Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
2 Від 25 з фільтрами
Бренд
Metabo
Ціна
Від до
Квадрат
Максимальне зусилля
Фильтры
Сортировка
Пневмогайковерти Metabo

Пневмогайковерт - незамінний інструмент при монтажних роботах

Майстру-самоучці, щоб зібрати шафу або прикріпити полку, потрібно виконати маніпуляції, пов'язані із закручуванням гайок і болтів. Кілька різьбових з'єднань можна загвинтити і без спеціальних професійних інструментів. На СТО, в сільськогосподарській промисловості, авіабудуванні і різного виду інших підприємствах, де присутні монтажні роботи, використовують пневмогайковерт. За допомогою цього інструменту можна швидко і без особливих зусиль розбирати і збирати різні механізми і деталі, наприклад: міняти насадки для мотоблока, трактора, міні-трактора і культиватора. Щоб пристрій довго прослужив і не виходив з ладу, він повинен бути відповідної якості. В інтернет-магазині «Трудовик» представлені пневматичні гайковерти надійних, всесвітньо відомих виробників. Якщо ви перебуваєте в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України, не докладаючи великих зусиль, зможете швидко купити пневмогайковерт. Менеджери нашого онлайн-магазина докладно поінформують вас про вартість і характерні особливості кожної моделі цієї рубрики, допоможуть вибрати і замовити потрібний вам інструмент.

Характерні особливості пневматичних гайковертів

Пневмогайковерт має велику продуктивність, ніж електричний інструмент. З його допомогою можна працювати в місцях з підвищеною вологістю (на станції техобслуговування автомобілів). Відсутність електродвигуна позначилося на вазі інструменту - він значно легше, ніж пристрої з іншим типом харчування. Працює завдяки стислому повітрю, який через шланг подає компресор. При виборі ударного пневмогайковерту необхідно врахувати його характерні властивості, а саме:

  • чим більше крутний момент, тим пристрій потужніший;
  • в роботі з великими деталями важливу роль відіграє швидкість холостого ходу пневматичних гайковертів;
  • на сумісність з компресором впливає показник робочого тиску;
  • пневмогайковерт, зроблений з композитних матеріалів, набагато легше, ніж металевий.

Пневмогайковерт або дриль з реверсом?

Іноді користувачі з метою економії намагаються замінити ударний пневмогайковерт дрилем, в якій присутня функція реверсу. Всього-то й потрібно, що встановити спеціальну насадку замість свердла. Так, подібне рішення має сенс, якщо вам не потрібно використовувати пневмогайковерт часто, і робота не вимагає поспіху.

Однак у всіх інших випадках ви зіткнетеся з низкою незручностей. По-перше, тому що потрібно і свердлити отвори, і закручувати гайки, то доведеться постійно міняти свердла і насадки, що забирає час. По-друге, за вагою дриль важче пневмогайковерта, а тому необхідно прикладати більше фізичних зусиль, щоб її утримати.

Відповідно, професіонали не намагаються замінити один інструмент іншим, а мають повний комплект. Це робить процес роботи більш простим, зручним, що підвищує продуктивність.

На що звертати увагу при виборі пневмогайковерта

Перш ніж підійти до технічних характеристик самого інструменту, слід для початку визначитися з можливостями компресора, від якого буде працювати пневмогайковерт. Тут нас цікавить 2 параметра: робочий тиск і витрата повітря.

У компресора повинен бути певний запас виробленого кисню, краще, якщо цей показник знаходиться в діапазоні від 30% до 40%. Це оптимальне значення. Отже, якщо обсяг повітря, що виробляється вашим компресором, становить 200 літрів за хвилину, то споживання кисню пневмогайковерта не повинно перевищувати 150 л / хв. А це вже звужує коло при виборі.

Крім того, значення робочого тиску теж має відповідати. У паспорті пневмогайковертів обов'язково вказується цей параметр, і на нього варто звернути увагу.

Тепер же перейдемо до інших, не менш важливим технічним характеристикам. Серед них найбільш значущі:

  • потужність;
  • розміри і вага;
  • конструктивні особливості корпуса гайковерта;
  • комплектація;
  • максимальний крутний момент;
  • число обертів;
  • наявність ударного механізму в пневмогайковерті;
  • зручність рукояті і загальна ергономіка.

Деякі критерії потребують докладному розгляді. І почнемо з потужності. Чим вище цей показник, тим простіше буде пневмогайковерту виконувати свої завдання. Тобто малопотужна модель легко зможе відкрутити гайку, наприклад, в шафі, але ось з відкручуванням болтів на виробничому верстаті або вантажному автомобілі вона вже не впорається. Тому, вибираючи пневмогайковерт, ви повинні визначити, для яких цілей він вам потрібен: побутових або професійних. У деяких моделях є опція регулювання потужності, яка буває дуже корисною.

Розміри і вага, звичайно, залежать від попереднього показника. Однак, можливо, доведеться пошукати компроміс. Є такі види робіт, при яких важко дотягнутися до болта або гайки, якщо інструмент занадто габаритний, і його складно утримати в одній руці. На цей випадок можна додатково купити пневмогайковерт з малою потужністю, який буде володіти меншими розмірами, але таке рішення - доля професіоналів, в побуті ж не всі користувачі готові до додаткових витрат. Втім, побутові моделі, при розумному виборі, зазвичай мають легкість і компактність.

За конструкцією пневмогайковерти можуть бути пістолетного типу, прямого або кутового. Перший варіант вважається найбільш універсальним, так як дозволяє виконувати практично всі види робіт. Він зручний як для професійних, так і для побутових завдань. Другий і третій типи призначені тільки для спеціальних робіт, а тому в основному використовуються в виробничих і ремонтних цілях.

Від комплектації залежить універсальність пневмогайковерту. Є стандартний набір насадок і біт, яким можна обмежитися для домашніх робіт. Але є і такі випадки, коли потрібно особлива головка, яка не входить в базову комплектацію. Тоді її доведеться докуповувати окремо. Якщо інструмент підбирається для професійної діяльності, то слід розглянути моделі з додатковим набором головок, лубрикаторів, фітингів і подовжувачів.

Крутний момент відповідає за те, наскільки сильно може пневмогайковерт закрити болт або гайку. Але правило «чим більше, тим краще» тут не завжди доречно, так як надмірно затягнутий кріпильний елемент може зламатися. Середній показник, достатній для більшості видів робіт, складає 400 Нм.

Число оборотів в пневмогайковертах відповідає за швидкість закручування гайок. Якщо підбираєте інструмент для професійних цілей, то краще зупинити вибір на моделі з показником в 2000 об / хв і вище. Для будинку ж досить буде 100 об / хв.

Ударний пневмогайковерт, незважаючи на те, що коштує дорожче, має низку переваг. Перш за все, він більш стійкий до зношування, відрізняється чудовими експлуатаційними якостями, дозволяє налаштувати необхідний момент сили для різних ситуацій. Але не завжди ударний механізм є критично важливим, тому при обмеженому бюджеті краще відмовитися від нього, ніж купувати дешеву низькоякісну модель.

Ціна на пневмогайковерт нерідко залежить і від такого показника, як ергономіка. Звичайно, можна звикнути до будь-якого інструменту, ось тільки чи потрібно? Якщо потрібно виконати якусь в буквальному сенсі ювелірну роботу, то незручність рукоятки позначиться і на процесі, і на результаті. Краще уникати зайвого напруження в кисті руки, щоб мінімізувати втому від роботи з пневмогайковертом.

Пневматичні гайковерти з доставкою по всій Україні

Пневмогайковерт - дуже вдалий винахід сучасної науки, створений для спрощення людської праці. Сплативши покупку зручним для вас способом, ви за розумною ціною придбаєте надійного «помічника» у вигляді цього інструменту. За допомогою компаній з перевезення вантажів ми забезпечуємо доставку по всій країні. Також ви зможете безкоштовно забрати своє замовлення з пункту видачі в місті Києві. Всі пневматичні гайковерти пройшли необхідну сертифікацію, і ви можете не переживати щодо їх автентичності та якості.

Читать далее