ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Технічний прогрес буквально заполонив виробничу сферу різними приладами і високотехнологічними інструментами, значно полегшивши життя не тільки майстрів різних галузей, а й домашній побут. Але все ж, незважаючи на досягнення науки і техніки, залишаються непереможними ручні помічники, простоту і надійність яких не замінять ніякі нововведення. Всім відомо, проти якого інструменту немає прийому, а зараз мова піде про його "молодшого брата". монтиоовка- це міні-лом, ударно-важільне пристосування, широко застосовується для найрізноманітніших цілей в побуті та виробництві. Можна сміливо сказати, що цей інструмент був винайдений ще нашими первісними предками. На зорі свого розвитку люди винайшли сокиру, лопату, молоток, зубило та лом- прості надійні інструменти, які і сьогодні успішно виконують ті ж функції. Найбільш догадливі зрозуміли, що,якщо піддіти палицею, набагато простіше пересунути важкий камінь, підняти колоду і виконати інші енерговитратні операції.
Як не дивно, але науково-технічна революція практично не торкнулася конструкції монторовки (мабуть, в силу її геніальної простоти). Хоча основна конфігурація міні-лому і залишилася незмінною, монтировка- інструмент, який може похвалитися завидною різноманітністю видів. Ручні монтировки мають безліч призначень, і майстри воліють мати в своєму арсеналі непоодинокі екземпляри, а повноцінні набори монтировок різного розміру на всі випадки життя. Види монтировок і їх призначення
Види монтировок і їх призначення
Монтировка це довгий стрижень з міцного металу (в більшості випадків це середньовуглецеву сталь) з заточками або загостреннями на кінцях. За формою можна виділити такі типи монтировок:
Крім того, вони можуть мати різну форму перетину, переважно круглу або квадратну. Виходячи з виду заточування, монтировки застосовують для самих різних видів робіт. Наприклад, вона може використовуватися в якості лапи, багра, при монтажно-будівельних роботах, для відкриття люків, кришок та інших цілей.
Монтировка ніколи не буде зайвою в багажнику автомобіля - багатьох водіїв в ряді ситуацій може виручити саме цей інструмент. На шиномонтажі монтировку називають "монтажкой", оскільки саме цей примітивний інструмент дозволяє швидко і легко зробити операції по заміні шин. Інструмент не вимагає ні технічного обслуговування, ні палива, ні заміни запчастин, має низьку вартість, а термін служби обмежується довговічністю металу.
Збираючись купити монтировку для шиномонтажу або інших цілей, в інтернет-магазині "Трудовик", ви можете розраховувати на грамотну консультацію про можливості експлуатації монтировки, максимальних навантаженнях на неї та інших подібних нюансах.
Особливістю нашого інтернет-магазину є практично необмежений вибір товарів, серед яких як високотехнологічне обладнання, так і старі добрі монтировки. У нас можна замовити і недорого купити монтировку таких виробників:
Ціна виробу залежить від довжини, особливостей конструкції і виробника, а доставка буде організована з Києва в будь-яке вказане вами місто України. Просто - це не означає неефективно, це надійно і перевірено!
Найпопулярніші ручні монтировки, використовувані під час ремонтно-будівельних робіт, як правило, мають довжину від 50 до 75 см.
Шиномонтажні (автомобільні) монтировки, незамінні при ремонті автомашин в майстернях, гаражах або в аварійних ситуаціях, мають свою специфіку і характерні відмінності:
Сенс цих особливостей - знизити ризик пошкодження диска в процесі шиномонтажу.
Вибираючи, яку ручну монтировку купити, орієнтуйтеся, перш за все, на матеріал, з якого вона виготовлена. Саме матеріал буде впливати на міцність інструменту і термін його служби. Кращим варіантом традиційно вважаються титанові сплави, здатні витримувати величезні навантаження.
Примітивна конструкція ручної монтировки наводить на думку, що в роботі з нею немає і бути не може нічого складного. Однак, досвідчені майстри стверджують, що робота з маленьким ломом вимагає певної вправності, яка досягається практикою. У цій простій справі є свої специфічні правила і особливі нюанси.
Іноді монтировка може використовуватися не за прямим своїм призначенням, а як холодна зброя, що застосовується в екстрених випадках, для залякування хуліганів або як "вагомий аргумент" в розборках автомобілістів. Деякі фахівці також використовують ручні монтировки в якості молотка або зубила.
Оскільки ручні монтировки виготовляються з металу, їм може загрожувати тільки один ворог - корозія. Так що зберігати монтировку потрібно в сухому вентильованому приміщенні. Якщо ж місцем зберігання буде гараж чи підвал, як часто буває, ручну монтировку бажано загорнути в промаслений папір, або товсту м'яку тканину. Деякі власники монтировок воліють змащувати їх поверхню машинним маслом для запобігання появи іржі.
Що робити, якщо іржа все-таки з'явилася на інструменті? Місце, яке постраждало від корозії, слід ретельно обробити наждачним папером і покрити очищену поверхню маслом або фарбою. Фарбу час від часу треба буде оновлювати.