Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Фильтры
11 Від 37 з фільтрами
Тип патрона
патрон с ключом
Бренди
Ціна
Від до
Тип патрона
Діапазон зажиму
Стандарт кріплення
Фильтры
Сортировка
Свердлильні патрони Проминструмент

Патрон для дрилі: підбираємо вдалий варіант для активного застосування

Щоб успішно проводити будь-які операції з дрилем, необхідно подбати про його надійне фіксування. Саме це й забезпечує спеціальний патрон для дрилі. Є ціла низка подібних пристроїв, відповідність яких зазначено за ГОСТом і ДСТУ. Такі патрони для ручного інструменту ще називають свердлильними.

Вони поділяються за жорсткістю кріплення, розміром, обсягом биття. Слід зазначити, що чим більш жорсткий матеріал, який взятий у роботу, тим більше навантаження припадає на свердло. Якщо прилад для дрилі підібраний неправильно, то вона може практично зразу вийти з ладу. У нашій статті ми розкажемо, які бувають види патронів, що треба знати перед тим, як купити ці будівельні інструменти й де здійснити покупку за оптимальною ціною.

Патрон для дрилі: найрозповсюдженіші види

Більшість таких приладів для свердління поділяються на такі групи відповідно до особливостей свого застосування:

  • прецизійні;
  • швидкозажимні;
  • швидкозмінні;
  • трьохкулачкові.

Також бувають ще самоцентрувальні патрони, що застосовують для деталей асиметричної форми та прилади з незалежними кулачками, що підходять для несиметричних. Кожний свердлильний патрон для дрилі можна віднести до однієї з описаних нижче груп:

  • цангові;
  • конусоподібні;
  • швидкозажимні;
  • самоустановлювальні.

Цанговий прилад для дрилі має вигляд циліндра, у яке кріпиться свердло. Воно має мати невеликий діаметр. Такий свердлильний патрон оснащений спеціальним хвостиком.

Патрон для дрилі конусоподібного типу застосовують для кріплення спеціального пристрою з хвостиком, що має форму конуса. Свердлильний швидкозажимний патрон потрібен для швидкої зміни різального механізму. За його допомогою можна суттєво зменшити час роботи, що затрачається на виготовлення отворів.

Самовстановлювальний свердлильний патрон для дрилі відрізняється від швидкозажимного тим, що його застосовують для виготовлення отворів, що утворюються попередньо.

Також, слід сказати кілька слів про ключовий патрон для дрилі. Якщо його застосовують з ударним інструментом, то вірогідно він швидко зламається. Однак, слід зважити на те, що ключовий патрон витримує достатньо інтенсивний рівень роботи дрилі. Під час його експлуатації можна отримати значно більше зусилля тиску.

Ключовий патрон для дрилі майже не забруднюється пилом та тирсою. Слід також відмітити, що якісний швидкозажимний прилад такого типу для дрилі від популярних виробників набагато надійніший.

Збираємо й розбираємо патрон для дрилі

Часто, щоби покращити роботу всієї конструкції для свердління, необхідно докорінно її очистити. Майже кожний ключовий або швидкозажимний свердлильний патрон можна розібрати. Однак зі збором усіх його елементів можуть виникнути суттєві трудності. Наприклад, для очищення швидкозажимного патрону необхідно попередньо зняти спеціальний пластиковий кожух, у якому він міститься.

Досить часто такі патрони розбирають досить агресивним механічним методом. Для цього прилад для дрилі кладуть у спеціальні лещата і відділяють його деталі з допомогою постукування по корпусу. Такий метод підходить для патронів для дрилі, що виготовлені з достатньо грубого й міцного металу.

Збирати даний інструмент значно важче, ніж розбирати. Подібний процес потребує певних умінь. Новачки не в силі впоратися ні зі збором патрона для дрилі, ні з його розбором. Уважно вибирайте даний агрегат для його подальшого успішного застосування!

Вибираємо кращий свердлильний патрон для дрилі

Щоби підібрати оптимальний варіант такого приладу для якісної роботи, слід звернути увагу на такі показники, як:

  • виробник;
  • діапазон тиску;
  • тип патрона;
  • стандарт кріплення.

Щоби купити патрон для дрилі найкращої якості, не слід на ньому економити. Некоректно підібране обладнання досить негативно відображається на якості роботи, яка ним здійснюється. Щоби запобігти подібному слід звернути увагу на патрони для дрилі таких брендів: Matrix, «Проминструмент», Sturm, Metabo, INTERTOOL.

Доступний діапазон тиску охоплює від 5 до 13 мм. Відповідно до цього показника і слід підбирати патрон для дрилі. Про типи даного інструменту ми вже детально розповідали вище. Відштовхуючись від типу дриля, який буде взаємопов’язаний із патроном, необхідно підбирати необхідне кріплення даних деталей.

Купуємо патрон для дрилі в інтернет-магазині «TRIDOVIK.com.ua»

Бажаєте купити патрон для дрилі в Україні максимально швидко й за найоптимальнішою ціною? Завітайте в інтернет-магазин TRIDOVIK.com.ua. Ми гарантуємо високу якість усього товарного асортименту, швидку доставку і зручну систему оплати. Відчуйте справжнє задоволення від покупок із допомогою інтернет-магазину TRIDOVIK.com.ua!

Читать далее