ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Кола для шліфування використовуються останнім часом все частіше, причому не тільки в професійних цілях, але і домашніми майстрами. Щоб правильно підібрати і купити круги шліфувальні, важливо заздалегідь знати, де вони застосовуються, які види краще купувати в тому чи іншому випадку.
Сучасні круги шліфувальні вийде купити за прийнятною ціною через Інтернет. Доставка здійснюється в різні міста України, наприклад, Київ чи Харків.
Дані комплектуючі частини являють собою різальний інструмент, який застосовується в поєднанні з шліфувальними машинами, при ручній роботі або в якості елемента спеціальних верстатів. Зазвичай кола - це пористі тіла, в яких є так званий абразивний матеріал і інші елементи.
В одному колі може бути дуже багато зерен, які виконують функції, схожі з пилкою. З їх допомогою виходить робити поверхню ідеально рівною, очищати її від сміття і нальоту. Крім усього іншого, за допомогою кіл шліфувальних можна нарізати цеглу, шифер для покрівлі, бетонні блоки і багато іншого. Також зерна допомагають робити надрізи, пази або поглиблення в різних поверхнях.
Так як є маса варіантів шліфувальних кругів, то важливо знати, для чого певні з них використовуються. Адже від цього буде залежати, наскільки якісно вони стануть виконувати покладені на них функції.
Наприклад, є варіанти такі: кільцеві, конічні, з різними виточками (з одного або двох сторін, маточинами). Також відрізняються за наявністю кріпильних елементів, формі чашок і т.д.
Однак щоб запам'ятати інформацію простому покупцкві були придумані інші класифікації, більш прості і зрозумілі:
При покупці виробу важливо приділяти увагу маркуванні, яке розповість про його тип, особливості та класифікації. Однак звести всі дані воєдино досить проблематично. Тому були придумані основні позначення, які і говорять про характеристики кіл шліфувальних.
Ось основні параметри, що мають значення при підборі варіанта: це наявність зернистості (її особливості), застосовуваний на цій частині вид абразиву, параметри зв'язку (може бути вулканітова, бакелітова і т.д.). Крім цього має значення розмір і форма виробу, його параметри по точності і врівноваженості, твердості, можлива швидкість обертання при виконанні робіт.
Різні виробники роблять круги шліфувальні, в яких намагаються враховувати всі вищеназвані параметри. Їх відображають на етикетці або наклейці на самому виробі. У деяких випадках більшою мірою має значення тип абразиву, а в інших - рівень твердості і параметри структури. Якщо маркування повне, то в ній вказуються всі параметри, а вже покупець серед них вибирає ті, що йому найбільш важливі.
Щодо діаметра кола шліфувального виділяють варіанти, починаючи від 58 міліметрів і закінчуючи досить великими моделями в 450 міліметрів. Внутрішній діаметр може бути від 32 мм і до 203 міліметрів. Варіюється і товщина. Зазвичай вона становить від 6 і до 63 мм.
Важливою характеристикою, від якої часом залежить, наскільки поверхня буде чистою і гладкою, є зернистість круга шліфувального. Саме вона також стає визначальним фактором при продуктивності, зношуваності і тому подібне.
При виборі важливо спиратися на матеріал і результат, тобто, що саме ви будете таким кругом шліфувальним обробляти і настільки гладкою повинна стати після цього поверхня. Звичайно чим дрібніша зернистість є на колі, тим більш рівною буде оброблена ділянка. Однак дрібнозернисті варіанти слід застосовувати дуже обережно. При невмілому поводженні вони можуть стати причиною швидкої зношуваності обладнання і зниження продуктивності роботи.
Отже, круги шліфувальні - це незамінні комплектуючі частини до спеціальних верстатів або приладів, які допомагають зробити практично будь-яку поверхню рівною і гладкою. Вони мають масу параметрів і особливостей, які варто враховувати при виборі.
Щоб купити шліфувальні круги, досить зайти на наш сайт і підібрати оптимальний варіант для виконуваних вами робіт. Вартість вони мають прийнятну. При цьому у нас діє система знижок для постійних покупців. Ми здійснюємо швидку доставку і будь-який кінець України, гарантуємо високий рівень якості.