ПН-СБ | 09:00-18:00 |
ВС | выходной |
Під час ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт часто доводиться шліфувати різноманітні поверхні. Саме тому, на допомогу професійному майстрові чи навіть умільцю-любителю приходять стрічкові шліфувальні машини. Вони працюють по дереву, пластмасі та металу, значно полегшуючи процес обробки матеріалу.
Стрічкова шліфмашина має просту, але ефективну конструкцію. Принцип роботи цього інструмента ґрунтується на постійному русі кільцевої абразивної стрічки по дереву чи іншому матеріалу, який потрібно відшліфувати. Стрічка притискається до поверхні міцною основою, а роль її приводу виконують спеціальні ролики. Основна перевага шліфувальної машини — можливість одразу захопити велику поверхню.
Завдання, для яких підходить стрічкова шліфмашина:
Інструмент стане в пригоді вдома, у професійних столярних майстернях, на підприємствах, об’єктах будівництва. Поділ стрічкових шліфувальних машин на побутові та професійні моделі є дещо умовним: усе залежить від характеристик конкретної моделі. Більшість шліфмашин працюють від електромережі 220V, значно рідше можна зустріти акумуляторні моделі. Та варто пам’ятати про те, що стрічкова шліфувальна машина не потребує багато електроенергії та є досить економічним інструментом.
Вибір оптимальної моделі залежить від того, для яких цілей ви плануєте використовувати шліфмашину. Адже бажані параметри для інструментів, які задіюються регулярно, будуть зовсім іншими, ніж для машинок нечастого використання.
Основні характеристики, якими наділені стрічкові шліфувальні машини:
Підвищити функціональність шліфмашини може така опція, як стаціонарне закріплення. Ця функція дозволяє працювати з кутовими, невеликими криволінійними поверхнями. У деяких випадках, господарі використовують такі шліфмашини для заточування садового й різального інструменту.
Окрім того, стрічкова шліфувальна машина повинна мати зручний, ергономічний корпус із комфортними ручками. Вага інструменту — обов’язково оптимальна конкретно для вас. Занадто важкі шліфмашини є незручними в роботі. Особливо під час тривалої обробки поверхонь.
Зверніть увагу: абразивна стрічка, яка є основним робочим елементом шліфувальної машини, з часом зношується та потребує заміни. Стрічка може мати різну зернистість залежно від того, для обробки якого матеріалу вона призначена, та якої точності робіт дозволяє досягти. Для чорнової обробки матеріалів використовують стрічки з маркуванням Р40-Р60, для чистого фінішного шліфування — Р-150.
Більшість виробників випускають абразивні стрічки для шліфувальних машин стандартного розміру: завширшки 75, 100 та 115 міліметрів. Вони підходять для основної кількості сучасних шліфувальних машин.
Ціна стрічкової шліфувальної машини залежить від характеристик конкретного інструмента, але здебільшого є досить доступною. Придбати достойну модель для роботиподереву, металу чи пластмасі можна вже за 1500–2000 гривень. Більш продуктивні та сучасні моделі коштуватимуть дещо дорожче: до 3500 грн.
У нас ви можете купити стрічкову шліфувальну машинку по дереву, пластмасі та металу. Каталог trudovik.com.ua складається з якісних, довговічних моделей від надійних виробників: Makita, Vega, Sturm, Hitachi та багатьох інших. Пропонуємо лише на 100 % оригінальні моделі шліфмашин із гарантією від 12 до 36 місяців. Ви можете ознайомитися з описом та характеристиками кожної шліфувальної машини, яка вас зацікавила. А якщо буде потрібна допомога у виборі — зателефонуйте нашим менеджерам, вони знають про електроінструмент усе.
Наші переваги:
Бажаємо вдалих покупок в інтернет-магазині «Трудовик»!