ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
До недавніх пір, процес зварювання потребував неабияких зусиль, зважаючи на необхідність професійної підготовки, а також об’ємність та важкість зварювальних трансформаторів, генераторів, випрямлячів. Але навіть у цій галузі прогрес не стоїть на місці. Аби полегшити життя професійному зварювальнику, а також будь-кому, хто виконує зварювальні роботи, варто використовувати зварювальний інвертор. Це електричний пристрій, за допомогою якого формується вихідна напруга та регулюється струм зварювання.
Переваги сварочного інвертора над габаритною трансформаторною технікою очевидні, адже у використанні вони значно практичніші:
Попри всі переваги існує й кілька недоліків. Сварочні інвертори бояться пилу і потребують періодичного чищення від нього, а також псуються в умовах понижених температур. Ще одним вагомим недоліком може стати відносно висока вартість, що в 2-3 рази перевищує ціни на аналоги.
Необхідні умови для роботи приладу – напруга змінного струму 220 або 380 вольтів з частотою 50 Гц. Побутовий інвертор працює від підключення у звичайну розетку. Струм, що потрапляє в інвертор, проходить крізь фільтр і стає постійним. Отримана електрична енергія прямує через блок транзисторів, в результаті знову отримується змінний струм зі значно вищою частотою – 20-50 кГц. На виході з інвертора, напруга струму знижується до 70-90 вольт. Зниження напруги зумовлює підвищення сили струму, яка на виході рівна 100-200 ампер. Це і є сила струму зварювання.
Саме висока частота струму – головна технічна відмінність зварювальних інверторів. А попереднє перетворення електроенергії дозволяє використовувати в інверторах невеликі трансформаторні блоки.
Варто пам’ятати, що якими б характеристиками не володіла певна модель інверторного зварювального приладу, принцип його дії, що базується на використанні імпульсного перетворювача, залишається незмінним.
Зварювальні інвертори можна сміливо використовувати у таких видах зварювальних робіт:
Роботи будь-якої складності під силу зварювальному інвертору, важливо лише правильно обрати його вид.
Купити сварочний інвертор легко, розуміючи з якою метою вам необхідно його використовувати. Зварювальний апарат інверторного типу існує різних видів, що відрізняються тривалістю безперервної роботи.
Побутовий інвертор підключається до розетки з напругою принаймні 210 В. Його максимальний струм зварювання складає 160 А. Після роботи упродовж 20-30 хв, інвертору необхідна перерва на протязі години. Проте його цілком вистачить для виконання поодиноких зварювальних робіт в домашніх умовах.
Професійний інвертор здатний безперебійно працювати 8-годинний робочий день.
Також існують промислові інвертори, пристосовані до важких умов експлуатації.
Чим довша тривалість безперебійної роботи сварочного інвертора, тим більша його вартість.
Інвертор сварочний "Патон" – прилад для професійного використання з додатковими регулюваннями “Форсажу” та “Підпалу”. Висока напруга дозволяє безперервно працювати з електродами перетином до 4 мм. Інвертор "Патон" належить до зварювальних інверторів українського виробництва. Його якість нічим не поступається закордонним аналогам. А додаткові налаштування дозволяють використовувати його для різноманітних зварювальних цілей. Ціни на зварочні інвертори коливаються залежно від функціональності, проте широкий асортимент сварочних інверторів "Патон" дозволить обрати модель, що необхідна саме для ваших умов використання. Купити зварювальний інвертор "Патон" можна у Львові.
Обираючи зварювальний інвертор "Патон", ви маєте змогу економити на споживанні електричної енергії, полегшити транспортування зварювального обладнання до місця проведення робіт та якісно виконати зварювальні роботи внаслідок плавного регулювання струму зварювання. Якщо ви бажаєте купити сварочний інвертор у Львові, звертайтесь до нас.