Перфоратори: вкладайте кошти в професійний інструмент
Немає жодного будинку, ремонт у якому міг би обійтися без використання перфоратора. Дриль не настільки корисна, як цей інструмент: він робить отвори у важкооброблюваних поверхнях із легкістю, швидше і з меншими фізичними й енергетичними затратами. Професійно вибрати і придбати його за доступною ціною можна в нашому магазині.
6 причин купити перфоратор
У будь-якому разі річ йде про довговічний перфоратор. На всі 100 %. До прикладу, звичайний дриль ним не є.
- Ремонт, будівництво, перепланування — ті сфери, у яких важко уявити виконання завдань без використання перфоратора. Причому, згодиться він як для домашнього використання, так і під час рішення професійних завдань.
- Простота в користуванні. За умови наявності спеціальних насадок, за допомогою перфоратора можна з легкістю створювати отвори в будь-яких матеріалах. При цьому алгоритм взаємодії із самим інструментом зрозумілий навіть дитині.
- Енергія удару. За цим показником можна придбати перфоратор, який буде більше схожий до відбійного молотка. Потрібна енергія удару більша, ніж та, яку може забезпечити відбійник чи дриль. Достатньо підібрати перфоратор із бажаними показниками.
- Висока швидкість роботи. Чим більша частота ударів, тим швидше буде працювати інструмент. Кращих показників у цьому плані не мають ні відбійні молотки, ні дрилі.
- Вигідна інвестиція. Перфоратор — це не лише корисний у роботі й побуті інструмент. Відмінний подарунок для професіонала, а також просто гарна інвестиція — цей інструмент завжди можна вигідно продати, попит на нього був і є високим.
- Економічність та ергономічність. Сучасні перфоратори не споживають надміру електроенергії. Крім того такий інструмент не займає багато простору та відрізняється сучасним, зручним дизайном.
Перфоратори, які ви можете знайти в нашому магазині, допоможуть вам вирішувати як побутові, так і професійні задачі без витрати зайвих грошей та часу. Купівля цих інструментів у Львові чи Києві означає лише одне для власника — правильне інвестування, яке буде приносити користь та гроші протягом багатьох років.
Перфоратор: ціна, за якою можна визначити тип інструменту
Професійний чи аматорський — важливе питання, яке потребує вирішення до купівлі перфоратора. Допоможе у вирішенні цього питання, звісно, вартість інструменту.
Також професійні перфоратори можуть протягом цілого робочого дня працювати в безперервному режимі, витримуючи великі навантаження. Цього не можна сказати про любительський інструмент — він має значно нижчу потужність, силу та частоту удару, вагу. На перший погляд, без оцінки характеристик, відмінність між ними лише в ціні: професійний інструмент буде коштувати значно дорожче аматорського.
Перфоратор: що враховувати під час вибору та купівлі?
Підбираючи такий інструмент для себе, важливо враховувати не лише його вартість. Мають значення наступні показники:
- Енергія удару. Один із основних параметрів, який точно не варто ігнорувати. Як одиниця вимірювання використовується Джоуль. Водночас чим менше ваги буде мати модель перфоратора, тим меншою буде сила удару; до прикладу, тільки професійні перфоратори можуть вдарити із силою від 8 до 15 Дж, у побутових аналогів, які теж можна купити в нашому магазині, ці показники не перевищують 1–5 Дж.
- Частота ударів. Цей показник формується згідно з результатами ударів поршня. Чим вона є більшою, тим швидше й легше будуть створюватися отвори у різних поверхнях. Енергія та частота удару — показники, які дуже впливають на ефективність інструменту. Перфоратори “Макіта”, до прикладу, відрізняються продуктивністю та довговічністю, тому що в їхніх моделях гармонійно поєднані показники енергії та частоти удару.
- Потужність перфоратора. Різні патрони мають різну потужність. Від 400 до 800 Вт — середні показники споживання моделей с патронами SDS-Plus.
- Частота обертання шпинделя. Показник такого роду визначається класом приладу та може сягати 1500 оборотів за хвилину. Та чим більшою є потужність і вага інструменту, тим меншою є частота обертання шпинделя — це зумовлено конструкційними особливостями перфоратора.
- Тип патрона. Потрібен перфоратор із невеликою вагою (4 кілограми)? Краще вибирати модель із системою кріплення SDS-plus. Потужність менша та для вирішення побутових завдань його можливостей буде достатньо. Професійні моделі можуть важити всі 10 кг та відрізняються системою кріплення свердла по типу мах.
- Режими роботи. Найбільш прості перфоратори — однорежимні. Працюють за аналогією зі звичайним дрилем. Є дворежимні пристрої, вісь яких здатна не тільки обертатися, але й робити коливальні рухи, що робить їх універсальними у використанні.
Під час вибору такого пристрою, як перфоратор, варто також враховувати репутацію бренда-виробника, форму інструменту та представлену комплектацію. Ви також маєте точно знати про ті допоміжні функції, якими характеризується вибраний інструмент.