Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Торцювальні пили
Фильтры
Всього 14
Ціна
Від до
Фильтры
Сортировка
Новинка
Пила торцювання Tekhmann TMS-2425 (846811)
Код товара 145573
0 отзывов
10 399 грн.
Новинка
Пила торцювання Metabo KGS 315 Plus (0103150000)
Код товара
5 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Metabo KGS 216 Plus (0102160200)
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання BOSCH GCM 10 SD (0601B22508)
Код товара 59039
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювальна Sturm MS55305BL
Код товара 145639
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання BOSCH GCM 10 J (0601B20200)
Код товара 54533
3 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Hyundai M 2500-255 S EXPERT
Код товара 145578
0 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Metabo KS 254 Plus (0102540100)
Код товара
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Metabo KGSV 216 M (619261000)
Код товара 57553
4 отзывов
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Makita MLS100
Код товара
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Jet JSMS-10L
Код товара 130522
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Jet JSMS-12L
Код товара 130523
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Makita LS1018L
Код товара 58793
Ціну уточнюйте
Новинка
Пила торцювання Makita LS1216L
Код товара 72291
Ціну уточнюйте

Торцювальні пили та їхні різновиди

Сучасний ринок електроінструментів пропонує багато цікавих моделей. Користується попитом торцева пила. Вона використовується для обробки дерев’яних дощок та заготовок. Від звичної циркулярної пили торцева відрізняється меншими габаритами. Вона не може змінювати положення диска під час розпилювання, обробляти заготовки під кутом.

Придбати інструмент можна в спеціалізованому магазині чи через Інтернет. Наприклад, на нашому сайті широко представлені торцювальні пили за привабливими цінами. Купити їх просто, достатньо тільки оформити замовлення в інтернет-магазині.

З чого складається торцева пила?

Великою перевагою, яку виділяють спеціалісти, є простота пристрою. Він являє собою підставку, на яку закріплюється деталь для обробки. Також є стійка, що утримує пильний блок. Двигун дає можливість торцовачній пилі ефективно працювати.

Щоб обробляти заготовки з більшою точністю, на стіл для торцевих приладів монтуються стійки та інші елементи. Вони дають змогу позиціонувати деталь відносно диска на торцевих пилах. Зрізання частин деревини відбувається в момент зсуву пильного диска.

У комплектацію торцевих пил входять наступні елементи:

  1. Двигун. Сучасні варіанти даних деталей розробляють зі зменшеними показниками шуму. Вони називаються асинхронні. Але ці двигуни в торцевих пилах завдають багато клопоту. Частіше такі інструменти комплектуються колекторними двигунами.
  2. Передача крутного моменту. Для не дуже великих торцевих пил застосовують конструкції із шестернями. Підлогові торцювальні інструменти мають ремінну передачу. Вона надійна та можуть працювати довше, із більшим навантаженням.
  3. Додаткові направляючі. Як направляючі у торцевих приладах застосовують різноманітні рейки, лінійки тощо. Вони призначені для правильної установки деталі на столі.

Подібними елементами обладнані торцеві пили для обробки меблів. Вони мають невеликі розміри та можуть використовуватися в різних випадках. Такі інструменти потрібно ставити тільки на спеціальний стіл, масивний, великий. Він не повинен коливатися під час роботи двигуна торцевих інструментів.

Види торцювальної пили

Наступним моментом, на який важливо звернути увагу, будуть різновиди торцевих пил. Дані прилади мають різні розміри, як ми зазначали раніше, сферу використання, тип конструкції та технічні параметри. При цьому може в торцювальних пилах відрізнятися й ціна.

Стосовно конструкції, виділяють моделі торцевих пил настільні та такі, що ставляться на підлогу. Перші зазвичай працюють із невеликими заготовками. А от підлогова торцева модель має великий розмір та застосовується для габаритних заготовок.

Якщо говорити про сферу роботи, то, наприклад, для обрізання кромки існують такі пили торцевого типу: маятникові, комбіновані та з протяжкою. Вони допомагають сформувати різний різ.

Маятникові інструменти мають не дуже велику ціну та не відрізняються габаритами. Вони мають у своїй конструкції опорну плиту, що зразу ж є й робочим простором. Торцевий пристрій можна фіксувати по вертикалі. Електричний двигун даних торцевих пил виконує функцію противаги, що допомагає зменшити зусилля під час роботи.

Моделі з протяжкою придатні для роботи із широкими дошками. Пильний диск може переміщуватися по ширині та робити розрізи. Разом із тим диск торцевих пил можна фіксувати. Вузол зсуву в даному випадку робиться зі сталевих труб чи циліндрів гідравлічного типу.

Перевагами такої моделі торцевих інструментів спеціалісти називають можливість працювати із дуже широкими виробами, простота у використанні, відсутність складних елементів конструкції приладу.

Комбіновані варіанти торцевих пил також популярні в наш час. Вони допомагають зробити розрізання під певними кутом. За конструкцією такі інструменти торцевого типу нагадують маятникові моделі, але можуть змінювати своє положення ще й під різними кутами. Це допомагає зробити спеціальний кронштейн.

Для роботи із комбінованими торцевими пилами важливо врахувати товщину заготовки, подивитися, щоби на ній не було дефектів. Також потрібно підібрати правильний диск. Часто комбіновані торцювальні пристрої служать заміною деревообробних станків.

Особливості вибору торцевих пил

Важливо враховувати потужність пристрою, його специфіку роботи, розміри. Також варто ознайомитися із можливим числом обертів диска пили, його радіусом розпилу. Важливими будуть вмонтовані пилососи, що під час роботи звільняють стіл від сміття та пилу. Дивіться також на максимальні розміри заготовок, відстань кромки диска до стола тощо.

Купити пили торцевого типу можна в нашому магазині. У нас представлені різноманітні моделі провідних брендів, що мають високу якість та довгий строк служби.

Читать далее