Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
Всього 101
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Молоток-обценьки Gross 450 г (10475)
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Молоток-обценьки Matrix 450 г (10450)
Код товара 41898
Ціну уточнюйте
Новинка
Молоток-обценьки Matrix суцільнометалевий 570 г (10463)
Код товара 39687
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Молоток-обценьки Sparta 225 г (10410)
Код товара 74784
Ціну уточнюйте
5 6 7 8 9

Молотки — столярні, слюсарні, покрівельні та будівельні

Молоток — обов’язкова річ у побуті та під час виконання багатьох видів професійних робіт: слюсарних, столярних, будівельних, ремонтних. Його конструкція знайома всім та складається з голівки та рукоятки. Голівка асиметрична — має клин та бойок. Саме бойок виконує основну роботу, це – ударна частина молотка. Клиноподібна частина використовується для розколювання будь-чого або ж під час карбування. У центральній частині голівки розташований отвір для кріплення рукоятки — всад. Зазвичай він має овальну чи круглу форму. Аби голівка була міцною та довговічною, використовується метал, який виковують, виплавляють чи фрезерують із подальшою термічною обробкою. Для захисту голівки молотка від корозії застосовують гальванічне покриття чи спеціальні види фарб.

Універсальний матеріал для виготовлення рукоятки — дерево. Воно міцне та довговічне, проте важливо, аби його волокнаперебували перпендикулярно до голівки. У такому випадку, навіть якщо зламається ручка, людина, що тримає молоток, не травмується. До того ж, застосовують тільки окремі породи дерева: бук, береза, дуб, ясен, клен. У нас ви можете купити молоток із металевою, прогумованою, фібергласовою чи комбінованою ручкою. Металеве руків’я молотка порожнисте всередині, має круглу форму в розрізі, а для зручності покрите гумою. Ручки із фібергласу — зручні, не висковзують із рук, дещо знижують віддачу під час удару. Здебільшого довжина руків’я складає 300 – 400 мм. Радимо обирати молоток залежно від того, з яким матеріалом зручніше працювати.

Молотки різного призначення — як розібратися та обрати потрібний?

Є чимало різновидів таких інструментів:

  1. Один із найбільш знайомих і простих — слюсарний молоток. Потрібний для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення заготовок. Так, його загостреною частиною можна забити гвіздок із маленькою головкою та виконати певну роботу у важкодоступному місці. Слюсарним молотком можна робити серії ударів, бо виготовлений він із металу підвищеної міцності (хром-ванадієвої сталі, наприклад). Через те ціна молотка такого типу досить висока. Пам’ятайте, що гарний метал не може мати низьку вартість, відповідно, і готовий інструмент також. Вага слюсарного молотка залежить від його номеру. Усього їх 5. Номер, а, відповідно, й вагу, вибирають, залежно від виду робіт та фізичної підготовки користувача.
  2. Особлива категорія інструментів — молотки для столярних робіт. На одному з його кінців є спеціальний проріз із різним кутом розведення і злегка загнутими краями. Таке роздвоєння призначене для видалення гвіздків. Столярний молоток із більшим кутом розведення має назву каліфорнійський, з меншим — європейський. Проте виготовляються вони й зі звичайним клином та рівним бойком. Столярні молотки скоріш за все не ударні, а точні.
  3. Для проведення покрівельних робіт використовується особливий інструмент. Такий молоток потрібен для виконання отворів для кріплень. Покрівельним молотком також можна підчепити дошки чи гвіздки, перерубати м’які матеріали та підтесати обрешітку. Такий функціонал пояснюється конструкцією: одна зі сторін голівки має вигляд звичайного ударного бойка, друга — нагадує загострений роздвоєний кіготь, один із яких дещо коротший.

Замовлення молотків у Києві — консультації, організація доставки

З огляду на те, що різновидів молотків досить багато, обираючи, варто враховувати, які роботи плануєте виконувати. Бо ж більша частина будівельних завдань реалізується за допомогою специфічних, профільних інструментів. Окрім вказаних вище різновидів, пропонуються ще й версії, призначені для мулярів, каменярів, зварників, плиточників, для роботи зі специфічними матеріалами, як-от гіпсокартон. Їх усіх можна віднести до категорій будівельних молотків. Проте кожний із них має особливу конструкцію.Щодо обрання та замовлення молотків у Києві ви можете звернутися до співробітників інтернет-магазину “Трудовик”. У них ви дізнаєтесь, скільки коштує молоток та які його базові характеристики, чи є потрібна версія в наявності. Вони нададуть необхідні консультації та допоможуть з організацією доставки.

Читать далее