Скоби для пневмостеплера: обираємо кращі розхідні матеріали
Скоби для пневмостеплера є витратним матеріалом для інструменту, за допомогою якого здійснюється скріплення деталей. Виготовляються кріплення з дроту, мають форму букви П. У комплекті з пневмопістолетом завжди є певний обсяг скоб. Проте, коли вони закінчуються, перед майстрами постає питання, якого саме типу скоби купити для пневмостеплера.
Застосування скоб для пневмостеплерів
Кріплення для пневмопістолетів застосовується у різних сферах:
- збірка, перетяжка й ремонт предметів меблів;
- виробництво різноманітної тари;
- кріплення пневмопістолетом плінтусів і лиштви;
- складання піддонів і палет;
- пакування різних виробів у поліетиленову плівку;
- виготовлення дерев'яних вікон, дверей;
- маркування пневмостеплером пиломатеріалів;
- складання конструкцій стін і перекриття.
За призначенням скоби для пневмопістолета поділяються на групи:
- гофроскоби;
- каркасні;
- ламелі та V-подібні;
- меблеві;
- обтискні та кліпси;
- широкі.
Скоби для пневмопістолета скріплені між собою термоклеєм в обойми. Така конфігурація робить їхнє застосування зручним як з пневматичним інструментом, так і з ручним.
Габарити скоб для пневмопістолета
Регламентовані параметри кріплення це:
- Висота Н – має відповідати товщині елемента, до якого прикріплюється деталь. Чим товщий елемент, тим більший повинен бути розмір скоби для пневмопістолета.
- Довжина В – визначається матеріалом, який необхідно прикріпити пневмостеплером. Якщо він тонкий, як поліетиленова плівка, довжина кріплення для пневмопістолета повинна бути максимальною. Для щільних матеріалів досить середнього розміру.
- Товщина А – підбирається з естетичних міркувань. Якщо кріплення для пневмопістолета знаходиться у відкритому стані, менш помітною буде скоба для пневмостеплера мінімальної товщини.
Залежно від специфіки застосування скоби для пневмостеплера можуть бути:
- Плоскі – застосовують у роботі з нетканими матеріалами, плівкою, картоном.
- Широкі – скоби для будівельного пневмопістолета використовують для кріплення листів ДСП, гіпсокартону, фанери.
- Вузькі – використовуються для меблевого пневмостеплера для непомітних кріплень.
Параметри кріплень для пневмостеплера не регламентуються жорсткими стандартами, кожен виробник, вітчизняний і закордонний, використовує власне маркування.
Скоби для пневмостеплера: класифікація
Скоби для пневмопістолета бувають різними за формою, розмірами, типом заточування, матеріалами, з яких вони виготовлені. Конструкція пневмопістолетів практично однакова. Відмінності проявляються, якщо вставити у пневмостеплер скоби не відповідного типу: пневмопістолет перестає працювати – наприклад, замість тонких, вставлені товстіші.
За формою скоби бувають:
- П – найбільш поширені.
- U – використовують для закріплення кабелю.
- Т – штифти, цвяхи для пневмостеплера застосовуються в теслярських роботах. Дозволяють отримати практичне з'єднання при кріпленні підлогових покриттів і стінових панелей.
За матеріалом виготовлення скоби для пневмопістолетів поділяються на:
- Сталеві – загартовані й не загартовані, в процесі експлуатації мають властивість окислюватися й ржавіти. Для захисту від корозії кріплення для пневмопістолета можуть покривати мідним шаром.
- З нержавіючої сталі – скоби для пневмостеплерів застосовують при роботі з дерев'яним облицюванням, адже при розбуханні деревини кріплення, яке не дуже міцне, може вирвати. Використовують для закріплення виробів, що експлуатуються у приміщеннях з підвищеною вологістю.
- Оцинковані – є найміцнішими кріпленнями для пневмопістолетів. Практично всі оригінальні скоби від виробників пневмостеплерів виготовляються оцинкованими та з нержавійки.
- Мідні – використовуються для декоративного оздоблення, це штучний товар з високою ціною.
- Алюмінієві – для пакувальних пневмостеплерів використовують скоби великих розмірів, за їх допомоги зручно збирати картонні коробки.
За технологічними можливостями:
- Загартовані скоби для пневмопістолета – для кріплень до твердої основи. Вони не деформуються, легко проникають у матеріал, але при виникненні поперекових навантажень відразу ж ламаються.
- Заточені – для полегшення проникнення основу ніжки кріплення для пневмопістолета піддають заточуванню, для цього пневмостеплер можна вибрати середньої потужності. Без заточування мідні й алюмінієві елементи взагалі не увійдуть у фанеру навіть з потужним пневмопістолетом.
Незважаючи на матеріал кріплення для пневмостеплера, зустрічаються вироби зі звичайними ніжками. Якщо використовувати не заточений матеріал, то на пневмопістолет потрібно сильніше тиснути. Забиваючи кілька сотень або тисяч кріплень пневмостеплером в день, варто задуматися про форму ніжки, аби полегшити працю.
Як вибрати скоби для пневмостеплера
Скоби для пневмостеплера, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині TRUDOVIK, мають спеціальне покриття, яке захищає їх від корозії. Щоб підібрати потрібне кріплення для пневмопістолета, необхідно ознайомитися з інформацією у маркуванні скоб. Завдяки зручним фільтрам, є можливість вибрати з каталогу оптимальний варіант кріплень: шириною 5,5-12,9 мм, довжиною 4-50 мм, кількістю 2000-39600 штук в обоймі.
Ви можете принести пневмостеплер в магазин чи повідомити за телефоном марку пневмопістолета, і продавець-консультант підбере кріплення для конкретної моделі пневмостеплера – незалежно, популярного бренда чи менш відомого.