Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
2 Від 55 з фільтрами
Крок різьби
2.5 мм
Діаметр різьблення
М20
М8
Ціна
Від до
Діаметр різьблення
Крок різьби
Кількість в упаковці
Фильтры
Сортировка
Новинка
Мітчик ручний СІБРТЕХ М20х2.5 мм 2 шт. (76656)
Код товара 39576
Ціну уточнюйте
Мітчики

Мітчик: особливості будови, види й секрети вибору оптимального інструменту

Досить часто під час ремонтних робіт трапляється така халепа, за якої різьба просто зривається. Щоби її виправити або зробити нову нарізку внутрішньої частини різьби, використовують такий мітчик. Він нагадує особливий гвинтовий інструмент, що має канавки для відводу стружки. Ці канавки в мітчиках можуть бути гвинтовими або прямими. Найчастіше такий аксесуар використовують у слюсарних, побутових і ремонтних роботах.

У нашій статті ми розкажемо про основні види таких інструментів, підкажемо, як вибрати найкращий набір мітчиків і де його купити за оптимальною ціною. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір, щоб якнайкраще здійснювати вашу професійну діяльність.

Особливості будови мітчика

Такий інструмент складається з двох частин:

  • робоча;
  • хвостик.

Робоча частина мітчика візуально нагадує гвинт, що має кілька поздовжніх канавок. З її допомогою нарізають різьбу. Канавки потрібні для того, аби відводити стружку з заготовки. Вони також впливають на утворення різальних пер. За хвостик мітчик закріплюють у патроні або воротку.

Найчастіше набір мітчиків складається з трьох окремих деталей. З допомогою двох перших нарізається попередня різьба. Третій мітчик надає заготовці остаточного розміру. Номер таких аксесуарів позначають саме на хвостовій частині відповідною кількістю рисок.

Інколи трапляються набори мітчиків, що складаються лише з двох деталей. Перша робить чорнові роботи, а друга — чистові. Найчастіше такі деталі виготовляють із вуглецевої, швидкорізальної або легованої сталі.

Найрозповсюдженіші типи мітчиків

Дані деталі розрізняються за особливими системам градації. Найчастіше їх поділяють за:

  • стандартними системами виміру;
  • механізацією;
  • типами отвору, що обробляється;
  • матеріалом.

За системою виміру мітчики бувають дюймові або метричні. Кожний виробник дотримується певної з цих систем. Найчастіше використовують метричні величини.

Щодо механізації мітчики розрізняють машинні та ручні. Перші встановлюють у станки, а другі — у ручний інструмент. Орієнтуючись на отвори, які може зробити мітчик, їх можна розділити на глухі та наскрізні. Найчастіше даний інструмент виготовляють із твердих сплавів або швидкорізальної сталі. Чим якіснішим є сплав, тим довше прослужить мітчик, з якого він виготовлений.

Особливості мітчиків у наборі

Здебільшого мітчики купують відразу набором. Як ми вже вказували, вони можуть складатися з двох, трьох або п’яти елементів. Найчастіше в набір входять такі мітчики:

  • чорнові;
  • середні;
  • чистові.

Кожний елемент має свій порядковий номер. Його слід використовувати в певній послідовності, інакше він може просто безповоротно вийти з ладу. Такі набори можуть бути професійними й аматорськими. Їхні ключові якості впливають на ціну кожного з них. З допомогою таких наборів мітчиків можна швидко відновити різьбу гайок, можливості купити які уже немає.

Вибираємо мітчики: на що слід звернути увагу щонайперше

Перед тим як купити мітчик, необхідно звернути увагу на його основні характеристики, до яких належить:

  • бренд виробника;
  • діаметр різьби;
  • кількість елементів в пачці;
  • крок різьби;
  • вид мітчика.

Однозначно краще купувати інструменти виробників, які вже встигли зарекомендувати себе на вітчизняному ринку. До них належать компанії «СІБРТЕХ», Matrix. «Проминструмент». Мітчики даних виробників відрізняються надійністю й довговічністю. У цьому переконались уже надзвичайно багато покупців.

Є кілька варіантів різьби мітчиків. Найчастіше вона розташована в діапазоні 10–12 мм і М4-М27 розмірів. Те ж стосується і її кроку. Здебільшого він має розмір 0,5 мм — 3 мм.

Як ми вже вказували раніше, є набори мітчиків, що складаються з двох, трьох або п’яти складників. Останнім часом особливою популярністю стала користуватися комплектація, що складається з двох частин. Також за потребою ви можете докупити один мітчик, який вийшов із ладу.

На сучасному ринку інструментів реалізуються такі види мітчиків, як машинно-ручні та метричні. Вони набули найбільшої популярності серед споживачів. Ціна таких наборів досить варіативна. Найдорожчі мітчики коштують у межах семисот гривень.

Купуємо мітчики в інтернет-магазині trudovik.com.ua

Якщо ви досі не користувалися послугами віртуальних торгових магазинів, прийшов час спробувати. Одним із найкращих серед них є інтернет-магазин trudovik.com.ua. Наші консультанти допоможуть вам вибрати й купити найкращий варіант мітчиків для регулярного застосування.

Ми здійснюємо доставку в Київ, Львів, Харків, Одесу та інші міста України максимально швидко зручним для вас способом. З нами ви зможете відчути справжній комфорт від кожної покупки!

Читать далее