Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Насоси для перекачування масел
Фильтры
2 Від 12 з фільтрами
Тип насосу
Ротационный
Бренди
Ціна
Від до
Тип насосу
Діаметр підключення
Обсяг бочки
Продуктивність
Фильтры
Сортировка
Новинка
Насос ротаційний бочковий Utool UGNB-25
Код товара 76594
Ціну уточнюйте
Новинка
Ротаційний бочковий насос GNB-25 / 3R / SPL
Код товара 18630
7 отзывов
Ціну уточнюйте
Насоси для перекачування масел

Насос для перекачування масла: типи, особливості, головні критерії вибору

Якщо ви вирішили купити автомобіль, потрібно відразу бути готовим до того, що він потребує постійного обслуговування й огляду. У іншому випадку ваш транспортний засіб може вийти з ладу і стати загрозою вашому життю і здоров’ю під час руху на дорозі. Періодично необхідно замінювати мастило в його «серці» — двигуні. Для таких потреб вам знадобиться спеціальний насос для перекачування масла.

Багато власників автомобілів користуються ручним насосом для відкачування масла, зробленим власноруч або спеціально придбаним для подібних потреб у магазині або на ринку. Також можна скористатися насосом для перекачування масла на спеціальних станціях обслуговування. Річ в тому, що дана послуга доступна в більшій частині СТО. Її вартість невисока, а електричний насос для перекачування масла професійний і надійний. До того ж, подібна процедура займає невелику кількість часу й не потребує особливих зусиль від власника автомобіля.

Технології заміни мастила за допомогою насоса для перекачування масла

Єкілька методів заміни даної рідини, які широко застосовуються в наш час. Перш ніж зупинити свій вибір на певній помпі для масла, слід більш детально ознайомитися з кожним із цих способів. На процес вибору впливають декілька основних чинників, таких, як:

  • володіння певними знаннями технічного профілю;
  • умови, у яких буде використовуватися насос для відкачування масла;
  • особливості будови машини;
  • фізичні можливості самого власника під час експлуатації насоса для перекачування рідини.

У наш час найчастіше застосовуються два способи заміни мастила у двигуні. Саме під них і виготовляють кожний сучасні насоси для перекачування масла. Дані методи поділяють на такі групи:

  • традиційний;
  • експрес.

У першому способі мастило зливається з двигуна через спеціальну трубку. Головними перевагами такого методу є можливість застосування ручного насоса для масла та можливість повного зливу всієї відпрацьованої рідини з двигуна. Однак такий спосіб потребує застосування чималих сил під час роботи насоса для перекачування і створення певних умов для високої якості його проведення. Власноруч його втілити в життя дуже важко.

Експрес-метод відрізняється швидкістю і простотою. Його можна проводити власноруч, просто відкривши капот і застосувавши отвір для щупа. Однак за його допомогою неможливо повністю відкачати відпрацьовану рідину, навіть маючи потужний вакуумний насос для відкачування масла з двигуна. Також подібну процедуру доводиться проводити набагато частіше.

Підбираючи спосіб заміни масла в моторі слід орієнтуватися не тільки на власні можливості, але й особливості будови автомобіля. Бувають такі моделі машин, у яких помпа для масла, що працює в традиційним способом, не може повністю відкачати відпрацьовану рідину. Тому вибір значно звужується!

Конструкційні особливості насоса для відкачування масла

Сучасні помпи для масла можна поділити на кілька найпоширеніших типів саме за застосуванням:

  • ручні;
  • стаціонарні;
  • самовсмоктувальні;
  • поплавкові;
  • електромеханічні;
  • пневматичні;
  • електромеханічні;
  • гвинтові;
  • хімічні.

Слід зазначити, що під час перекачування великих обсягів рідини застосування насоса для масла з бочки недоцільне. Він не зможе впоратися з такими об’ємами й дуже швидко вийде з ладу. А ось для обслуговування легкових автомобілів такий ручний бочковий насос для перекачування підійде ідеально.

Помпа для масла складається з муфти, системи підшипників, нагнітального кільця, спеціальної трубки, втулок, патрубка для прийому рідини. Ручний електричний насос для перекачування масла дуже просто встановлюється. Однак під час його експлуатації слід дотримуватися декількох простих правил, які впливають на якість роботи електричного приладу.

По-перше, закріплювати ручний насос для перекачування слід лише у вертикальному положенні. По-друге, його необхідно занурити в мастилоу такий спосіб, аби над бочкою виднівся лише двигун.

Найпопулярніший насос для перекачування масла

Найчастіше застосовують ручні насоси для перекачування рідини з бочки. Головною особливістю таких приладів є те, що їх можна застосовувати навіть тоді, коли немає доступу до електричного струму (для роботи кожного електричного насоса він необхідний) Їхня ціна цілком прийнятна для більшості автомобілістів, а якість роботи дійсно вражає.

Є кілька видів насосів для перекачування масла, що працюють за допомогою бочки:

  • сифонні;
  • поршневі;
  • мембранні;
  • шиберні.

Такий ручний насос для перекачування починає працювати відразу після зміни положення держака. У його верхній частині подається рідина. Водночас сам двигун необхідно розмістити над рівнем рідини в бочці. Характерною особливістю такого насоса для перекачування масла є той факт, що його застосовують також для відкачування води, рідких мас для підживлення ґрунту, тосолу тощо.

Щоби вибрати найкращий варіант приладу для вашого автомобіля, слід обов’язково проконсультуватися зі спеціалістами. Купити насос для перекачування масла в наш час ні для кого не проблема! Головне, аби він міг якісно обслуговувати ваш автомобіль!

Читать далее