ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Молоток — обов’язкова річ у побуті та під час виконання багатьох видів професійних робіт: слюсарних, столярних, будівельних, ремонтних. Його конструкція знайома всім та складається з голівки та рукоятки. Голівка асиметрична — має клин та бойок. Саме бойок виконує основну роботу, це – ударна частина молотка. Клиноподібна частина використовується для розколювання будь-чого або ж під час карбування. У центральній частині голівки розташований отвір для кріплення рукоятки — всад. Зазвичай він має овальну чи круглу форму. Аби голівка була міцною та довговічною, використовується метал, який виковують, виплавляють чи фрезерують із подальшою термічною обробкою. Для захисту голівки молотка від корозії застосовують гальванічне покриття чи спеціальні види фарб.
Універсальний матеріал для виготовлення рукоятки — дерево. Воно міцне та довговічне, проте важливо, аби його волокнаперебували перпендикулярно до голівки. У такому випадку, навіть якщо зламається ручка, людина, що тримає молоток, не травмується. До того ж, застосовують тільки окремі породи дерева: бук, береза, дуб, ясен, клен. У нас ви можете купити молоток із металевою, прогумованою, фібергласовою чи комбінованою ручкою. Металеве руків’я молотка порожнисте всередині, має круглу форму в розрізі, а для зручності покрите гумою. Ручки із фібергласу — зручні, не висковзують із рук, дещо знижують віддачу під час удару. Здебільшого довжина руків’я складає 300 – 400 мм. Радимо обирати молоток залежно від того, з яким матеріалом зручніше працювати.
Є чимало різновидів таких інструментів:
З огляду на те, що різновидів молотків досить багато, обираючи, варто враховувати, які роботи плануєте виконувати. Бо ж більша частина будівельних завдань реалізується за допомогою специфічних, профільних інструментів. Окрім вказаних вище різновидів, пропонуються ще й версії, призначені для мулярів, каменярів, зварників, плиточників, для роботи зі специфічними матеріалами, як-от гіпсокартон. Їх усіх можна віднести до категорій будівельних молотків. Проте кожний із них має особливу конструкцію.Щодо обрання та замовлення молотків у Києві ви можете звернутися до співробітників інтернет-магазину “Трудовик”. У них ви дізнаєтесь, скільки коштує молоток та які його базові характеристики, чи є потрібна версія в наявності. Вони нададуть необхідні консультації та допоможуть з організацією доставки.