності нижче, ніж для маленьких. Це пояснюється тим, що в більших ключів контакт із кріпленням більший.

Розміри та загальноприйняті стандарти відхилень, основні прийоми роботи з комбінованими ключами

Відхилення стандартів отвору гайкових ключів також визначена, для цього навіть розроблена спеціальна система (таблиця) допустимих похибок. До речі, інструменти мають маркування та відповідають розмірам кріплень. Окрім того, в ньому вказується товарний знак виробника. На частину комбінованих гайкових ключів наноситься спеціальне покриття для покращення антикорозійних властивостей та надання більшої естетичності. Тому губки гайкових ключів (якщо вони якісні) паралельні одна до іншої, робочі поверхні не мають сколів, ручки — задирок. Краще купити комбінований ключ із матовою поверхнею, яку отримують після фінішного шліфування. Її основна перевага полягає в підвищенні зручності тримання. Такий інструмент навряд чи висковзне з рук та й надовго збереже товарний вигляд. Для ще більшої зручності виробники роблять насічки на ручці.

Рекомендуємо підібрати кілька комбінованих ключів різних розмірів, з якими доведеться мати справу досить часто. Не варто замовляти всі, що є в наявності, бо зазвичай доводиться оперувати невеликою кількістю інструментів. Так ви зекономите на ціні комбінованих ключів, які можуть виявитися непотрібними. Якщо не знаєте, що саме обрати, зверніться по допомогу до наших співробітників. Вони допоможуть із вибором та організують доставку.

Працювати з гайковими комбінованими ключами бажано в текстильних рукавичках: це позбавить від дрібних порізів, подряпин, мозолів, та й легше буде відмити руки. Якщо кріплення не піддається, варто використовувати спеціальні розчини (як-от WD-40). Те ж стосується і випадків із закрученням кріплень — нанесіть засоби для запобігання утворення корозії, герметизації різьби та відкручування через вібрацію. Тоді не буде проблем із відкручуванням.

Читать далее