Связаться с нами вViberили по e-mail: info@trudovik.com.ua
Режим работы
ПН-СБ 09:00-18:00
ВС выходной
ua
| ru
Насосні станції
Фильтры
0 Від 55 з фільтрами
Бренд
Metabo
Потужність
370 Вт
Бренди
Ціна
Від до
Потужність
Фильтры
Сортировка
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

(063) 135-65-65   (099) 321-72-10
(097) 420-98-96  

Що вам необхідно?
Насосні станції Metabo

Насосна станція — запорука комфорту в будинку

Приватний будинок — це престижно. А чи завжди комфортно? Таке питання виникає одразу, коли з’являються проблеми з водопостачанням. Однозначно потрібно бурити свердловину чи облаштовувати колодязь. Але цього замало, бо носити воду у відрах незручно, важко. Аби правильно організувати водопостачання приватного будинку потрібна насосна станція, купити яку можна в нашому інтернет-магазині.

Гідрофор — конструкція та принцип роботи

Існує кілька різновидів насосних станцій. Проте їхня конструкція схожа та включає 4 головних елементи: двигун, накопичувальну ємність, реле тиску та самовсмоктуючий насос. Бак для накопичення та зберігання води називають гідроакумулятором. Реле тиску відповідає за автоматичну роботу станції та оптимальний рівень навантаження в гідробаку. Очевидно, конструкція досить проста, такий же і принцип роботи насосної станції. Вода висмоктується з колодязю чи свердловини завдяки двигуну. Далі вона потрапляє до акумулятора. У баку вода знаходиться під тиском, тому подається щедрим струменем. Автоматичне реле слугує контролюючим елементом, самостійно вмикає чи відключає водяну станцію. Якщо об’єм води у ємності зменшується, відповідно знижується тиск, реле автоматично починає працювати та функціонує, поки показники не набувають нормального рівня. Насосна станція для дому забезпечує якісне да безперервне водопостачання. Вона також використовується для поливу саду чи газону. А якщо насосна станція має достатній запас потужності, її можна встановлювати в невеликому багатоквартирному будинку, якщо існують проблеми з централізованим водопостачанням.

Водяна станція — головні характеристики

Вибір насосної станції передбачає проведення деяких розрахунків. Встановлювати такий пристрій можна будь-де на ділянці, проте краще це робити неподалік від водозабору. Оптимальна глибина — 8–9 метрів до дзеркала води. У горизонтальній площині насосна станція нормально працює на відстані, яка в 10 разів більша, ніж показники забору по вертикалі. Зазвичай насос облаштовують у будинку, тому колодязь чи свердловина можуть розташовуватися на певній відстані. Також у розрахунках варто зважати на відстань від точок водозабору (туалету, ванної кімнати, кухні) до насосної станції. Цей показник у технічних документах називають висотою напору, у середньому він знаходиться на рівні 50 метрів.

Потужність насосної станції водопостачання визначається встановленим двигуном. Для побутових пристроїв оптимальні показники на рівні 600–1500 кВт. Обираючи потужність двигунів насосної станції, варто враховувати кількість точок водозабору. Краще замовити пристрій із запасом можливостей, аби в майбутньому ви змогли ремонтувати приміщення та збільшувати об’єм забору води.

З потужністю насосної станції пов’язаний такий показник, як продуктивність. Це кількість води, яку вона здатна перекачати за годину. Для дачі достатньо 600–1000 літрів, для житлового будинку — 3–6 тисяч літрів. Проте потужність не завжди впливає на продуктивність, бо в перекачуванні води беруть участь також і інші механізми, як-от робочі колеса. Це основна частина гідрофора. Розташовані вони на валу та передають енергію, отриману від двигуна. Складаються з кількох дисків, між якими розташована крильчатка. Коли вона рухається, утворюється відцентрова сила. Під її впливом вода притискається до стінок, потрапляє в патрубки та підіймається вгору. Процес цей відбувається циклічно, тому насосна станція працює безперервно.

Від діаметру, швидкості руху та матеріалу крильчатки залежить висота напору води. Цей показник визначають, враховуючи потрібну висоту подачіта довжину шлангів чи труб від насосної станції до будинку. Якщо колодязь чи свердловина знаходиться неподалік від дому, гідрофор можна обладнати, наприклад, у підвалі. Тоді висота напору, зазначена в технічному паспорті, фактично призначається для подачі води на верхні поверхи. Найкраще обирати насосні станції з висотою напору на рівні 45–50 метрів.

Насосні станції водопостачання з гідроакумулятором — зручність понад усе

Добре, якщо обрана вами насосна станція, має гідроакумулятор. Тоді її можна встановлювати де завгодно — у підвалі, на підлозі, у підсобному приміщенні. Можливість подавати воду під потрібним тиском пояснюється особливою конструкцією:

  1. Корпус гідроакумулятора виготовлений із металу.
  2. Усередині розташована гумова «груша», де і знаходиться вода.
  3. Між цією ємністю та металевим корпусом присутнє повітря. Воно здавлює гумову «грушу» й чим більше води, тим більше вона здавлюється. Коли досягається певний показник тиску, наступає режим готовності. Можна вмикати кран та користуватися водою.

Насосна станція вимикається. Коли ви використовуєте певний об’єм води, тиск на гумову ємність знижується. Аби його контролювати встановлене спеціальне реле. Воно автоматично спрацює, активуючи докачування.

Ціна гідрофора у Львові чи Києві з гідроакумулятором вища, за звичайний (не автоматичний) пристрій, проте вона компенсується очевидною зручністю. За рахунок регулювання тиску зменшується кількість включень та вимкнень двигуна. Норма складає не більше ніж 50 таких активацій за годину. Чим їх менше, тим більший ресурс роботи насосної станції. Завдяки гідроакумулятору створюється потрібний запас води для будинку. Можливе плавне регулювання тиску струменю в крані. Гідроакумулятор насосної станції слугує захистом від гідроудару, має компактні розміри та гарантує відсутність протікань.

Надійні насосні станції водопостачання: ми працюємо для вашого задоволення

Обираючи насосну станцію, враховуйте всі ці рекомендації та норми. Пам’ятайте, не обов’язково купувати преміальні, дорогі пристрої для постійного та якісного водопостачання будинку. Достатньо обрати насосну станцію із середнього цінового сегменту з оптимальними показниками потужності та продуктивності. Якщо вам складно визначитися з ними, звертайтесь до консультантів інтернет-магазину. Вони допоможуть обрати пристрій, який задовольнить вас та ваші потреби.

Читать далее