Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
65 Від 74 з фільтрами
Матеріал для опрацювання
дерево
ламинат
металл
пластик
Ціна
Від до
Матеріал для опрацювання
Фильтры
Сортировка
Новинка
Полотно для електролобзика Bosch T345XF 5 шт.
Код товара 77729
3 отзывов
96 грн.
Новинка
Полотно для лобзика Matrix T118A 3шт (782079)
Код товара 39888
40 грн.
Новинка
Пилка для лобзика Spitce Т101ВR HCS 5 шт (41-742)
Код товара 72782
85 грн.
Новинка
Полотно для лобзика T318A Tamoline (311007)
Код товара 46796
71 грн.
Новинка
Набір пилок Matrix 50х1.2 мм (781479)
Код товара 43439
Ціну уточнюйте
Новинка
Набір полотен СІБРТЕХ (78245)
Код товара 67862
Ціну уточнюйте
Новинка
Пилка для лобзика METABO T 144 D (623690000)
Код товара 64213
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для лучкової пили PALISAD, 530 мм (604218)
Код товара 77349
Ціну уточнюйте
Новинка
Полотно для лобзика BD227D Tamoline (311011)
Код товара 46791
Ціну уточнюйте
Загрузить еще
1 2 3 4 5 6
Пилки для лобзика

Пилки для лобзика: обираємо кращу

Сучасні інструменти дуже допомагають в наш час. Особливо, якщо справа стосується професійної роботи з деревом, металом, пластиком, іншими матеріалами. Часто застосовується електричний лобзик. Він значно спрощує роботу майстра, слугує багато років та виконує велику кількість завдань. Головне правильно підібрати пильне полотно (пилку).

Взагалі ідея створення не механічного, а електричного лобзика прийшла в кінці 20 століття. Одного разу в звичайній машинці для шиття голку було замінено лезом – з метою експерименту. І це спрацювало, з'явився перший прототип електролобзика. Вже скоро прилади нового покоління стали продавати майже всюди.

Основні різновиди пилки для лобзика

Сьогодні до інструмента і підбору елементів до нього висувають великі вимоги. Зокрема, це висока продуктивність, рівність та точність пропилу тощо. Пилки для лобзика мають декілька класифікацій, за якими їх і обирають для роботи.

За типом хвостовика пилки для лобзика електричного бувають:

  1. Форма Т. Це хвостовики, що мають подібну до цієї букви будову. Вони почали випускатися компанією Bosh і на сьогодні дуже розповсюджені.
  2. Форма U. Це американська модель, що часто використовується при колодковому чи гвинтовому типі стискання.

За матеріалом, з яким працюють комплектуючі пилки для електролобзика, вони бувають:

  1. По металу. Подібні пилки для лобзика роблять із спеціальної сталі. Вони мають зубці, розміри яких залежать від твердості стальної основи. Краще за все електролобзик буде працювати із алюмінієм, кольоровими металами.
  2. По дереву. Саме для такого матеріалу і застосовувалися перші пилки для лобзика. Вони прекрасно працюють із деревом різного типу. Виготовляються частіше за все із сталі високовуглецевого типу. Широкі полотна застосовуються при розпилах, коли точність та естетичний вигляд не мають значення. Також в такому випадку пилки для лобзика мають великі зубці. Тонші підходять для акуратної роботи при створенні рівного різу без сколів.
  3. По ламінату. Щоб уникнути сколів з лицевої сторони дошки (при роботі з ламінатом), застосовують пилки для лобзика зі спеціальними зворотними зубцями. Вони роблять акуратні надрізи та залишають матеріал неушкодженим.
  4. По плитці. Застосовуються пилки для лобзика і для керамічної плитки. В такому випадку полотна мають карбідне покриття, що дозволяє швидко працювати із настінними видами матеріалу.

Окрім вищеназваних, існують універсальні та спеціальні пилки для електролобзика. перші можуть однаково гарно застосовуватися для дерева та металу завдяки різним за розмірами зубцям. Спеціальні (про які ми говорили раніше) призначені тільки для конкретної роботи лобзика. Натомість вони показують кращі результати, роблять розпил більш акуратним.

За формою зубців пилки для лобзика бувають:

  1. Розведені фрезеровані. В даному випадку полотно має зубці, які розведені в різні боки по черзі. Така конструкція дозволяє запобігти швидкому нагріванню пилки. Вона ж допомагає сміттю видалятися легко та просто. Даний варіант для електролобзика застосовується при роботі із твердими сортами деревини, кольоровими металами тощо.
  2. Хвилеподібні. Такі зубці групами відхиляються по черзі в різні боки. Дані пилки для лобзика утворюють наче хвилі. Підходять для пластику, алюмінію.
  3. Шліфовані. Такі моделі полотна будуть придатні лише для чистових робіт. Вони роблять дуже рівні та акуратні розпили. Найкраще подібні пилки для лобзика працюють із деревиною, пластиком, ламінатом.

Також є інші критерії вибору, на які варто звертати увагу. Зокрема, важливим може бути ширина полотна електролобзика. Більш широкі варіанти для лобзика будуть міцнішими. Вони можуть працювати на високій швидкості. Вузькі моделі стануть у нагоді при створенні кривого різу.

Обрати та купити пилки для лобзика: поради

Спеціалісти радять звертати увагу на кількість зубців. Зазвичай її визначають як кількість вершин на один дюйм (показник ТРІ). Для поперечного розпилу можна використовувати пилки для лобзика із ТРІ 7-4. Для дуже точного розпилу – 13-10.

Отже, як бачимо, є багато варіантів та різновидів пилок для лобзика. Головне – правильно підібрати варіант перед тим, як застосовувати його в роботі.

У нас на сайті представлені різноманітні моделі пилки для лобзика. За виробниками це вітчизняні та зарубіжні товари відомих на весь світ Bosh, Intertool, Irwin, Matrix тощо.

За довжиною полотна представлені варіанти від 50 до 155 міліметрів. За кроком зубців – від 1.2 мм до 5.2 мм. Є моделі, якими можна працювати із деревом, ДСП, металом, пластиком, фанерою, ламінатом тощо.

Продаються пилки для лобзика поштучно та упаковками, в яких може міститися від 2 до 100 штук.

В нас ви знайдете найоптимальніший для себе варіант пилки для лобзика, який зможе задовольнити ваші потреби. Гарні ціни та якісні товари – ось основні переваги нашої роботи.

Читать далее